Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona pomóżcie

przyjazn damsko męska jesli jedna strona cos czuje

Polecane posty

Gość Zrozpaczona pomóżcie

poznałam chlopaka zaprosiłam go na studniówke ... umowil sie ze mną do kinka , obiecal kolejne spotkania , tydzien przed studniowka dowiedzialam sie ze znalazl sobie dziewczyne ... bylo mi bardzo przykro gdyz byl on moja miloscia juz dwa lata i jego obietnice byly dla mnie jakas nadzieja ... na studniowce dazyl do pocalunku nie powiedzial mi sam ze ma dz. nie chcialam i ja mu zwrocilam uwage ... tlumaczyl mi ze nie mozemy byc razem bo jestem mlodziutka ja 19 lat on 26 ... ze znajde lepszego faceta ... po imprezie myslalam ze da spokoj ... zdobyl moje gg ... prosil o spotkanie .. umowilam sie z nim na masazyk smile.gif pozniej bylo jeszcze kilka spotkan ale wieczorami poznymi ... pytalam po co to robi tlumaczyl czy ja zawsze wiem od razu wszystko ... ?? mial dziewczyne po kryjomu sie spotykal ze mna calowalismy sie .. chcial czegos wiecej napewno ale rozmawialam z nim o tym wielokrotnie i powiedzialam ze nie ma co liczyc na sex ... na gadu gadamy codziennie gdy tylko jestem dostepna pisze ... ale gdy odmowilam spotkan poznym wieczorem zrezygnowal z tego .. czasem tylko widzimy sie w towarzystwie no i gg... on wie o moim uczuciu ... gdyz odkrylam sie przed nim to bylo moze zle ... powiedzial ze nie moze jej zostawic po 8 miesiacach bo tyle sie juz to ciagnie i ze wspolnie tyle przezyli i ze nie moze jej krzywdzic i zrobic jej tego .. gdy zapytalam po co sie ze mną spotykal odp ze chcial popatrzec sobie na mnie itp ... po co to robi ?? o co mu naprawde chodzi ?? po co te rozmowy ?? kokietuje nadal na gg ... ale z nia jest i wiem ze to chyba cos powaznego ... bo czesto sie widuja ... itp chcial mnie z nia poznac ... a kilka dni wczesniej calowalismy sie , kupowal przy mnie bielizne dla niej itp ... bylam bardzo zla na niego o to wszystko bo wiedzial o moim uczuciu ... pomocy .. ocencie to i powiedzcie co robic ... jak mi bedzie najlatwiej zapomniec. .. zaprzestac z nim kontaktu nie rozmawiac ?? nie wlaczac sie na gg?? mowi ze ceni mnie ze nie jestem mu obojetna itp ... nie rozumiem nic ... ratunku jak dac sobie spokoj kiedy moje uczucie do niego jest silne ... ?? on chce przyjazni tylko a np gdy jestesmy w towarzystwie jest o mnie zazdrosny ... ale prawda ze nie mozemy nimi byc jesli ja cos czuje a on nie... jak wyzbyc sie uczucia ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
najlepszym rozwiazaniem jest klin. czyli tak jak po kacu :) znajdz szybko nastepnego i nie musi to byc ten jedyny. Ma ci zajac czas i ma nie zostac skrzywdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam Ci dobra radę, odsuń sie na dobre od niego,zmien nr gg,nr telefonu poprostu zerwij kontakt.On traktuje Cie jak zabawkę uwierz mi,jeśli myślalby coś poważnie inaczej by Cie traktował.Ma 26 lat i dziewczynye którą sama stwierdziłaś że traktuje poważnie... Myśle że Tobą chce sie niestety ale tylko pobawić,myśląc że jestes młodziutka i naiwna...Przykro mi to mówić ale właśnie takie mam odczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nic nie wiem
no jesli masz po prostu problem z niezdecydowanym facetem..w dodatku sami dązycie do czegoś to skąd taki tytuł topicu...to mylace po prostu....bo to nie jest przyjaźń...was oboje do sibie ciągnie a wychodzi na to ,że on od razu się Tobie spodobał a co do faceta to nie zgadzaj się na spotkania itd. najlepiej zapomnij albo rozejrzyj się za kimś bliżej Twego wieku, mniejsza szansa ,że będzie takie rzeczy wyrabiał...jesli tak bardzo nie chce skrzywdzić tamtej to dlaczego nie pomyslał o Tobie i Twoich uczuciach....bo po prostu go to jara i tak mu wygodniej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×