Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młodszy_brat_TMT

czy wiernosc jeszcze cos znaczy?

Polecane posty

Gość oj znaczy...
nie zdradzilabym nigdy i znam mnóstwo osób które nie zrobiłyby tego,uwazam że to się da wyczuć tzn takich ludzi,przewaznie bardzo słabi psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubełka
jestem mężatką od nastu lat i nigdy nie zdradziłam swojego męża,ale jak kiedykolwiek sie dowiem o jego zdradzie to zrobie to nieraz ,najlepiej na jego oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrykitten
hmmmmm, wlasnie czasem zastanawiam sie, czy nie jestem anachroniczna. Wszyscy wokol zdradzają sie nawzajem, uwazaja, ze to nic zlego, skoro to tylko sex itp. Chociaz dla mnie zdrada zaczyna sie już od flirtu slownego. Moze faktycznie powinnam zyc jakies 200 lat temu, kiedy nie bylo mediow i lansowania sie poprzez zdobywania partnerow seksualnych. Ale pozdrawiam wszystkich zdradzających pustakow bez wyrzutow sumienia i bez mozgu:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm..niech pomyślę..
Czy coś znaczy?? ja mam 19 lat i mam swoją ukachaną, jedyną, moją wybranekę i tak dalej bo mogę tak o niej mówić godzinami:)...wierność istnieje bo ja jej nie zdradzę ani ona mnie..tak mi się wydaje bo jest ze mną dosyć długo (a nie jestem zbyt atrakcyjny:( )a miaął wiele okazji do zmiany partnera..więć niech żyją optymiśći..:):)pozdro:*I my młode pokolenie nie jesteśmy tak zrąbani jak nas malują:PMamy swoje zasady..a jedną z moich jest wierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zdradzam, bo jak juz jestem w zwiazku to chce aby byl on cos wart. Nie lubie nieuczciwosci i zawsze lubie miec czyste sumienie, zdrada sie brzydze i nie chce sie nia brukac. Jednak nie moge przysiac, ze nigdy nie zdradze, bo rozne sa sciezki ludzkiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdaser
tomcio kiedy bedzie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Coraz ciężej z tą wiernością,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrykitten
hmmmm...nie możemy myśleć, ze jesteśmy nienormalni. W sumie to każdy, kto zdradza jest skonczonym egoistą, bo on sam zdrady by nie zniósł. Dlatego trzeba dobrze szukać, a zdrady nie wybaczać, bo jak ktoś potrafil to zrobić raz, to zrobi i drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×