Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sayuri

KRAKOW-NOWOŚĆ-masaz rollen super modeluje sylwetke, niedrogo!!!

Polecane posty

Gość maziaa85
@ taknaszybko - masz rację miejsc w Krakowie jest multum i co chwilę coś nowego powstaje :/ więc najlepiej obgadac temat tutaj. Korzystam raz na jakiś czas z masaży często są to bony upominkowe :) ale przez taki bon znalazłam miejsce,które mnie urzekło :) dosłownie..samo SPA w podziemiach gdzie zielono, muzyczka relaksacyjna, pełno świec jak ktoś ma ochote to można przed zabiegiem sobie skorzystać z sauny :D wypasss jednym słowem.Chłopak wykupiłn nam podwójny masaż na czekoladzie pamiętam,że masowała Pani Agnieszka i drugi jakiś miły masażysta :DI widzicie w ten sposob znalazłam Face & Body i tutaj od czasu do czasu korzystam też z innych zabiegów jak regulacje, czy depilacje. W zależności od stanu portfela :P wiec jakmasaże to tylko tam jeszcze się nie zawioddłam! :)ale kwestia upodobań -duży wpływ, ,ma miejsce,ludzie,podejście do klienta anie odwalanie roboty i juz ;)( co w innych miejscach się zdarza...niestety:/) .Miałyście okazję spróbowaćmasażu na takiej ciepłej, słodkiej czekoladzie?? spróbujcie, bo warto... piszcie piszcie, gdzie jeszcze bywałyście? i jakie wrażenia?? >D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idoleczka
Ja polecam modelowanie sylwetki w Studio Piękna na Lubiczu. Bardzo skuteczne zabiegi, efekty widać po kilku razach, myslę, że warto niż nosić w portfelu opłaconą kartę na fitness ;) z którj się nie korzysta, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Fast Fitness w Katowicach na ul. Krucza 4 to studio kameralne. Nie nastawiamy się na masówkę. Dlatego ćwiczenia wykonywane są w miłej i spokojnej, wręcz domowej atmosferze. Nie musisz się już krępować, porównywać z innymi. W tak komfortowej sytuacji możesz już tylko skupić się na poprawie swojego zdrowia, urody i samopoczucia. Walka z cellulitem jeszcze nigdy nie była tak prosta! Do dyspozycji są m.in 2 Vacu Fit, Rollen Fit, platforma wibracyjna, atlas itp. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkagość
gdzie w Krakowie znajduje się gabinet masamzu rolletic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na modelowanie sylwetki nic nie zadziała tak dobrze jak ćwiczenia. Ja wspomagam się jedynie medycyną estetyczną i chodzę na Proshock Ice do MTT Estetica. To w połączeniu z odrobiną ruchu daje niesamowite efekty. Sylwetkę mam jak z czasów studiów - polecam. Tym bardziej, że na cellulit pewniejszego sposobu nie ma. U mnie zniknął już po drugiej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×