Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona222

czy lepiej byc naiwna czy dziewczyna z charrrakterkiem

Polecane posty

Gość ona222
niby tak ale nawet bedac soba zaliczas sie do ktorejs z tych dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naiwna raczej nie, może czasami;) z charakterkiem już częściej;) ale po prostu jestem jaka jestem i dobrze mi z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona222
no wlasnie ja mam podobnie ...i korzystniejsze dla nas jest to drugie ale faceci zawzse wybieraja dziewczyny naiwne,czy naprawde oni sa tacy leniwi???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie optuję za charakterkiem;-)Poza tym wolę być dziewczyną z tak zwanym charakterkiem(czasem bardzo wrednym -przyznaję;-) ) bez faceta,niż naiwną z facetem u boku!!!;-)Choć nie wykluczam pewnych radykalnych zmian(i już się boję!!!);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamac sie mozna........kiedy sie czyta te brednie..... \"faceci wola kobiety z naiwne....\" .....jakich facetow Wy spotykacie bo naprawde az sie slabo robi kiedy sie czyta takie madrosci....... a moze to ja jestem inny i mierze kazdego wedlug siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina25
najlepiej byc łatwą -wiem to po sobie .wszyscy mnie chcą w Parzymiechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizujmy, jedni wolą takie inni takie i juz, każdy znajdzie kogoś dla siebie... chociaz tych bardziej bystrych niektórzy, podkreślam niektórzy faceci sie po prostu boją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos chce zyc ze slodka idiotka ...to jego sprawa......kwestia gustu......bo chyba nie bedzie ona tylko udawala naiwnej ciagle..nie o tym mowimy. mysle ze mozna sie zanudzic na smierc z taka osoba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qed zgadzam sie z Toba, że długo sie nie da z takimi słodkimi... wytrzymać... ale właśnie to jest wszystko kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubimy słodkich idiotek
i naiwnych dup bo inaczej tego się nazwac tez nie da chyba że na raz,najlepsze są ambitne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draak
zależy jakiego faceta szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×