Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Polecam maseczke nawilżajaco-odzywczą firmy Perfecta \"słodkie migdały\" z miodem :) Jest cudna i pachnie słodziutko i tak fajowo :D Saszetka kosztuje ok. 2 zł a wystarcza na kilka razy, ja ja po otworzeniu trzymam w lodówie. Acha i trzeba nalozyć cieniutka warstwe i poczekać az sie wchlonie. Mozna tak iść spać!!!! Ja nie zmywam jej wogóle!!! Stosuje odkad mam problemy z suchą skóra w okolicy nosa :O Jest GIT-na :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeść się nie chce po takiej maseczce mam złe doświadczenia z płynem do kąpieli miodowo waniliowym :O najchętniej to bym go wypiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi butami dziś było tak, jedne nawet pasowały ale jak zobaczyłam cene, ponad czterysta złoty, jak dla mnie za buty w których mam chodzić na zakupy i na spacer po lesie to stanowczo protestuje. Mąż nalegał abym jednak kupiła bo chłopina wyżej uszu miał mojego biadolenia, przymierzyłam prawy kozaczek dobry, przymierzyłam lewy i klops. Mały. SLuchajcie prawą łydkę mam o 1,5 cm grubszą. Teraz zastanawiam sie czy nie wybrać się do jakiegoś doktorka bo pamiętam ze ta właśnie nóżka kiedyś dość często mnie bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia !!!!!! Ty już osiągnęłaś sukces :) Dlatego dalej musisz walczyć o kolejne kg!!!!! Ja tez mam pełną szafę i szkoda by było kupować wieksze rozmiary :( A jak już osiągniemynasz cel to będziemy tutaj razem walczyć aby go utrzymać!!!!!!! JO-JO precz!!!!!!!! Bedziemy sie pilnować nawzajem!!!!! :D A co do Tych facetów to moze i się uganiają ale ja i tak kocham tego, dla którego nie istnieję.....już nie istnieję 😭 Kocham go bardzo i chce aby był szcześliwy....widocznie ze mna nie był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było maseczkowo, miód a mlekiem Nie było co zlizywać Bananowa jest swietna ale istnieje pokusa sillnego apetytu bo banan cudnie pachnie zwłaszcza gdy brzuszek pusty. Teraz już napewno spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum Brum łasuchu jeden Może byś tak pomyślała o czymś innym a nie o jedzeniu :) A tak do tej maseczki to faktycznie jest apetyczna :P Ela idz z ta nogą nawet jeśli Cie nie boli, bo wiesz jak potem będziesz miała przez nią jakieś problemy....przecież musisz być sprawna bo wiesz te ćwiczenia i rowerowanie bez Ciebie nie damy rady :( Kozaki czterysta???? :O Toszto rozbuj w biały dzień :( Ja za swoje dałam 200 i do dziś mi sie śnia po nocach :( I jeszcze mi się śni mój Miś :O Cholera jaki mój???? Mi już całkiem chyba odbiło !!!!!! Skopcie mi dupę :O Proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo moze by która co napisała ??? :P wewe żyjesz? alergiczka pamietasz nas? kagrosz brak mi słów :( Becia skrobnij coś :P co? szczupaczka to już przesada !!! I cała reszta dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
zyje czytam hehe dzis z moim misiem znow było kiepsko z dnia na dzien jest juz co raz gorzej:) ale to juz prawie niewazne boli mnie ale trudno byłam dzis wredna podpusciłąm mojego ex tzn on chciałby od dawna do mnie wrocic i wiele razy nagabywał mnie na spotkanie ale zawsze byłam lojalna.... i wkleiłam jemu ( obecnemu) fragment rozmowy zabolało go, kurde nie rozumiem jak mozna wybierac prace ponad nasz miłosc i nie byc w stanie si eprzekonac zadnymi argumentami, Chce m nie miec na własnosc chce miec plany a nie dostrzega jak bardzo jest zle.... a ja hmm usiadłam teraz do niemieckiego, w przerwach na kłotnie sprzatałam , zaraz ma wspasc do mnie kolezanka tez ja facet kiepsko traktuje, ona do mnie a on z kolegami i znajomymi do pubu jest dziwne :/ no coz chyba tak juz sie mamy:( za to nie wiele jem , dzis zjadłam jogurt kromke chleba z dzemem i jabłko , wypiłam 2 kawy czuje głod ale jak pomysle o jedzeniu robi mi sie niedobrze, powinnam sie tez do tabelki chyba dopisac bo nadal tu jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
z kozakami tez zawsze miałam problem zawsze miałam botki tzn 3 lata temu kupiłam sobie pierwsze kozaki na szpileczce takie rozciagliwe udało mi sie wcisnac na łydke, w tamtym roku nawet znalazłam sklep gdzie robia kozaki pod wymiar łydki ale były paskudne jak dla mnie.....ale w innym sklepie znalazłam były sliczne ze skorki takie jak zawsze mi sie podobały dałam za nie 270 zł troche duzo ale wiem ze jest bardzo duzo drozszych, głowa mnie boli:( mam dosc juz psychicznie całej tej sytuacji ... jejku nie wiedziałam ze sama jestem tez zdolna do tylu przykrych słow:( nie poznaje siebie... no dobra ile macie w tej łydce bo ja hmm czekajcie zaraz sobie zmierze mam 40 a wydawało mi sie ze kiedys tzn w tamtym roku miałam 37 hehe ciekawe czy wejde jeszcze w te swoje kozaczki nie przymierzałam w tym sezonie , tylko te 2 nosiłam te 2 na szpileczce bo dla nie go były sexy i zawsze mnie prosiłbym je załozyła bo te nowsze sa na płąskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
a moze jeszcze zrobimy tabele wymiarow? bo czasem nie zawsze leci z wagi ale widac po ciuchach przynamnij bedzie bardziej motywujaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
apropos słyszałyscie piosenkę sacrum mezo tabb i kasia wilk? hmm mi bardzo sie podoba , nie wiem poza melodyjnoscia znaczenie słow min o nietraktowaniu miłosci jak kontraktu:) i takich tam..... Pyzia sciagnij sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( to chyba nie jest dobry dzień na przemyślenie, ale.... Ja już nie wiem czy łatwiej jest tym, które mają rodziny, dzieci i kochających facetów, dla których muszą gotować pyszności...czy tym które sa same i mogą jeść to co im się zmieście w kieszeni... bo te pokusy czekające w kuchni....ale ja gotowałam dla Kogoś i kochałam to robić ....i ....i byłam szczupła ... a teraz zamiast się do kogoś przytulić...to wpieprzam michałki bo one mi poprawiaja humor ... to chore.... 😭 ja jestem chora...a może ktoś mnie skrzywdził tak bardzo...a moze on myśli że jak \"tylko odszedł\" to nie zrobił nic złego? ...przeciez mnie nie uderzył..ani nie zdradził... ale wiem że wszystko zło byłoby lepsze od tego, któro mnie spotkało...a najgorsze jest to gdy ktoś jest obojetny...gdy po dwóch latach bycia razem nawet się nie odezwie...ta bezsilność mnie zabija...od środka mnie niszczy...i nie moge nad tym zapanować... i już chyba nie mam siły walczyć...bo jak tu walczyć z własnymi myślami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewe słonko dla Ciebie 🌻 nutkę tą mam i też mnie się bardzo podoba ... teraz wyję w poduchę wiec chwilke mnie nie bedzie...ale wrócę 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :D i co ??? Cisza :( Powiem krótko przesadzacie moje panie :( No chyba że miło spędzacie wieczór :) to jeszcze się nie obrażę :classic_cool: Brum jak tam koncert? bardzo zmokłaś :P Ela to pewnie mężusie rozpieszcza...🌻 dla męża Eli :) wewe śpisz? alergiczka nie pisz tyle bo nie nadązamy z czytaniem Becia komp Ci wysiadł??? szczupaczka to już przegieła dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :D i co ??? Cisza :( Powiem krótko przesadzacie moje panie :( No chyba że miło spędzacie wieczór :) to jeszcze się nie obrażę :classic_cool: Brum jak tam koncert? bardzo zmokłaś :P Ela to pewnie mężusie rozpieszcza...🌻 dla męża Eli :) wewe śpisz? alergiczka nie pisz tyle bo nie nadązamy z czytaniem Becia komp Ci wysiadł??? szczupaczka to już przegieła dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :D i co ??? Cisza :( Powiem krótko przesadzacie moje panie :( No chyba że miło spędzacie wieczór :) to jeszcze się nie obrażę :classic_cool: Brum jak tam koncert? bardzo zmokłaś :P Ela to pewnie mężusia rozpieszcza...🌻 dla męża Eli :) wewe śpisz? alergiczka nie pisz tyle bo nie nadązamy z czytaniem Becia komp Ci wysiadł??? szczupaczka to już przegieła dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :D i co ??? Cisza :( Powiem krótko przesadzacie moje panie :( No chyba że miło spędzacie wieczór :) to jeszcze się nie obrażę :classic_cool: Brum jak tam koncert? bardzo zmokłaś :P Ela to pewnie mężusia rozpieszcza...🌻 dla męża Eli :) wewe śpisz? alergiczka nie pisz tyle bo nie nadązamy z czytaniem Becia komp Ci wysiadł??? szczupaczka to już przegieła dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :D i co ??? Cisza :( Powiem krótko przesadzacie moje panie :( No chyba że miło spędzacie wieczór :) to jeszcze się nie obrażę :classic_cool: Brum jak tam koncert? bardzo zmokłaś :P Ela to pewnie mężusia rozpieszcza...🌻 dla męża Eli :) wewe śpisz? alergiczka nie pisz tyle bo nie nadązamy z czytaniem Becia komp Ci wysiadł??? szczupaczka to już przegieła dawno nie moge wysłać 😭 zjadłam właśnie kefirek z fitup-em :0 mniamnuśny prawie jak lody :) tylko trochę inny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :D i co ??? Cisza :( Powiem krótko przesadzacie moje panie :( No chyba że miło spędzacie wieczór :) to jeszcze się nie obrażę :classic_cool: Brum jak tam koncert? bardzo zmokłaś :P Ela to pewnie mężusia rozpieszcza...🌻 dla męża Eli :) wewe śpisz? alergiczka nie pisz tyle bo nie nadązamy z czytaniem Becia komp Ci wysiadł??? szczupaczka to już przegieła dawno nie moge wysłać 😭 zjadłam właśnie kefirek z fitup-em :0 mniamnuśny prawie jak lody :) tylko trochę inny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem tyle, że w tygdoniu siedzę z moimi szkrabami i nie zawsze mogę pisać, a w weekendy mężuś przynosi robotę do domu i razem próbujemy coś sklecić (teraz np. ofertę letnią i zimową do nowego katalogu) więc też nie bardzo moge pisać a po drugie dzisiaj zrobiłam sobie dzień dziecka więc nie bardzo jest się czym chwalić :] ela--> ja jak nie mogłam sobie zapiąć kozaczków na łydce to kupiłam takie baardzo elastyczne :) pyzia-->wewe--> trzymajcie sie dziewczyny, nic więcej Wam nie napiszę bo chyba nic mądrego nie wymyślę, ale jestem z Wami ❤️ becia--> ja tez stoję z waga ale mam nadzieję, że wkrótce ruszy i jak się już rozkręci to będzie tylko spaaaadaaać :D brum--> koncercik?? ależ bym gdzies poszła poszaleć hmmm, jednak na razie zostaje mi czytanie bajek :) mój synek ostatnio namiętnie, prawie na pamięć Lokomotywa i Rzepka Tuwima Goodlife--> alergiczka-->szczupaczka--> a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
nie spie ale jest u mnei kolezanka:) mamy babski, plotkarski wieczor:) i własnie doszłysmy ze bez facetow kiedy byłysmy szczesliwsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu zmarzłam i zmokłam jak jasna cholera prawie trzy godziny ale warto było :D oj warto było z a j e b i ś c i e e e e :D:D:D:D:D:D:D:D:D kocham dżem :O :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do kołyski\" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi Bo nie jesteś sam Śpij, nocą śnij Niech zły sen cię nigdy więcej nie obudzi, Teraz śpij Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr porywa spokój, Siejąc smutek i zwątpienie Pamiętaj, że Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic, o nic Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil Najlepszą z twoich chwil Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, Żeby umieć żyć Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia myśli złych Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic, o nic Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil Najlepszą z twoich chwil Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic, o nic Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil Najlepszą z twoich chwil sorry dziewczyny no nie mogłam się opanować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ale chłopaki też do zjedzenia chociażby za to jak śpiewają zwłaszcza jeden :D no nareszcie ktos się odezwał bo ja tu taka rozentuzjazmowana(kurde co za słowo sobie wymyśliłam:O)a tu nikogo nie ma:D ale ty jesteś na szczęście przyżekam że przez ten cały czas nawet nie pomyślałam o jedzeniu:D a teraz też nie chce mi się jeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzę że Wam by się taki wypad bardziej przydał bo nadal takie smutaski jesteście:) sorry że ja tu mam taką radochę ale na prawdę dawno się tak dobrze nie bawiłam:) a ty pyzia jak przestałaś już płakać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumuś ty jako załozycielka tego topicu musisz dawać nam przykład :) I dla ciebie, bo nie miałam okazji, ... w imieniu swoim i reszty dziewczyn serdeczne dzięki za fajny pomysł 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I trzymaj nas w ryzach bo szkoda zebyśmy straciły to co osiągnęłyśmy :D szczególnie dziewczyny bo ja to dopiero zaczynam tą walkę :) A facet to by się przydał, szczególnie taki słodki jak dżemik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie ma nikogo to idę się ugrzać pod pierzynkę:) do jutra dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pyzia:) oj masz rację przydałby się przydał...:) z tym przykładem to staram się jak mogę a wychodzi różnie jak widać ale teraz może być już tylko dobrze bo w końcu to ostatni już raz w naszym życiu no nie dziewczyny?????:D i tego się trzymajmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×