Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam sie do kogo przytulac

na ktorym topiku tu przytulają?

Polecane posty

Gość jeszcze ja jestem...
Renka, dziekuję i za przytulanie i smyranie, :) bez ... kołysanaki jakoś przezyję. ;) :D Też mocno Ciebie przytulam i Wszystkich tego potrzebujących. :) Zmykam spać, więc i Wam życze spokojnej nocy i miłych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak chcę
🖐️ Praytulam wszystkich mocno i pedzę do łóżeczka. Dobranoc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przytulam!!!! Moocnoooo. I mnie też proszę, bo mi tego brak, i brak.... i brak... i chociaż tu to mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze atmosfera sie popsula przez moje niejasne pisanie wiec wszedlem wyjasnic. Koncze z Kafe bo czuje ze zaczyna mnie to uzalezniac. Musze sie odciac. Co oczywiscie wiaze sie z zakonczeniem pisania na tym topiku. NIKT nie jest winny ;) dziewczyny jak moglyscie tak pomyslec w ogole :) napisalem ze jeszcze bardziej mi smutno po przeczytaniu posta jeszcze ja.....ale chodzilo mi o to ze ona tak pieknie podziekowala mi ze jestem z Wami a ja mialem zaraz napisac ze odchodze stad....z tego powodu mi smutno bylo. Mam nadzieje ze wszystko wyjasnione juz ;) Przytulam Was moooooooooocno [tak mocno ze az strach :P] Paaaaa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja jestem
wpadaj raz na wieczór zobaczyc, czy jeszcze dychamy ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
W domu, jak każdego juz dnia sama ... :( Równiez przytulam Wszystkich tego potrzebujacych :) ... przytulcie i mnie... A co mi tam... wielka szkoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
A czy mnie ktos dzis przytuli? 21:58 karolajna1982 Przytuli mnie dzis ktos?? Chocy wirtualnie?? 21:59 nie no nie ok, mogę Cię objąć moimi miłymi w dotyku wygodnymi ramionami I'm not crazy... I'm only a little unwell 22:00 karolajna1982 "mile w dotyku wygodne ramiona"..OK Dziekuje 22:10 karolajna1982 Nikt nawet wirtualnie nie przytuli?? 22:11 Alcolumb1986 Przytulam. 22:12 napakowany dres Ja Cie kruszynko przytule...tak mocno mocno mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziś mi potrzeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Was nie ma, w nosie mnie macie jak jedyny facet sobie poszedł!!! 😭 Niech mnie ktoś przytuli!!!!!! Odwzajemnię się, przytulę i nawet posmeram po pleckach. Nawet kołysankę zaśpiewam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze topikowi sie zatarly tryby ... ale jak zauwazylem jest juz nowy i znalazl sie ktos do przytulania wiec wszystko w przyrodzie sie toczy jak trzeba :) Pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sobie odpuściły jak Ty sobie poszedłeś!!! A ja tu wchodziłam i czekałam!! Wstrętne samoluby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam :) Jak widzisz bez Ciebie topik zamiera... może są i inne, ale ...nie ma na nich Ciebie. :) Renka, tak mi przykro, że nie było mnie gdy tego potrzebowałaś... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Renka :) Nie opusciłam nikogo :O ...tylko o tej godzinie w tygodniu to ja już raczej w łóżeczku jestem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, dobrze... Apologies accepted. To co? Przytulasy i spać? Ja tulę wszystkich potrzebujących tulenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka* .....👄 jeszcze ja...👄 wzruszylem sie i lza zakrecila sie w mym oku [mimo ze jestem macho:P] Sciskaaaaaaaam Waaaaaaaaaaaaaaasssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Renka >>> ja jeszcze trochę pobuszuję. ;) Przytulam Ciebie mocno... tak od serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam>>> podejdź bliżej macho ... łezkę obetrę ;) i mocnoooooooo przytulę ! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka* .... przytulam na spanie jesli juz Ci sie sklejaja oczy bo zuzyjesz wszystkie zapalki zeby je podeprzec :) jeszcze ja......[niesmialo podchodzi kolyszac sie jakby niosl telefizory pod pachami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam >>> możesz ciut śmielej, nie gryzę :P [podszedł...więc najpierw łezkę delikatnie opuszkami paluszków wyciera ... potem przytula serdecznie ... i całuje w ...czółko ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... dzięki chociaż za dzisiaj. :) Oczy już podparte ale faktycznie może lepiej się normalnie wyspać niż wsadzać zapałki. :D Zaraz idę do łóżka, dziś wirtualnie wyprzytulana i trzeźwa. (kołysanki nie będzie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Renka>>> a może jednak napijesz się trochę piwa? :P Chętnie posłucham kołysanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja.....ahhhhhhhhh jak milo.... nawet macho czasem potrzebuje tego :P renka* ...... spanie jest taaaakie miiileeeeeeeeee... wiem cos o tym. ostatnio moglbym spac na okraglo. nawet w dzien. kolysanka mam nadzieje bedzie inna raza :) kiedy odkorkujemy jakas butelczyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam>>> tylko czasem? :P Powinieneś tego częściej chcieć, to takie przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... macho musi dbac o reputacje... czasem w ciemnej piwnicy kiedy nikt nie widzi to mozna :P ale przy ludziach !!!??? stracilbym autorytet heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Zapomniałam...chłopaki nie płaczą ... :P Dobrze dbając o Twoją repatuację, poczekam , aż się w tej piwnicy pojawisz ;) nie będzie wówczas żadnego tłumaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A i owszem, przestrzenna, ciepła ... jednym słowem wygodna :P i co najważniejsze, wciąż panuje tam półmrok ;) Więc jak? odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Nie trzeba nic wstawiać, jest juz odpowiednio przygotowana :P tylko brakuje ... kominka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×