Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korolla

A może mam rozdwojenie jaźni????

Polecane posty

Gość korolla

Dlaczego potrafię w jednym momencie czuć się spełnioną,szczęśliwą,zaspokojoną...a w drugim,np. godz. pozniej potrafie rozpłakać się,czuć się niechciana,niekochana,niedoceniaona,nieszczęsliwa...Skąd takie huśtawki.?Nie przyjmuje żadnych tabletek,to jest niezalezne od okresu...dzieje się czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
z sytuacji zyciowej, rodzinnej. tej aktulanej ktora ciagnie sie 3-4 lata. to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
moze pojdz do lekarza,po jakieś srodki,może masz stresująca prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolla
ktoś powie co myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rock me babe
mam dokladnie to samo, stany od euforii do dołów, ale nei sadze zebym byla psychiczna, to przez faceta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Czasem to sprawa chormonalna. Najlepiej isc do lekarza. Nerwica jest stanem w disziejszych czasach normalnym i nie czuj sie swirem dlatego ze idziesz jak kazdy do lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolla
czasami wydaje mi się,że to zwyczajna,może już chorobliwa deprecha.nie sadze by to były hormony,faceta posiadam i on też się do tego przyczynia.martwi mnie ta hustawa,bo generalnie jestem wesołą osobą,lubię gdzieś być,bawić się smiać,ale kiedy zostaję sama,dopada mnie.to jak koszmar powtarzający się co noc.cięzko mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Moze byc i tak, ale depresja wcale nie jest taka sobie zwyczajna. Jesli ja zaniedbasz to moze skonczyc sie bardzo niemilo i w koncu facet moze nie wytrzymac z Toba. Idz do lekarza jak najszybciej. Najwyzej ci powie ze nic ci nie jest i ze masz pic wiecej wapna :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolla
tak..chciałabym,aby ktos mnie wysłuchał i pomógł mi zrozumieć moje obawy,smutki,moze znależć przyczynę...tylko dlaczego to musi być lekarz?! boje się,że poza nim,nie ma już osoby,ktora ogłaby mi pomóc...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
jesli to problem choroby to MUSI byc lekarz. Jesli tak toba chwieje to raczej nie zwlekaj. Lekarz nie gryzie :) a potem znajdz soebie przyjaciolke zeby wylac troche zali...bedzie wtedy ok. Lekarz tez czlowiek choc czasem chce sie go ukatrupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolla
boje sie...tego,że powie mi,że mam problemy sama z sobą...przyjaiolkę mam,ale wypłakać się i opowiedzieć nie znaczy to zrozumieć.cholera! ja chce cieszyć się,że świci słońce.nie potrafię.potrzebuje więcej by poczuć,że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
pewnie ze tak powie, bo na pewno masz. Depresje nie biora sie z niczego, ale od tego znowu jest psycholog. Wiesz dlaczego ludzie teraz zyja dluzej ? bo sa lekarze ! przelam strach i do roboty....lekarz czeka i podkasuje rekawki. Za to mu przeciez zaplaca i to jest jego praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×