Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carolinna

JAKA SPACERÓWKA???? POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Carolinna

Dziewqczyny Mam problem. Chcę kupic spacerówkę i nie wiem jak sie do tego zabrać. Czego szukac w takim wózku. Musi to byc wózeczek dla chłopca, który ma 6 m-cy, nie siedzi jeszecze zbyt pewnie i jest strasznie żywy (chodzi o zabezpieczenie, żeby mi nie wylazł). Chce dobry wózek, bez jakichś wydumanych bajerów, ale żeby był lekki, zwrotny i łatwo sie prowadział. Oczywiście składany i żeby oparcie sie rozkładało do pozycji leżącej. No i musi być buda. Proszę podajcie mi nazwę wózka, który spełnia te kryteria i może podpowiecie3 mi jeszcze co sie w takim wózku pzydaje... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczęśliwą posiadaczką parasolki beby confort viva, wozek waży jedyne 6,5 kg, ma pięciopunktowe posy bezpieczeństwa, trzy poziomy regulacji oparcia, zwrotne koła - jest naprawde super. Woze w nim moja 7 miesięczną córke. Co prawda pisze ze wózek jest przeznaczony dla starszych dzieci, ale podkładam córce poduszke pod oparcie i jes ok. Acha - wózek jest w sprzedaży bez pałąka, ale mozna dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję GRACO. Ma wiele możliwości ustawienia oparcia. Można dostosować do wieku dziecka. Poza tym jest lekki i łatwo się składa. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×