Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiek24

OPINIE O GIN Z WYSPIANSKIEGO W BIELSKU BIALEJ!!!

Polecane posty

Gość BB 123
tu jest drugi topik -podobnej treści- więc "do wyboru do koloru";) :)-wpisujcie !!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkaaaaa
Hej,ja byłam parę razy u gin.Bożeny Hryniewicz,niby wszystko ok,ale wizyty miałam co 3 tyg.,a każda wizyta to 120 zł,więc bez przesady(z USG)! Ta pani jest ze szpitala z Wyspiańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkaaaaa
Tym razem wybieram się do Pani Dr.Ireny Oziminy.Znam wiele dziewczyn ,którym prowadziła ciążę i są bardzo zadowolone.Koszt to 60 zł za badanie i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkaaaaa
Czyżby Bielsko było aż tak ubogie w dobrych ginekologów,że już nikt nic nie napisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka
a co myslicie o dr Monice Małeckiej -Holerek. Czy komuś prowadziła ciąże i jak ją odbieracie. wybieram się do niej ale nie wiem czy warto- czekam na jakieś wskazówki. Ile bierze za wizytę a ile za USG? POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkaaaaa
ja niestety nie słyszałam nic o tej pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Na gazeta.pl sobie możesz o niej poczytać, zresztą tu w jakimś wątku o BB też było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wznawiam topik po tylu latach.............więc napiszcie jak się rodzi teraz na ul. Wyspiańskiego w Bielsku-b..............ostatnio rodziłam w II ale tam juz tylko onkologia.......poradżcie...mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×