Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Welicita

SZOK !

Polecane posty

Gość Welicita

Z obecnym chłopakiem współrzyje już od miesiąca. Układało nam się dobrze i sprawy łózkowe też extra się układały. Rozmawiałam z nim ostatnio i powiedziałam że nie musi się ograniczać przy mnie w łóżku i będę szczęśliwa jeśli oboje będziemy otwarci, bez zahamowań..... Chciałam żeby mógł ze mną przeżyć to o czym marzył. Współrzyłam z nim przed 3 godzinami i doznałam szoku!! W trakcie, niespodziewanie nazwał mnie "jeb...ą dziwką", powiedział że mnie "zeszmaci" i "rozepcha moją ci....e" :( Doznałam szoku... niedokonczyliśmy i poprostu ucieklam z jego domu. Wstrzasnelo to mną, nie wiem jak teraz se zachowac. Zalezy mi na nim, ale nie mogę tego znieść. Poprostu wydał mi się chory i spaczony. Nie wiem co delaj. Nie chce go rzucić. Powinam go przeprosić że uciekłam? Nie wiem co robić, doradzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas mu powyginać ginekologiczne spawy i posmarowac je żelem do włosów, wtedy będa stały jako świderki --to pomoże, może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekorych kreci wywywanie sie w lozku. Ja na przyklad to lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welicita
Nie mam pojęcia co teraz dalej będzie. To mnie upokorzyło.. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne można..powiedziec zerżnę cie ,wypierdolę itp. ale jak facet dodaje dziwko ,kurwo...to z ekstazy robi sie nie smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najglupsza, najbardziej wkurzajaca i chyba w tym przypadku najlepsza kafeteryjna rada: pogadaj z nim, powiedz mu to co nam. Na pewno nie jest spaczony, ma takie upodobania po prostu dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wypalił w trakcie ostrego..hmm.. ,,ty mała ku*ewko\'\' powiedziałam mu ,ze mi to nie odpowiada ..i ,ze spierdzielił mi cały sex..chodź jak teraz sobie to przypominam chce mi sie śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welicita -powiedziałaś mu żeby się otworzył i on to odebrał konkretnie..myślę ,ze rozejdzie się to po kościach...na pewno teraz jest mu głupio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nieakceptowalne
odpowiedziałabym mu przed wyjściem: "nie zerżniesz mnie żałosny mały fiutku z przed wczesnym wytryskiem". ciekawe czy by go to podnieciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ale ubaw
no najpierw chłop ma się otworzyć a później dokończyc nie może hahahaha myslę że to ty spierdzieliłaś mu cały seks hahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiota... Moze miec takie upodobania ale nie wobec dziewczyny z ktora kocha sie od miesiaca... Totalny brak wyczucia- dziewczyno, nie obwiniaj sie- facet zachowal sie jak burak i powinien o tym wiedziec. Najpierw powinien Cie przeprosic- potem pogadaj z nim o tym. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ham w lozku taki ham w zyciu! no comments to Ty juz powinnas iwedzie cco zrobic...jakby mi kots cos takiego...to dostalby porzadnie po gębie.... i w życiu już bym się do Niego nie odezwala trzeba miec swoja godnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Czekolada
Moim zdaniem konkretnie przegiął..ale nie powinnas byla uciekac;) ja jestem juz troche z moim chlopakiem i czasami cos tam do mnie takiego powie...mnie to podnieca:) ale rozumiem ze moglas sie dziwnie poczuc bo sypiacie ze soba bardzo krotko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PTTW
Kasia_S - totalna bzdura! To że sie w łózku mówi i zachowuje "brzydko" to nie znaczy, że przy sniadaniu nadal będzie cie nazywal d*****ką. To ma być zabawa a żeby nią była musi się podobać obojgu. Nie powinnaś uciekać, ale to się już stało więc nie ma co... Musisz teraz z nim pogadać jeśli ci zależy na nim i na wyjaśnieniu sprawy. Powiedz, że się żle poczułaś po tych wulgaryzmach i, że sie tego nie spodziewalaś. I niech on ci na Boga powie co to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka33
to najzupełniej normalne i nie ma co się przejmowac.chyba nie odzywa sie tak do ciebie poza seksem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×