Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Dzieki za zdjecia Kagrosz.Wewe dziekuje za zyczenia ,mam nadzieje ze wytrzymam nastepnych 23.Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) maila wam podam ale jeśli nie chcecie to nie wysyłajcie bo ja nie będę wysyłać bo nie mam żadnego zdjęcia ostatnie sprzed roku jak mnie siła na rodzinnej imprezie sfotografowali:Oale tego zdjęcia nie mam na komputerze swoją drogą wielki czas by był strzelić sobie parę fotek tym bardziej że brat z dołu ma cyfrówkę:Omam nadzieję że mi uwierzycie bo jeden gość z gg mi nie uwierzył i już się nie odzywa:O aaa z tymi zdjęciami to już od dzieciństwa miałam problemy pamiętam jak może miałam 6 7 lat ojciec zamówił fotografa do domu i najpierw mnie gonili po osiedlu bo mnie ten pomysł sie za bardzo nie podobał i mam takie ubeczone te zdjęcia:) z dietą średnio... wczoraj pożarłam :Otak a propos to już 2 dzień w tym tygodniu w którym pękłam... bez komentarza... dzisiaj już się trzymam ale jest cholernie ciężko nie wiem co się dzieje a przecież we wtorek ważenie:(buuuuu w ogóle dzień jakiś do dupy przed chwilą wstałam z wyrka i jakoś tak nic mi się nie chce:O sorry że tak marudzę ale chciałam się komuś wygadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i proszę nie linczujcie mnie za te zdjęcia podejrzewam że przy wigili mi się nie uda przed tym uciec to wtedy Wam wyślę :)albo może zbiorę się wcześniej bo już o tym jakiś czas myślę a u mnie to nie lada przedsięwzięcie:) niestety:O mój kolejny odchył psychiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
nie kupilam spodni, wszytsko z naszywkami, powycierane, z cekinami:// nie moj styl, co z klasyką? cholera kupiłam tylko rekawiczki cos mi sie spodobało i tu wkleje "Pieniedzmi mozesz kupic budynek,nie dom. Mozesz kupic posciel,ale nie sen. Mozesz kupic zegarek,ale nie czas. Mozesz kupic ksiazke,ale nie wiedze. Mozesz kupic stanowisko,ale nie uznanie. Mozesz kupic zycie,ale nie dusze. Mozesz kupic sex,ale nie milosc..." Brum to dawaj z ta cyfrowka;) przeciez to 5 minut zrobic zdjecie i zgrac na kompa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie :P Ja juz po obiadku u mamy i jestem najedzona na caly tydzień. Szarlotka palce lizać :D Wysłałam foteczki :) Brum nie marudz tylko podaj email :O wewe ciezko kupić teraz coś prostego, wszystko powyszywane i takie festyniarskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Pyzia a Ty w którym miejscu jestes gruba bo ja nie zauwazyłam?:) niezła jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie Wy jesteście LASKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja to się mogę przy Was schować ;] a zdjęcia Wam wyślę jak dzieciaczki już usną i będzie chwila spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Wygladacie swietnie na zdjeciach,ja musze troszke poszukac ,aby znalezc jakies zdjecie,abym nie musiala sie wstydzic. Broom 84 ,niewiem jak to jest u Ciebie ,ale ja niecierpie ,jak mi sie robi zdjecia ...i wiem ,ze to z powodu moich kilogramow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak świetnie to nie wygladamy :o Wlasnie ubralam te spodnie w ktorych jestem na zdjeciu i leddddddddddwo w nie weszlam a do tego mi brzuch wystaje 😭 Jeszcze cholerne 6 kg i bede mogla ubrac wszystkie portki ;) Chcialam Wam wysłać też zdjecie jak ważyłam w \"szczycie\" 80 kg, ale nie mam takiego, chyba wszystkie wyrzuciłam (z wiadomego powodu), dziewczyny mozna schudnać i ja jestem tego zywym przykładem!!!! Jestem z Wami i chce Wam pomóc. Jak ja traciłam te nieszczesne 20 kg (4 lata temu) nie mialam takiego forum i bylam sama.Teraz jest łatwiej.Trzymam kciuki za wszystkie odchudzaczki :) Nie wiem czy zauważyłyście ale chyba nam topic pada :( Piszcie, piszcie bo jest nas coraz mniej!!! Brum Ty jako matka musisz czesciej wpadac!! vikusia, becia,szczupaczka i reszta druzyny???? dajcie znak!!!! Czasu brak nam wszystkim ale chociaz dwa słowa napiszcie!!! Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wpadłam na chwilke bo moj facet gdzies wyszedł.Ograniczam sie jak tylko moge a kg nie ubywaja albo ja nie widze no nie wiem.Eluś kochana jak ty to robisz ze co tydzien 2 kg mniej?poprosze o jakies wskazowki buziaki moze uda mi sie pozniej zajrzec i przeczytac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam rzadko bo mnie tymi zdjęciami wystraszyłyście:P ale już dzisiaj jedno sobie zrobiłam i Wam wysłałam ale wyszłam jak zawsze tragicznie :D szczerze to nawet nie uważam że aż tak źle wyglądam w rzeczywistości jak na tym zdjęciu :P bleee z dietą walczę myślę że to będzie odpowiednie określenie:( jutro będzie jeszcze gorzej jak ostatnio bo nie dosyć że przestrzegałam tej diety 1200 kcal to jeszcze 2 dni pożarłam :( później spłodzę coś bardziej optymistycznego:)mam nadzieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego dnia zycze dla wszystkich. Vikusia probowalas diety MM ?Ja jestem na tej diecie od 8-ego Listopada-dziala. Schudlam juz 4.4kg nie glodujac.Wiem ,ze na poczatku pozbywamy sie wody z naszego organizmu,ale z tego co czytalam na forum po tej diecie nie ma Jo-jo.Podaje Ci strone ,o ile jej nie znasz. http://montignac.miniportal.pl/index.php Maja tam wiele wskazowek,mnostwo przepisow. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
witam a ja dzis zjadłam krpmke pieczywa sojowego z twarozkiem ziarnistym i teraz jem fasolkę biała w sosie pomidorowym brum:) niewiele widac ale moze przymrozymy oczko podaj meila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę że niewiele sama nie wiem czemu bo jak inni robili to wychodziły ładne wyraźne a te jak z kiepskiego aparatu w komórce :(widocznie aparat też mnie nie trawi:D sorki dziewczyny:) juli84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie śliczne kobietki :) Ja tylko na chwile bo zmykam na basen ;) Potem nastukam więcej!! Brum ja Ciebie dobrze widzę :) nie przesadzaj z ta fotka bo to nie konkurs piekności wiec czym sie przejmujesz?? wymieniamy sie po to abyśmy miały wyobrazenie o sobie. Za to 🌻 od Agi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
dzien dobry kawuje sie moja waga pokazał dzis 68 ale pewni w innym miejscubedzie 71 heeh w co wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :)jak to nastrój grubasa zależy od tego co pokazuje waga:D byłam u dietetyka i kolejne 1,4 kg mam z głowy a raczej z tyłka;)jaka radocha bo 2 dni trochę pogrzeszyłam nie jakoś strasznie jak to było kiedyś ale jednak a tu taka miła niespodzianka:D dziewczyny dziękuję pięknie za zdjęcia i muszę Wam powiedzieć że Wy już teraz jesteście laseczki !!!!!! serio śliczne zdjęcia mam nadzieję że dla mnie kiedyś robienie zdjęć też będzie przyjemnością i będę mieć ich więcej niż 1 na rok:) i jeszcze tabeleczka: NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg-------93kg-------75kg-------6,2kg ela43--------161cm---------87,0kg-------73kg-------70kg------14kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------90,1kg-----75kg-------4,3kg Becia80-----155cm---------64kg---------62kg-------55kg--------2kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------66kg-------60kg--------2kg i mam jeszcze dla Was kochane prośbę żebyście w sobotę wklejały tabelkę z wtorku bo zawsze jest ze soboty i mi dodajecie kilogramy:Pco mnie pogrąża w smutku i rozpaczy... żartowałam aż tak źle to nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tam jeszcze ktoś ?? :( co się z Wami stało?? topik chyba umiera śmiercią naturalną😭mam nadzieję że się aż tak tego mojego zdjęcia nie wystraszyłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich wieczorowa porą :) 🌻 🌻 Brum fajnie że Cie ubywa :) Ja dziś od rana jestem naminowana i równie bardzo zdołowana. Powodów joko takich nie mam i nawet na pogodę nie da się zwalic, bo u mnie i słoneczko było i ciepły listopadowy wieczór... Przebiegłam 7km i zaczynam byc dumna ze swojej kondycji :D Mam nadzieje że mój wysiłek nie pójdzie na marne i niedługo zmieszczę sie w ulubione jeansy !! Gdzie są wszyscy???? Hallo dziewczyny żyjecie??? Napiszcie gdzie spędzacie ostatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Lubicie niespodzianki bo ja chyba nie, zwłaszcz jeśli muszę robić coś co wsześniej nie planowałam. Nie było mnie trochę bo musiałam w niedziele odbyć podróż, ale już jestem. W sobotę wieczorem było odstępstwo od diety na słodko i procentowo, teraz wszystko już jest ok. Brum cieszę się z kolejnych zgubionych kilogramów tak swoich jak i każdej z Was, oby tak dalej i nim się zoriętujesz będziesz super laska, super już jesteś teraz tylko chodzio tą laskę, tak myślę. Dziewczyny to że jakoś udało się mi zgubić trochę sadełka zawdzięczam trochę i Wam, ten topik to jak grupa terapeutyczna dla grubasów, bo nawzajem się wspieramy. I niech tak zostanie. Prawda jest taka że jak jednego dnia coś się podje zakazanego to drugiego już wypadałoby nie i do tego ćwiczenia, ćwiczenia... masowanie, foliowanie. Ponyślę o jkimś bilansie tak dla zmobilizowania siebie do dalszej walki a może też i kogoś zachęce do solidniejszej walki a jak podam wymiary to ku przestrodze do czego może doprowadzić dogadzanie podniebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie jeszcze dziś tu będę, dietujcie dziewczyny. Przeżywamy tragedię która wydażyła się u nas w kopalni, w mieście, w osiedlu. Ubieram się i wychodzimy do Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
straszna ta tragedia , gratuluje Brum, a ja wczoraj po aquaerobiku zjadłam paczka z kawa:D, zaraz jade w teren i wroce koło 1 a tak mi sie nie chce , jestem taka zaspana, Pyzai podziwiam Ciebie i Twoja walkę choc uwazam ze nie powinnas sie odchudzac i ten nick nie pasuje do Ciebie. Kurde no!!!! bieganie 7 km i w ogole, ja mam orbitreka i stoi i sie kurzy, ostatnio miałam pojezdzic , zeszłam by załozyc adidasy i poszłam ogladac film hehe :) ae tak potrafięJa - czytaj Kasia;) nakopcie mi do d... zebym siebardzoej zmotywowa, bo najmniej chudne i w ogole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwil kilka jutro bede siedziec z małym to sobie poczytam i jak mam na poczcie swoje zdjecie to wam wysle Goodlife poczytam o tej diecie tzn czytalam juz o niej ale tak pobierznie.Moj problem jest chyba taki e chce schudnac szybko i duzo tonormalne ze jak zgubiłam pare kg to wszystko idzie wolniej.Moze skorzystam z twojej propozycji a noz mi sie ta dieta przysłuzy buziaki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze że jesteście :D ja już się prawie wieszałam bo myślałam że nikogo tu już nie ma;)ale na szczęście się myliłam:)tylko żeby mi to było ostatni raz :D...to milczenie oczywiście pyzia podziwiam to bieganie 7 km!!!!!!!!musisz mieć niezłą kondycję gratuluję🌻 jeśli tak dalej będzie to już na pewno niedługo zmieścisz się w te jeansy:) elka ja też się cieszę co pewnie było widać po wpisie ale do twoich wyników to jeszcze mi daleko :) i też stosuję tą metodę co ty jak jednego dnia przeholuje to drugiego odejmuje sobie i jem mniej:)na razie to się sprawdza:) wewe skąd ja to znam mój zakurzony rowerek pewnie niedługo od tego kurzu nie ruszy wcale;)ja też poproszę o dokopanie:)chociaż na swoje usprawiedliwienie mam to (jak zwykle zresztą coś)że ostatnio prawie codziennie chodzę na dłuższy spacerek np wymyślam sobie że idę na drugi koniec miasta do supermarketu po jogurt i paprykę;) vikusia też się tego boję że na razie jakoś idzie a potem waga stanie ale może będzie dobrze:)musimy mieć nadzieję nadzieja umiera ostatnia... tragedia w kopalni rzeczywiście straszna:( biedne te czekające rodziny :( i niestety znowu mam wrażenie podobnie jak w styczniu z tą zawaloną halą że dla dziennikarzy liczy się kto pokaże bardziej przygnębiające sceny rozpaczające rodziny i kto pierwszy i więcej poda do wiadomości ile osób zginęło :( wkurza mnie to niesamowicie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
a ja mam doła.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie załamka 😭 Facet ktorego kocham, a który nie chce juz mnie spotyka sie z nasza wspolna znajoma :( Dobilo mnie to :( Ide sie wypłakac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pyzia nie becz. Brum jak chcesz to ja mogę Ci dokopać..... a już zaczynam, weż Ty dziewczyno sie za ten rower nech nie stoi gdzieś w kącie i pedałuj. Spacery to też dobra sprawa ale rower też nieżle da wycisk. Goodlife nic nie piszesz ale myślę że wyniki masz dobre, ja dziś mam jeszcze iść na usg cycuszków i dopiero odbiorę całość wyników ale już rozmawiałam z lekarką i odpukać nic nowego od roku, dobre i to. Dziewczyny chwalę się: dostałam od męża stopień do ćwiczeń nóg i liczę na pomniejszenie ich obwodów, lepszy byłby steperek ale gddzie to wszystko w małym mieszkaniu postawić, na nogi mam też motylka ale ćwiczyć nie ma kto. Dziewczyny nie podjadać bo sobota blisko. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×