Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemówiący

/// Bez sensu...

Polecane posty

Gość kociczka_188
Melduję się;-) Miłego dnia wszystkim Kotkom i Listkowi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję Kociczko:) dla mnie już dzień zaczął się cudownie:D:D:D ja również życzę Ci miłego dnia:) właśnie sobie uświadomiłam, że ja też należę do kotowatych: w końcu znak zodiaku: lew:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
Listku..łącze także moc życzeń..najcieplejszych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo serdecznie dziękuję:) ojejku jejku ale tu miło:) od samego rana tak cudownie:) ach, będę bardzo miło wspominała ten dzień jak przypuszczam:) dziękuję jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
jak z waszym zapałem do pracy dzisiaj ?? U mnie deszczowo jakoś tgak i nic się nie chce ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie pracuję:) u mnie śliczne słoneczko urodzinkowe:) dzisiaj się obijam i patrzę na słonko:) no i ewentualnie czytam co mi mili ludzie piszą:) gdzie zginął Kotek bez łapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
najgorzej spasowac u samej mety:) pomysl o tym, i nie mow bezsensu. Juz tyle rayz pisano o malomownosci, o tym ze mowi sie na wiele innych sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
miłego dnia wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy i wzajemnie:D:D kici kici kici.... gdzie On się podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
Pewnie chodzi swoimi drogami jak na rasowego kota przystało ;-) Listku-jaka u Ciebie pogada dzisiaj ?? I jaki nastrój ?? A urodzinki-udały się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na moje nieszczęście słońce:D razi mnie po oczach, a szczerze mówiąc nienajlepiej dzisiaj reaguję na słońce:D:D:D urodzinki udały się jak najbardziej, było świetnie:) tylko mój Kotek szybko położył się spać:) jakoś tak średnio się czuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
Listku..główka do góry..może był zmęczony.. Wiem,że to był Twój dzień.. i doskonale wiem,co czujesz... ale faceci czasami nie potrafią wczuć się w sytuacje i dają ciała ;/ może daj mu dzisiaj delikatnie do zrozumienia,że sprawił Ci przykrość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi mój Kot napisał, że wraca wcześniej z pracy, żeby nadrobić zaległości z wczorajszego wieczoru zanim wyjedziemy na weekend ;) czyli do poniedziałku :D:D:D buziaczki Koteczku bez łapki 😘 buziaczki Kociczko:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×