Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g5

Co o tym myslec?

Polecane posty

Gość g5

co byscie kobietki zrobily gdyby byla taka sytuacja,ze jestescie z kims blisko jest fajnie,ale nie jestescie jeszcze z tym kims w stalym zwiazku...a tu nagle pojawia sie wieloletni byly mezczyzna z zaproszeniem na wesele znaczy ja jako jego osoba towarzyszaca...(dodam,ze ten ktos kto jest blisko wyjezdza na pare dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo koniecznie sie zapytaj...
chujowo tak zaczynac powazna znajomosc od klamstwa. potem meczy a co gosza jak wyjdzie na jaw. nie daj sie temu zludnmu uczuciu ze koles wyjedzie i sie nie dowie. predzej czy poniej sie dowie i dupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g5
Nie bylam dawno na weselu chcialabym sie pobawic troche...z bylym nie rozstalam sie w pokojowej atmosferze zdradzal mnie oklamywal takie tam...teraz niedao uzalam mi sie nad soba jak to mu zle jest beze mnie...przyjezdzal pisal dzwonil...nie chcialabym zeby sobie pomyslala ze zgadzam sie bo cos tam jeszcze do niego czuje zy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g5
no wlasnie,mi samej byloby zle z mysla ze na starcie musialam juz cos ze tak powiem dojebac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer.....................
niech spada na drzewo. Nie ma z kim iść, bo żadna go nie chce, to przypomniał sobie o tobie. Zrobisz jak zechcesz, ale czy dla jednego wieczoru warto psuć coś co fajnie sie zapowiada? Odpowiedź musisz sobie dać sama. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer.....................
żałuję że odpowiedziałam na twoje pytanie, bo dziewczyna, która w ten sposób się wyraża jest dla mnie nie do przyjęcia. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
To co sie zapowiada wiem ,ze sie nie skonczy zbyt dlugo na siebie cekalismy,zeby teraz jeden wieczor byl w stanie to popsuc...moim zdaniem to tylko niezobowiazujace wyjscie na wesele do moich i jego znajomych...wydaje mi sie ze troche zaufania tamtego nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
w jaki sposob wyraza bo niezabardzo rozumiem..jesli razi cie to o czym pisze to nie czytaj dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer.....................
chodziło mi o to co jest po "że tak powiem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
do bylego? to co wyrzadzil mi i jakie pieklo stworzyl swoim zachowaniem nie zalicza sie do zadnych kategorii, nie mozna pokochac drugi raz takiego czlowieka,zaufac na nowo...na nowo zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co za swietoszka
z tej ale numer hehe, wersal prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×