Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumpernikel

Butelka

Polecane posty

Ktos mi kiedys powiedział ze sposób w jaki pije dziewczyna np. Coca-Coele, Sprite\'a czy jakikolwiek napój orzezwiajacy z butelki wskazuje na to jak ona sie całuje...I tak niektóre dziewczyny rozchylaja usta i pija...niektóre pija jak zóltko ze skorupki przez mała dziurke...a inne poprostu gu..gul.. gul..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
tak samo jest tez z facetami i tak samo widac to po ubiorze itp itd...to normalna mowa ciala. Oddaje w ten sposob tryb zycia, rodzaj uwielbianych przyjemnosci itp itd. Jesli lubisz sobie golnac i oczekujesz ze kobieta tez bedzie lubiala...to wiesz na co patrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Padnięta jestem:O Tylko się przywitam i spadam... Jak będę mieć więcej czasu to sie odezwę... A napoje z butelki piję różnie;) W zależności od stopnia spragnienia;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś by dogłębniej zanalizował i wyjaśnił poszczególne rodzaje picia z butelki;) Puciu-zacząłeś temat to teraz wyjaśniaj poszczególne rodzaje całusów ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodko-gorzka🖐️ [ kwiat] 😍 Gdzie byłaś jak Cię nie było? Jak tam ściany w pokoju;) Też lubię pić przez słomkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio, miło Ciebie znów czytać! :) Ściany (oczywiście już wszystkie) śliczne, kolorowe, czyściutkie! :D Była też okazja \"przewrócić mieszkanie do góry nogami\" co niniejszym ... uczyniłam, ;) więc czasu na kafe nie starczyło. :O Powiem Ci, że postanowiłam nawet nie włączać komputera, aby mnie licho nie kusiło ;) i tym sposobem wyrobiłam się w czasie! :D A teraz juz urlop sie skończył, więc muszę nadrobić zaległości w pracy, także nawet do południa zajrzeć tutaj nie mam kiedy. :( A jak tam żniwa Valkirio? Mam nadzieję, że plony nie były najgorsze pomimo panującej w tym roku suszy? I co najważniejsze, mam tez nadzieję, że z moim wsparciem duchowym ;) nie przepracowałaś się zbytnio podczas prac polowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka😘 żniwa-właśnie opijane są dożynki:P Twe wsparcie duchowe pomogło na tyle, że nie mam zakwasów tylko bicepsy;) A jeżeli chodzi o przewrót w domu to ja wcale nie potrzebuję malowania czy innych remontów... samo idzie jak z płatka (się znaczy bałagan) jego nie muszę robić(bałaganu) tylko porządek sam się nie robi...:O A z kafe to faktycznie lepiej nie zaczynac podczas ważnych spraw... albo sie człowiek spóźni...albo nie zrobi tego co trzeba... Zreszta co ja tu bede gadac sama wiesz, nie? Ale dobrze, że już jesteś 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, bałagan wszedzie się sam robi, ;) tylko nie wiedziec czemu, sprzątnąć też ni czorta sam się nie chce! :D No, no, no, to chyba musiałybyśmy się zmierzyc z tymi ... bicepsami, ciekawe, której z nas bliżej do ... Pudzianowskiego. :classic_cool: Może na jakiś konkurs kulturystyki kobiecej się wybierzemy? :D A z tym opijaniem to nie przesadzaj zbytnio, ;) wiesz, jak głowa pijana to... :P (bez obrazy Valkirio ;) ) Dobrze, że nasz pupilek wrócił, ;) tylko coś nie dowiedziałyśmy się, jak ma sie picie napojów do ... całowania! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj... pupilek teraz śpi słodko a jutro się z nami mam nadzieję przywita:) a jak nie to same go przywitamy:) z moją głową do alkoholu to nie mam co startować...:O jedno piwo i tańcze na stole:P a piję z kufelka- nie z butelki ( to tak żeby nawiązać do tematu hihi) a swoją drogą to ciekawe jak Pucio pije napoje z butelki:) Na mierzenie bicepsów zapraszam na Roztocze - poćwiczymy rzucanie kostkami słomy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że pupilek nie zapomni powiedzieć nam coś słodkiego na dzień dobry. ;) A i koniecznie trzeba będzie go też zapytać jak pije napoje. :D Tańce na stole? ;) Hmmmm, to musi być ciekawe; :classic_cool: uważaj w takim razie, aby Ci Ktoś pownie kufelka nie zapełnił! ;) A może powienien to zrobić? :P Dobrze Valkirio, wyzwanie na pojedynek przyjęte! ;) Choć jestem trochę strasza od Ciebie, to jednak krzepy mi nie brak, więc ... przegrasz! :P A złośliwa to bardzo rzadko bywam, traktuj to wszystko jako żart, bo i taka była intencja. :) 🌼 Muszę już znikac, jutro kolejny ciężki dzionek przede mną. :O Ma to jednaki i dobre strony - czas w pracy się nie dłuży. :) Słodkich snów Valkirio, jutro się pewnie tu spotkamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam śpiochy! Co wyście pili wczoraj z tych butelek, że jeszcze śpicie:P Wstawać! Słoneczko już wstało! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio, ja już od świtu jestem na nogach. :O Ale jutro to sobie odbiję, pośpię do południa! :D Wpadałam tylko na chwilę, aby się przywitać. :) Mam sporo pracy i nie ma zmiłuj się, terminy gonią. Hmmm, a co się stało z Puciem? Coś nie kwapi się odpowiedzieć na zadane mu wczoraj pytania, chyba ... pogrozimy mu paluszkiem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie sądzę żeby sposób picia z butelki miał jakiś wpływ na całowanie. gul gul gul- tak piją chyba tylko faceci. ja osobiście wolę pic napoje ze szklanki..kurcze to zbrodnia val--> jak tam wieś, kurki i kaczki? bo coś pisałaś przed moim wyjazdem że jedziesz na zbiory?? czy coś takiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ktoś jest:) 🖐️ słodka :) A jak będziesz w trakcie pracy to nie zapomnij uzupełnić płynów w organizmie;) Pucio się chyba na nas obraził i nie przychodzi... nawet się nie przywitał...:( eeech golnę sobie jakiś napój...powolutku i spokojnie... :D 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i Minnie jest:) 🖐️ 🌻 Nie zbierałam plonu drobiu hihi, ale żniwa skończone...ufff... Biceps mam do pozazdroszczenia:P a Ty gdzie się błąkałaś? Odpoczywałaś? 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tydzień temu wróciłam znad morza i byłam tam tydzień. niestety nie było upalnie ale słońce świeciło i mogłam jeszcze odświeżyć opaleniznę! dobrze że już wcześniej byłam też na wakacjach i złapałam trochę brązowej skórki ( w górach) bo tu na nizinach opalenizna nie jest taka ładna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek🖐️ Powoli zaczyna się robić tłoczno;) A jak bdzie ścisk to będzie duszno i będzie się chciało pić:P I wtedy będzie można sprawdzić kto, jak, jak szybko i czy delikatnie czy brutalnie:P ...oczywiście pije hehe:D Pucio! Spóźniasz się ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. obraziłeś się?? nie ma sprawy, pójdziemy Cię przeprosić do Twojej pracy :-) hahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahah :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×