Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efelinqa

FRZYJERKA-rady porady

Polecane posty

Gość FAJNA-AJ-
Witam Proszę o radę : Od jakiegoś czasu zauważyłam że moje włosy przerzedzają się . Staram się dbać o włosy ponieważ mam już je dosyć długie ( sporo za łopadki ), stosuję mnóstwo dobrych szamponów , odrzywek , olejków. Nie zauważam aby podczas rozczesywania włosów na grzebieniu zostawała duża ilość kudełek . Od ok roku dochodziłam do jaśniejszego koloru ( z szatynki na prawie blondynkę , z tym że stopniowo za pomocą balejażu ) . Jestem przerażona ponieważ mam o 1/4 włosów mniej . Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Wyżej przeczytałam ,że jeśli włosy się kruszą to jest to wina fryzjerki . Czy to oznacza ,że mogła przytrzymać za długo rozjaśniacz ? Bo moje włosy również są podatne na kruszenie . Obcinam je regularnie co 3 miesiące po 2-3 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
No i lipa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albuquerque
Witam :) mam rozjaśniony spód włosów (nie jest to żaden platynowy blond, ani siwo-biały, tylko taki ładny popielaty kolorek). Niestety nie wyszedl on taki jak do konca chcialam i chce wrocic do brazu. Pytanie: czym przyciemnic spod, zeby nie zniszczyc wlosow calkowicie i zaeby nie wyszedl mi np. zielony, lub jakis inny kolor teczy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam(:mama naturalny kolor włosow ciemny blond a aktualnie odrosty z balejazu blond hm chce miec jakis bursztynowy albo miodowy kolor ale nie wim jaka farbe wybrac i ile jej potrzebuje (włosy długie ).zastanawiam sie nad brazem ,mam jasna cere .Prosze o jaks rade z gory dziekuje(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
hmmmm- czekamy - czekamy i się nie doczekamy _:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ciekawa czy ten krem trwale prostujacy wlosy czy nie niszczy wlosow i czy nie trzeba juz prostowac wlosy za pomoca sztotki i suszarki lub prostowac prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriska
efelinqa mam pytanie do ciebie obecnie mam pasemka jasny bląd ale z dosc widocznymi juz odrostami a naturalne moje wlosy to ciemny blad jaka bys mi polecala farbe czy szampon kolorzujacyzeby pokryc te pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu ja :) tu jest pare mych fot www.furious.grono.net prosilabym cię gorąco abyś doradzila mi jakąś ciekawą itd...fryzurę do typu mej urody itd... i ew.kolor farby jesli sie na to kiedys zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek poczatkujacy
nie czytałam całego tematu, więc jeśli takie pytaniejuz było to przepraszam:] ale czy nie wiecie czy można suszyć włosy, jak sie ma loki, suszarką?? ale tak żeby się nie rozwaliły, np czy dyfuzor pomaga? a jeśli tak to jaką surzarę polecacie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma sensu czekać
na odpowiedź bo i tak jej nie otrzymamy . Zawijam się stąd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanika2
efelinqa gdzie sie podziewasz czeamy na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallaa
mam pytanie znasz moze srodek do prostowania włosów szczególnie do włosów puszacych sie ,gestych chodzi mi o cos do posmarowania przed uzyciem prostownicy aby włosy sie nie puszyły i były proste i swiecace takie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy
jakie wałki sa najelpsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blyskotka
próbowałam juz naprawde chyba wszystkich mozliwych odżywek i preparatów na zniszczone włosy:( otóż mam strasznie zniszczone włosy,ktore mają tez tendencje do skręcania sie!dlatego mam pytanie jak moge je ozywic? po kazdym myciu głowy(co drugi dzień) susze je i prostuje:(chce mieć włosy slniace i blyszczace:)z góry dziekuje,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabladi
na proste wlosy kup se gladzik do prostowania,wetrzyj go we wloski i potem wyprostój.staną się się lśniące jedwabiste,a przedewszystkim ten kosmetyk ochroni twój wlos przed nadmiernym wysuszeniem,ochroni go i od żywi.kup też jedwab CHI jest super,wlosy sie nie puszą są moękkie i lśniące.wszystko dostępne w prof.szk.fryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabladi
jak są matowe to po modelowaniu spryskaj je nablyszczaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELEA25
Mam pytanie odnośnie doboru fryzury do kształtu twarzy. Mam pociągłą twarz z wysokim czołem. Czy pasuje mi długość włosów do połowy szyi, z grzywką sięgającą lini brwi? Proszę o jakieś propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki problem...moje naturalne włosy to średni brąz, fryzjerka ufarbowąła mi na ciemny, prawie czekoladowy, potem mi sie odmiebniło i chciałm wrocic do swojego a nawet miec jasniejsze, farbowałam kilka razy innymi farbami ale brao mi tylko odrosty, wiec postanowiłam je obciac i ufarbowałam palette radiance olśniewającym brazem i rozjasniło mi czubek a koncówki ciemne wyglada to strasznie, nie wiem co mam teraz zrobic. Czy je ufrabowac?i jakim kolorem, czy moze pasemka? Prosze pomóż mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×