Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NinaaAaa

Do dziewczyn mieszkajacych ze swoimi facetami..

Polecane posty

Gość NinaaAaa

Mieszkam z nim ponad 2lata, jestesmy mlodzi mamy po 22lata, a jednego nie moge zniesc do dzis...tego ze wychodzi do swoich kolegow i wraca pozno w nocy. Powiecie ze jestem nietolerancyjna i zebym wyluzowala ale mi to cholernie przeszkadza grr Wiec mam pytanie do dziewczyn czy Wy tez tego nie lubicie i co na to poradzic? Co wtedy robicie? Idziecie do swoich kolezanek? Nic nie mowicie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak często to robi? Poza tym pamietaj, że 22 lata to taki wiek, gdzie prócz dziewczyny ważni są też koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaaAaa
czy czesto? no nie wiem raz na jakis czas - dla mnie to czesto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś może zbyt zaborcza? Wyluzuj! Może sama się nudzisz wieczorami w domu, więc zajmij się czymś ciekawym, wtedy może przestanie Ci przeszkadzać wychodzenie chłopaka (spotkania z koleżankami są fajnym pomysłem, ale może to też być fitness club, basen, czy spacer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaaAaa
Chyba macie racje..:/ no ale co ja mam poradzic ze taka jestem no :( widze ze jestem wiec jakas inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsiaaa
ja też mieszkam z facetem i nie wyobrażam sobie żebym wieczór miała spędzić bez mojego kochanego Miśka! On nawet nie chce sam beze mnie wychaodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsiaaa
nie jesteś inna, tylko normalna! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli kochasz to postaraj się zmienić dla ukochanego (i samej siebie). Nie zmieniaj jego - tylko siebie! Jedne lubią domatorów (a oni włóczą się wieczorami z kolegami po pubach), inne chciałyby gdzieś wyjść, a chłopak woli zostać w domu... Ech, życie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaaAaa
spam 1 no dobra niby rozumiem ale ja nie bardzo przepadam za jego kolegami no i moze stad ten moj niesmak kiedy jest z nimi... musze wyluzowac chyba heh no i znalesc jakies zajecie, wiem ! zapisze sie na fitness chyba;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsiaaa
Ja zaborcza? My sie po prosty kochamy i nasz wolny czas chcemy spędzać razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaaAaa
No tak ale jak ja chce isc z kolezankami na balety to on jest przeciwny bo zazdrosny..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×