Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zona doskonała

czy jest tu ktos taki?

Polecane posty

Gość ryba29
a jak takiego szukac bo do mnie przyczepiaja sie sami nieudacznicy:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje do niego przywiązanie,miłośc chyba nie.Mialam 22lata on 45.Przyznam ze zrobilam to dla poprawienia mojej sytuacji materialnej.Najlepiej poznac na jakiejs wystawnej imprezie firmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOhope
chyba powiesić sie tylko zostaje.. i ten szacunek do samej siebie .. poezja tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOhope
ma Idealnie duzo pieniedzy? przeciez go nie kochasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do końca z nim będziesz? a co z twoimi pragnieniami (sama napisałaś ze facet w tym wieku to nie to) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny człowiek
dziwka jesteś za kasę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale go nie kochasz, lubisz tylko.. a On mogl sie zakochac i tu jets nie fair. 22 lata w tym wieku to tylko z takich pobudek. szkoda faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny człowiek
marnujesz sobie życie za 20 lat będziesz się zastanawiać i dojdziesz do wniosku , że zmarnowałaś swoje życie żyjąc przy boku kogoś kogo nie kochasz , współczuje ci , w życiu liczy się najbardziej miłość rodzina i przyjaźń a nie kasa wspomnisz moje słowa na łóżu śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba bym się brzydziła dotykać osoby w tym wieku, co innego jak sama będę miala tyle lat ale pewnie bym się czuła jak k..wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka ty nie wdac o miłości
w życiu nie słyszałaś :p pewno gdyby twój men zarabiał 1000 zł (słownie tysiąc złotych) twoja miłość by zgasła równie szybko, jak się pojawiła :o jego mi żal, ale ty niestety tylko zanieczyszczasz środowisko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie chyba jest owdrotnie
Wyszłam z wielkiej milosci ,a teraz to nie wiem czy lepiej z rozsadku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka ty nie wdac o miłości
do autorki tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyprowadzicie mnie z równowagi pisząc ze facet w tym wieku to nie to,chodzilo mi o spontanicznosc,taką energię(wam pewnie o sex).Jest bardzo powazny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłości nie ma!! moja mama kierowala sie miłościa i wyszlo jej ,wcale nie na dobre,załuje ze nie poszukala kogos kto zapewnilby jej godziwe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWAZMLEKIEM
CO SIE CZEPIACIE DZIEWCZYNY???? JEJ SPRAWA, ZAPYTAŁA TYLKO CZY JEST TU KTOŚ TAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że sex jest ok? bo jak sobie wyobraże że ja mam to robić z wujkiem to bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie wygladala jak przeciętny Polak.Dba o siebie,chodzi na siłownie,basen.Dieta.Nie ma brzucha itd.Nie jest zapuszczony,jakby sie mogło wydawac.Jestesmy małzeństem 5lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym miała do wyboru rzucić studia i iść pod most, albo wyjść za niego, to pewnie też bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma 26 i też nie jest spontaniczny, ma skleroze i brzuch więc nic nie straciłaś :) przynajmniej masz pewność że cię nie zdradzi z młodszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroczniax
Nie kochasz go!!! , zobaczysz , że będziesz żałować , że spędziłaś życie z kimś kogo nie kochałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×