Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zboczeniec maly

zboczone smsy

Polecane posty

Gość zboczeniec maly

napiszcie jakiego dostaliscie najbardziej zbocoznego esa w zyciu, albo jakiego wyslalisciee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
wow...jakie zboczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co i co
fajny topik:D ale czemu tak malo wypowiedzi:> dawac dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydelko a dotrzymal chociaż tej obietnicy?? napisz jak bylo bo esek jest nie zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red chot chilli peppers
goraca napisz pochwal sie jak skasuja załozymy nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mi napsial cos takiego
***************************************************************************************************************************8 sory ale to jest tak tajne ze nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone jabluszko
do mialczydelka: a podczas tego wyjazdu przesyla ci jakies takie esy:> ktore sprawiaja ze robi sie mokro??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni do mnie ok 4 razy w tygodniu ...no z zazyloscia swoja to juz tak daleko zaszedl ze stwierdzil ze po powrocie to on koniecznie bedzie zalewal foremke bo chce miec dzidziusia i ze wozki w szwecji sa tanie....no nie bardzo mi sie ten pomysl podoba...ale uswiadomie go odpowiednio jak przyjedzie...--ostatnio przyslal mi cos takiego TELEFONIK CICHO PUKA A MOJ ZASIEG TWEGO SZUKA ...SMSKI SZEPCZA CZULE NAPISZ DO MNIE BO ZWARIUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi fanka
mialczydelko czemu nie chcesz miec jeszcze dzisudizusia:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos ostatnio nie dostaje od mojego misia takich eskow... a szkoda =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
naprawde nie piszecie sobie pikantnych smsów? ja z moim facetem pisze cale referaty:) cos jak sex przez tel ale w wersji pisemnej:) nie ma co cytowac, bo slemy sobie po kilkanascie esów w jednej "sesji"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ale za to ja mu wysyłam jak on mi nie wysyła=) ale wam nie powiem jakie=) Najpierw dam ci pomarńczę a potem nago przed toba zatanczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam
"chciałbym nasikać ci do buzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalismy... cale scenki erotyczne ale jakos ostatnio tak no kurcze nie ma kiedy... Przewaznie to pisalismy przed snem...ale on niestety musi chodzic szybko spac bo jest niewyspany bo chodzi na raaano do roboty=( i jest tak zmeczony ze nie chce mu sie pisac bo w trakcie pisania...zasypia=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostaję słodkie \"sprawiasz ze tylko ciebie pragnę, tylko o tobie marzę nawet siedząc w pracy moje myśli gwałcą twoje ciało, mój wielki kutas wbija się w ciebie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebiście romantyczne
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to wcale nie jest romantyczne... ja ne chcialabym zeby moj mis mowil na mnie SUKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. :O A potem wyszczerbi sobie jedynki i trzeba będzie mu je odbudowywać! :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to romantyczny ;) jak pachcniesz kwiatuszku? chcialbym wsunąć głowe między Twoje uda by noskiem poczuć wilgotną twa kobiecość rozkoszować się zapachem pachwin.. to najdelikatniejsze miejsce na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona23
ojejciu!!! niektore eski sa okropne, straszne!!! az brak mi slow!!! jak moze chlopak powiedziec do dziewczyny "suko". Takiego slowa (suka) uyzwa sie jak sie mowi np. do samicyki psa cyz co...ale nie do dyiewcyznz!!!to zajebisty koleś ma szacunek do Ciebie skoro tak mowi.... mozna by wywnioskowac ze traktuje cie tylko jako obiekt pozadan no i zaspokajasz jego potrzeby i fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×