Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokosova

nie mam pojęcia jak się ubrać! pomocy!

Polecane posty

Gość kokosova

nie wiem w co mam się ubrać idą do warszawskiego klubu Harlem, ktoś mi coś podpowie? bo ja to mieszkam w małej miejscowości i na tamtejsze dyskoteki zakłada się dość specyficzne stroje bo one są tematyczne. a teraz jestem u koleżanki na wakacjach, dziś idziemy do klubu a ja nie wiem w co się ubrac a jej wstyd mi się zapytać. ehhh, kto to widział żeby dziewczyna 19 lat nie umiała się sama ubrać? myślałam nda takim czymś: spodnie sztruksowe brązowe 3/4 + dopasowany t-shirt w zielone paski z boku z małym wzorem w kwiatki + buty nie wiem jakie albo te same spodnie + nie do końca dopasowany czerwony t-shirt w czarno-białe wzorki na biuście + czerwone reeboki co wy na to? bo ja kompletnie nie mam pojęcia co mam wybrać. dodam, że impreza jest po części hip-hopowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Harlem jest po czesci
hip-hopowy :D (jak to powiedzialas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosova
to taki stroj bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuSyArAmEs
aa ja bym radzila zalozyc dzinsy ;P np rureczki do tego bluzeczke w paseczki balerinki i jakis fajny gadzet;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosova
nienaiwdzę rurek :O a jeansy w lato u mnie nie wchodzą w grę (nie będe sie grzała w lato w jeansach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuSyArAmEs
przeciez sztruksy sa o wiele grubsze niz dzinsy hęęęe?:D do tego jeszcze brazowe sztruksy ;d... skoro nienawidzisz rurek to jest jeszcze tyle rodzaiii dzinsow ;p zawsze tez mozna zalozyc spodniczke :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosova
no właśnie sztruksy mam 3/4 z bardzo cienkiego sztruksu. do tego mają jakieś paseczki, ściągania, suwaczki, kieszonki i wyglądają bardzo ładnie. a spódniczki to raczej nie założę bo wszystkie mam raczej takie pseudoeleganckie. ale jaką bluzkę? tą czerwoną czy w paseczki? czy może białą bez rękawków w różyczki, marszczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuSyArAmEs
Hmm do brazowej to ja bym zalozyla bluzke w poziome szerokie pasy albo jakas zloto-biala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to juz jest jak sie
przyjezdza z malej miejscowosci do stolicy.......... potem niewiadomo jak sie ubrac do klubu :o spoko, Harlem to zaden high life :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosova
no to ten zielony t-shirt jest w szerokie paski tylko ma z boku małe kwiatuszki. a ten biały to ma różyczki żółte, wpadające w zloty (taki kolor jak perfumy Chanel 5) tak to juz jest jak sie ---> dziękuje za pouczający i elokwentny komentarz. możesz sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuSyRaMeS
no wiec ja zalozylabym ta od chanela ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosova
no i chyba tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×