Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja to jaaa

boze ja mam dosc tej niepewnosci ....

Polecane posty

Gość to ja to jaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej niepewnosci
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
za szybko enter nacisnełam:( podoba mi sie chłopak ,ktory zachowuje sie jak bym mu sie podibała ,zawsze na moj widok sie usmiecha w taki specyficzny sposob,jak zaczelismy ze soba rozmawiać to jak kolega z kolezanka...ale dzis go widziałam i on chyba mnie w ogole nie widzial albo nie chciał,nawet jak sie za nim obejrzałam to nie podniosł wzroku ,....:( o cot akiemu moze chodzic,bo juz mysląłam e wszystko idzie w dobra strone coraz bardziej sie poznajemy.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
przepraszam za literowki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
to ja tez wiem ale chciałabym go zrozumiec chociaz troszke ,a moze ja tez powinnam zaczac byc obojetna ale to chyab nic nie da....:(????????? albo zaczac bardziej pokazywać ze sie nim interesuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
w sumie masz racje:) ale jak bede całkowiecie obojetna to on juz raczej nigdy wiecej do mnie nie zagada,bo jak zawsze odpowiadalam mu tylko na czesc to nic nie zagadałam a jak zaczełam sie do niego promiennie";) usmiechac to zagadał i w ogole......... co ja mam zrobic a własciwie co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej niepewnosci
upeniwc sie czy nie jest zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
nie jest nawet nie ma dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
to jest cos takiego...widujemy sie od jakis 2 moze 3 miesiecy na poczatku mowilismy sobie tylko czesc ,potem zaczełam sie do niego usmiechać jak zobzaczyłam jaki on jest przystojny;)(wczesniej nie zwracałam na niego uwagi) potem on zagadał i tak było pare razy ostatni raz widzielismy sie w poniedziałek i gadalismy i bylismy sami ....(bo raczej nigdy takiej sytuacji nie było bo zawsze ktos jest) i mowi do mnie jak bedziesz cos potrzebować to dzwon ,wes numer i dzwon?:O ale czy to nie on powinnien sie spytsc o moj numer a nie ja brac jego...oczywiscie nie wziełam ....?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
teraz mam zal ze go nie wziełam..ale glupio mi bylo moze jeszcxze bede miała okazje ale zastanawiam sie czemu on nie spytal o moj numer???????? i mysle sobie swoj moze tak z uprzejmosci chcial mi dac a o moj nie spytał..................?????????????????????? ??? moze sie ktos wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
tak sobie tłumacze ze moze sie wstydził barac ten moj mumer albo nie wiedział czy ja mu dam ale z drugiej strony .....? pomocy bo od poniedziałku nie moge spac!:( a po dzisiejszym dniu to juz w ogole.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
podnosz e.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
podniose moze ktos doswitczony sie wypowie:)?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
oczywiscie doświadczony**;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula**************
a może zaproś go na jakąś imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
jak z nim rozmiawiałam to powiedzial ze niec hodzi na imprezy ...by łam ws zoku bo myslałam ze tak ..i mu zaproponuje jakas impreze ale..................:(?( ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula**************
no to umówcie się do jakiejś knajpki,na lody,ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
słoneczko gdyby to bylo takie łatwe to bym to zrobila ,ale widujemy sie w "przelocie" on jest w pracy-ja tez...... i co wypale nagel umow sie ze man,to chyba chlopak powinnien pierwszy zaczac........ ????????????????????????????????????????????????????/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×