Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna z was_

dlaczego niektore kobiety nie moga sie opedzic od adoratorow

Polecane posty

Gość jedna z was_

a dla drugich spojrzenie kasjera w sklepie raz na 5 lat jest mega przezyciem? czemu jedne przebieraja ile chca a inne spedzaja cale lata same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula***************
niby niektóre mają to coś w sobie i dlatego tak przyciągają facetów jak magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoskadelia
gabi solis...a może jestes po prostu zwykłą szmata którą podnieca to że faceci się ślinią na twój widok a poza tym to w głowie puściutkooo oh aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Mi sie wydaje ze kobiety boja sie sprobowac. Aby miec adoratorow to trzeba o nich zabiegac. Niektore zabiegaja wiec maja a niektore nie zabiegaja (siedza w domu i u ciotek) no to nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Oczywiście albo ktoś zwraca uwagę płci przeciwnej albo nie. Z tym, że styl ubierania, uśmiech, otwartość na kontakty też swoje robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo o to nie dbaja ;-) O! Gabrielle Solis! Wlasnie skonczylam ogladac season I i czekam kiedy drugi bedzie na dvd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URODA I NIC WIECEJ
jedni sie rodza z karoseria jak BMW a inni jak zdezelowany maluch kwestia szczescia nic nie poradzicie brzydule może w nastepnym życiu bedzie lepiej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam
ja mam duze powodzenie. a co najczesciej slysze od mezczyzn? ze mam sliczny usmiech, mam w sobie jakas pozytywna energie (pewnie dlatego ze duzo sie usmiecham i jestem mila dla ludzi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle
No cóż ja kiedys o sobie usłyszałam od męzczyzny ze jestem atrakcyjna ale wydaje sie niedostępna i w to mi graj nielubię durnych zaczepek na niskim poziomie od dresiarzy i im pokrewnych. Jesli facet zna swoją wartosc potrafi mnie zaczepic i robi to przewaznie na wysokim poziomie...dlatego nie narzekam na nadmiar adoratorów....liczy sie jakosc nie ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×