Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka85

sukienka i co dalej????

Polecane posty

Gość kobietka85

Witajcie Kupilam sukienke na wesele ktore jest we wrzesniu i teraz juz sama nie wiem czy bedzie ona odpowiednia:/ sukienka jest biala w czarne grochy, odcinana pod biustem, i rozszerzana do kolanka, wykonczona czarna siateczka dekolt prosty z cieniutkimi ramiaczkami tez wykonczony siateczka, no i ma pod biustem czarna tasiemke nie wiem czy nie jest zbyt dziewczeca czy mi wypada, mam 21 lat i delikatna urode, wygladam raczej na okolo 17 lat. myslalam zeby zrobic cos w stylu lat 60-tych, tylk onie wiem jaka fryzura, jakie dodatki, buty? moze taka obroza na szyje np z delikatnym kwaitkiem i na reke identyczna? prosze doradzcie cos jaki makijaz?? na ciemno oczy? nie mam pojecia:)) czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leb pod topor
jak w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bUsYrAmEs
Hmmm... moim skromnym zdaniem to do tego pasowalyby wyprostowane wlosy z dluga prosta grzywa opadajaca na oczka.... bez przedzialka, a w miejscu gdzie grzywa dzieli sie z reszta wlosow nalozylabym np biala szersza plastykowa opaske z kokardka tez plastykowa... bizuteria hmmm... w sumie to tez bym zalozyla plastykowa... biala... jakies geometryczne kolczyki ifajna bransoleta pasujaca.... a buty... moze czarne baleriny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bUsYrAmEs
CO DO make-upu... to moze kreski elainerem?? i polyskliwe rozowe usta?? no i oczywiscie polyskliwy roz na policzka i mocno wytuszowane rzesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
opaska rzeczywiście by mogła byc :) buty białe(zakryte palce, odkryte pięty?)+białą torebka a biżuteria... hmm... aby było b. elegancko(w końcu to wesele) - białe złoto(?)a może białe perełki(?) ale powinny byc delikatne, bo sukienka jest już "bogata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalallalalaaaaaaaaa
wyprostowane włosy, biała opaska cieniutka np.. buty raczej balerinki białe albo zakryta pięta i odkryte palce z jakimś paseczkiem czarne np.... a oczy - z eyelinerem dobry pomysł.. czarna kreska.... albo w ogóle na ciemno oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyce
w prostych jej ne iladnie o wiele lepiej w kreconych beda pasowac do tej kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×