Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki mama

MAMY ZAJRZYJCIE TU NA MOMENT!!!

Polecane posty

Gość miki mama

Mój 9 miesię czny synek wypadł z łóżeczka, ma potężnego guza, łóżeczko było do połowy wysokości, spadł na panele. Popłakał chwilę teraz już oki, śmieje się i baraszkuje.Czy jechać z nim na pogotowie, bo juz wychodziłam ale on zachowuje się jak zwykle więc nie wiem. Czy objawy wstrząśnienia mózgu wystąpilyby od razu???POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja coreczka
jak miala 6 miesiecy tez spadla z lozka :( bylo to okolo godz. 6 rano i "spala" dalej .Nawet sie nie przebudzila .Wiec polozylismy ja do lozka i obserwowalismy co sie bedzie dzialo .Wszystko bylo ok ,az do pewnego momentu.Zjadla obiad i polozylam ja spac ,to bylo okolo 14 .Nadal bylo wszystko ok.Obudzila sie okolo 17 i zaczela wymiotowac .Zadzwonilam na pogotowie spytac czy to od tego upadku moze byc .Kazali nam przyjechac do szpitala.W szpitalu zrobili jej usg glowki i przeswietlenie .Pani doktor powiedziala ,ze to jest wstrzasnienie mozgu (objawy moga byc dopiero kilka godzin od "wypadku" ) i ,ze ona nie spala tylko stracila przytomnosc :( Zostawili ja na obseracji w szpitalu .Tyle moge Ci napisac od siebie ,a Ty juz sama musisz wiedziec co robic dalej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mama
dzięki za odzew.Przemek teraz zasnął, był już bardzo zmęczony, rano i tak pojade do lekarza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja coreczka
jesli zacznie wymiotowac ,to lepiej zadzwon na pogotowie ,tak dla pewnosci .Mam nadzieje ,ze bedzie dobrze :) Spokojnej nocy Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mama
Właśnie będę siedziała koło niego, jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze teraz dla pewnosci pojedz
z nim na pogotowie.Daj potem znac jak z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mama
Z małym już ok, guza ma potężnego, ale pozatym zadnych innych niepokojacych objawow. Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to i nie wierze!!! jak mozna było pomyśleć że córka dalej śpi po upadku????????????? dziecko straciło przytomnosć a ty głupia babo myślałaś,ze śpi?????? o dżizes! ludzka głupota nie zna granic. topik troche przeterminowany, ale nie moglam sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak się zakończyła ta
historia? Mnie lekarz powiedział,że po jakimkolwiek upadku należy zawieźć dziecko na pogotowie.Tam po prześwietleniu główki dopiero można stwierdzić wstrząśnienie. Jaka wysokość jest niebezpieczna..? Łóżeczko to wys. nawet 80cm.. Jakie generalnie są przesłanki na to aby robić prześwietlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak
się działa przy wstrząśnieniu mózgu? Jak wygląda ta 'fachowa' pomoc? Bo ja czytam tutaj,że wystarczy podać lek z paracetamolem,więc dziwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela07
mnie zastanawia jak dzialac przy zachlysnieciu wie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyło się tak, że oczywiście młodemu nic nie było :) Ale dzięki raz jeszcze za podtrzymanie wtedy na duchu . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eml
9 mies dziecko i materacyk nie opuszczony na sam dol? to juz glupota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieala
Nie krytykuj, mój synek ma 10 m-cy i nie ma szans zeby mogł wypaść z łóżeczka nawet gdyby nie było opuszczone, choć jest bo miałam nadzieję że będzie się łapał za szczebelka i zacznie wstawać, ale nic z tego. On nie potrafi z leżenia sam usiąść a co dopiero wstać. A pomimo tego trzymając się za ręce biega jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×