Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donna leng

mam 24 lata w 2007 roku ciaza kto jeszcze?

Polecane posty

moj facet ma 27 lat wiec jak bysmy mieli dzidzie bysmy mieli 25 i 28 lat jestesmy 6 lat razem sadzimy ze to ten czas .Ma ktos podobne plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
ja mam 24 i jestem 8 lat z obecnym mężem, ale dziecka nie planuje jesteś taka młoda , dlaczego juz się zdecydowałaś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////
ja mam 26 lat i 5 letnie dziecko 6 lat po slubie nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka - taka
....//// nie żałujesz bo co masz powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
tak zgadzam sie jak można powiedzieć że się żałuje skoro juz ma się dziecko, to by było nie moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
.../// to raczej twoja wczesna mlodość przemknęła ci niepostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 158cm to maja karly
25 lat to najlepszy wiek na dziecko juz sie jest dojrzalym znowu glupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
25 lat to tylko teoretycznie dobry wiek ja mówie tylko o osobie nigdy nie zdecydowałabym się na dziecko tak wsześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////
bez sensu czego mam zalowac mam prace maz tez niezle zarabia dziecko ma wszystko a wy sobie czekajcie do 40 i potem bedizecie mialy problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
nie ja nie mówię że do 40, ale wybacz 21 lat i ciąża to jednak przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////
jak przesada inwcale ne byla to wpadka.szkonczylam szkole bez problemu lae skoro ktos pozno dojzewa to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
mając 21 lat to ja sie bawiłam podróżowałam a nie bawiłam dziecko ale to każdego indywidualna sprawa moim zdanie najlepszy czas to 27 -29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
skoro uważasz ze chodzoi to o pozne dojrewanie to jednak do nauki sie nie przylozylas, i co ledwo swiadectwo do reki i co juz hop siup dzidzius pochodze z innego modelu rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
ja nie mówię ze ciązaw tak młodym wieku to cos strasznego, ale ja w zyciu bym się na nią nie zdecydowała ( conajmniej do 27 lat) wychodzę z mężem kiedy chcę, nie muszę sie o nic martwić, faky to troche egoistyczne i wygodne, ale na dziecko będę miała czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
tak pragne dziecka ale nie teraz, chcę się nacieszyc mężem, tak długo nie mogliśmy być razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////
to poczytaj sobie forum na inny temat to ze ty chcesz dziecko np teraz to wcale nie oznacze ze bedize tak wcale nie łatwo zajsc w ciaze esli sie tego pragnie wiec nie zdziw sie jak ur ok 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
wychodze kiedy chce dobre a tak to tylko garny i pieluchy .Ja mam 24 lata w tym roku skonczylam studia dzidzie bede miec w marcu.Zaluje ze tak pozno mamay wszystko dom, samochody szkoda ze tak dlugo czekalismy.Nastepne planuje za 5 lat.A z Toba cos nie tak jest ja bede wychodzic dziecko to nie koniec swiata zawsze znajdzie sie ktos kto sie zajmnie dzieckiem przeciez sa nianie.Ale na to trzeba miec pieniadze. Starucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////
ja tez sie bawilam i dziecko mi sie przeszkadzalo ale ile to mozna sie bawic zycie to nie zabawa czas sie obudzic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
boje sie ze w ciazy mnie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
nadal mieszkany z rodzicami nie mamy kasy proste dziecko kosztuje a My sie jeszcze nie doroblismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////
a co ma piernik do wiatraka???????ciaza to nie choroba ale skoro nie ufasz facetowi to siedz z nim dalej i mysl sobie tylko o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
ja po prostu boje sie macierzyństwa a wy dobre dusze mnie dolujecie a moze zagluszacie swoje wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 158cm to maja karly
25 lat to bardzo dobry wiek na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
kochana tamto to byl podszywacz ale ja go olewam i nie prostuje niech ma radoche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska..
a jak całe zycie studiujesz to kiedy maialm sie bawic jakis baran zaszyfrowal moj nik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ziwedzilam cala europe i sie dosyc nabawilam.Czas na zabawe jest w wieku18-23 lat baluje sie pod koniec liceumi na studiach maja 27 lat to ost dzwonek na rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już się nie podszyjesz pode mnie :P przykro że4 nie można tu porozmawiać z inteligentymi ludźmi od razu muszą szydzić z człowieka, cóż swiaczy to tylko o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kobiety ktore maja po 30lat i nie moge miec dziecka bardzo zaluje ze tak dlugo czekaly po pierwsze dziecko w wieku 30 lat to troche pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×