Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biala sukienka

starania od sierpnia 2007

Polecane posty

Tak jak napisalam w temacie chce zaczac starac sie o dzidziusia za rok. mam 22 lata,faceta od 6 lat.w zwiazku z tym mam chcialabym zebyscie napisaly mi jak mam sie do tego najlepiej przygotowac?wlasnie przestalam brac tabletki antykoncepcyjne.co jeszcze moge zrobic?kiedy jakies badania itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allle
JA ZACZYNAM TEZ STARANIA Z TYM ZE OD KWIETNIA 2007 POZDRAWIAM I POWODZENIA A... I DOADAM ZE JESTEM DUZO STARSZA BO MAM 28 LAT.. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
ja zaczynam od stycznia mam 25 lat 6 lat w zwiazku macet ma 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jeszcze nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać :) Może tak 6-3 miesięcy przed staraniami zacznij łykać kwas foliowy i ... to chyba wystarczy. No oczywiście pomijam fakt że przed staraniami (moim zdaniem) powinno się zrezygnować z alkoholu, papierosów i innych niebezpiecznych używek. Możesz jeszcze włączyć do przygotowań zdrowszą dietę :) Ja przed zajściem w ciążę brałam tylko kwas foliowy :) Żadnych specjalnych badań nie robiłam przed ciążą. Życzę powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo kochane!!Wiem ze to jeszcze sporo czasu ale ja tak bardzo chce dziecko ze juz teraz o tym ciagle mysle! czekam na inne odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×