Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakręcona81

1001 pomysłów na spędzanie wolnego czasu... kto ma pomysł niech sie wpisuje...

Polecane posty

Witam wszystkich!!! I zapraszam na topik:) Z tego co obserwuję, duża część osób spędza tu na forum sporo czasu:) Ja zagladam tylko w pracy jak sie nudzę;) ale mam do was pytanie: co lubicie robić w wolnym czasie? piszcie... pomysły mogą byc nawet szalone;) no moze ja zacznę: Lubie podróże, lubie wychodzić ze znajomymi, uwielbiam tańczyć więc imprezki obowiązkowo:) poza tym jakiś sport, interesująca książka:) pomysłów jest wiele, a że każdy lubi coś innego... piszcie, może stworzymy listę propozycji, dla tych którzy nie maja koncepcji, co zrobic z wolnym czasem, albo gdzie wyjśc wieczorem czy w weekend;) może się przyda niektórym:) a może ja też znajdę coś ciekawego dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze to byc przejazdzka samochodem, przejsc sie po miescie, jakis spacerek do lasu, nad jeziorko, pograc w gry :P, poseksic sie :D, isc do znajomych, do jakiegos klubu..... mnostwo, od groma i ciut pomyslow moze byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w wolnych chwilach sprzątam w szafach, a jaka satysfakcja potem jest :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessca jasne że moze być:) dawaj dalej;) a spacery to ja też uwielbiam:) zwłaszcza jak pogoda dopisuje:) ale są i tacy, co lubia w deszczu pospacerować a nawet potańczyć jak w Deszczowej piosence;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole calowac sie na deszczu :D latem .... hmmm jakie to wtedy cudne jest ❤️ zima mozna przeobrazic sie znow w dziecko, ulepic balwanka:d pozucac sie sniezkami, porobic aniolki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magro wszystko jest dobre, nawet sprzątanie, jeśli tylko sprawia Ci to przyjemność:) a wychodzisz czasem z domku, czy raczej jesteś domatorem/domatorką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już w szafach posprzątane to wychodzę :D Chodzimy sobie z facetem na spacery na osiedle domków i marzymy że nasz i tak będzie piękniejszy... i będzie w nim mnóstwo szaf... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
w deszczu nie tanczyłam;) spacerowałam jedynie Hmm i nie lepilam Aniołków;) no to mam co robic;) spacerki, widoki, ławeczka, stoliczek i On:) mysle ze piekniej jest zawsze gdy sa obok nas bliskie osobki:) Nawet wystawa fotografi w plenerze piękniejsza:) Iść łanem zboża po pas;) to tez przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak magro to faktycznie musisz miec dużo szaf w tym swoim wymarzonym domku, spacery jak najbardziej:) a może coś jeszcze? ja strasznie nie lubie siedzieć w domku, wiec jak sie tylko da to wychodze, chyba że zmusza mnie pogoda to cóż książka i kieliszek wina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
wybrać sie na spływ kajakowy ze znajomymi ( na początek po jakiejś bezpiecznej trasie spływu ) , pójśc na aerobic, siłownię , saunę , zrobic grila ze znajomymi, poseksić się , zrobic generalne poządki w domciu, obejrzeć jakiś dobry film , wybrać sie na spacer , poczytac dobrą ksiązkę ........... pomysłów jest bardzo dużo . Ja najbardziej uwielbiam 5 pierwszwch:-) ale chętnie przeczytam wasze pomysły na spedzenie wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem też chodzimy na plac zabaw na huśtawki, albo klasycznie na pizzę i piwko, spacery we wszystkie możliwe strony, wypady na miasto, a w domu gramy w karty albo układamy puzzle... ale to wszystko jak już w szafach porządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
letnie kino;) , moze siatka albo kosz kiedys lubiłam i były wynikki:) ale i ekipa fajna, dzis kazdy sie porozjezdzał:) a ile smiechu było, gralismy zawsze panie na panow, panie wygrywaly to samo w noge;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lea spacer między łanami zboża tego nie próbowałam, może kiedyś spróbuje, nie wątpię, że krajobraz muści być niesamowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo gdy jest juz ogromniasta nuuuda, mozna wpasc na pomysl np. moj ukochany oglada tv, a ja zaczynam np striptiz :P napewno by sie ucieszyl :P cos dla sportu- pojezdzic na rolkach :D to mi wlasnie wpadlo do glowy bo dawno tego nie robilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiisia
U nas w domku, oprócz czytania( ja bardzo lubię) gramy w gry planszowe, karty, jakieś rebusy. Jest przy tym dużo śmiechu, bo w niektórych udział bierze też młodsza coreczka, a gluchy telefon z małym dzieckiem jest szczególnie zabawny. Lubimy też oczywiście wycieczki rowerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o iiisia przypomniałaś mi zabawy z dzieciństwa:) głuchy telefon rzeczywiście bywał zabawny;) a wiecie, ze ostatnio sobie nawet zakupiłam badmintona, bo w dzieciństwie często grałam z siostrą i stwierdziłam, że można by do tego wrócić, zawsze to jakiś sport;) rolki to tez niezły pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr matrix
dmuchana lala -bardzo lubie sie z nią bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrecona81 ooo badminton to wspaniala rzecz :D na rowerkach mozna pojezdzic.... z ukochana osoba mozna wszystko robic :) mozna zaoszczedzic troche pieniazkow i pojechac np nad morze, w gory, albo taka wycieczke w niezane... pojezdzic po Polsce...lub i nie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessca wszystkie formy sportu sa dobre, a każdy wybiera tę która mu najbardziej odpowiada:) a wiadomo, ze we dwoje jest przyjemniej:) romantyczne spacery w letnie wieczory;) ale jak ktos nie ma jeszcze połówki, to zawsze można zorganizować jakiś wypad w góry czy nad morze, czy gdziekolwiek:) ważne jest dobre towarzystwo:) a z tym morzem się rozmarzyłam, dopiero wróciłam:) tylko mam troche daleko:) bliżej mi go gór:) ale ciągnie mnie do morza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P no jestem tak posrodku, ale osobiscie wole morze... wylegiwanie sie na plazy, opalanko i te sprawy a gory tez fajne , tylko wakacje tam polegaja na chodzeniu :o a co za duzo to nie zdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wolnym czasie
heh ja mam caly czas wolny i nie jest to w sumie tak super:) hehe czlowiekowi to sie nie dogodzi, w kazdym razie posiedze w necie, pojde na aerobic, na saune, na rower, poczytam ksiazke jakas albo z czasopism np polityke, forbsa, twoj styl, obejrze sobie jakis film, spotkam sie e znajomymi na piwku, odwiedzam kolezanki i ich przychowek hehe, przejade sie gdzies carem, w sumie nie nudze sie nawet jak akurat nie mam towarzystwa i nic konkretnego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, nie ma to jak plaża, słoneczko, ja byłam w tym roku po raz pierwszy nad morzem, akurat nie nad polskim, ale było tak cudownie, ze sie po prostu zakochałam w nim:) lubie góry, ale to faktycznie dla tych, którzy wolą bardziej aktywnie spędzać czas;) ale pływanie to też sport:) w przerwach wylegiwania sie na plaży trzeba troche sie ochłodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole uwielbiam sloneczko :) ale teraz sierpien w polsce cos mi nie odpowiada :( ciagle deszcze a teraz niby sloneczko swieci u mnie ale tak nijak jest :o zero opalania, zero plywania 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×