Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona jagoda

Jestem wściekła! Trzymajcie mnie, bo zaduke jak psa. Faceci!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wkurzona jagoda

Mieliśmy dziś iść na zakupy. Nie no super. Obiecał mi. Nigdy nie mamy czasu na to. A jak obiecał to obiecał. Wczoraj byliśmy na imprezie u kolegi. W sumie to było tylko kilka osób i my. Ja musiałam wstać rano do pracy (na 3 godziny, potem wzięłam sobie wolne, by móc iść) i poszłam po 12. Odprowadził mnie do domu i kazał am mu iść do kumpli ( bo chciał już iść ze mna) bo nie widuje się z nimi za często. Pracuje jak wuł po 10-14 godzin, więc mu się należy. Wrócił o 3 wcisnął mi się pod kołdre i usnął. Rano go nie budziłam, niech śpi. Poszłam do pracy, potem przychodze, a jego dobudzić się nie da, ględzi mi coś, że nie mam serca, że go tak rano budze (hmmm.była 11) i ja do niego mowie, ze idziemy, a ten spi, wiec go budze pytam się , czy idze, a tu słysze (chrrrrr) no normalnie chrapał.wkurzyłam się i wyszłam. i poszłam sama. Jest mi przykro, że na was facetow czasem nie można polegać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złość piękności szkodzi...
nie denerwuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkaaa
moglas to przewidziec, ze po pijanstwie i zerwanej nocce z kumplami nie bedzie mu sie chcialo wstawac na zakupy. mogl wracac z toba do domu to po powrocie z pracy pewnie bylby juz po sniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatłucz koniecznie ! Pozbędziesz się za jednym razem wszystkich swoich kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabij jak psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z facetem od
11 lat od 3 miesiecy jestem w ciazy wszystko zaplanowane nic tylko skakac ze szczescia.Niestety wczoraj dowiaduje sie ze sorry ale pomylil sie itd itp.I co mam spakowac walizki i spadac.Takiego to zatluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
no moglam przewidzieć, ale nie przewidzialam. wyszlam z domu wsciekla, jeszcze krzyczac, zeby spal, ze ejst egoista. myslalam, ze tak jak zawsze wstanie na rowne nogi...ale on spal dalej :O no chryste jeden dzien wolny, zeby razem wyjsc...poswiecic czas... a on go marnuje...spi do tej pory.... OBIADU NIE DOSTANIE!!!! i zastanawiam sie, czy sie o to porzadnie poklocimy czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
na niego zawsze mogę liczyć. zawsz.e zawsze. ale widocznie nie po imprezie!! :D no moglam przewidziec, ale jeszcze wczoraj mowie mu, ze wroc nawet o 5 a i ta idzesz ze mna. a on 'tak kochanie' no to się przejechałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
właśnie sama nie wiem! :D podpowiedźcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek bez kredek
Zatłucz go :D i zadzwoń na policję a jak będę sprawdzać czemu ma tyle ran nagłowie to powiedz zę spadł mu tłuczek na głowę i 99 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
czemu jędza? :) przecie4ż do tej pory śpi!!!! otworzyłam mu balkon, by mial chłodniej, zamknęłam drzwi, by nie przeszkadzać. :) ale w głebi serca, nie mogę udać, że nic się nie stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci nie zdaja sobie sprawy z tego, co dla nas jest ważne. I takie obietnice facetów, jeszcze po imprezie....dla nas to ogromnie ważne, a dla nich... sama widzisz, pewnie na przeprosiny bedzie dzisiaj potulny jak myszka albo kupi Ci kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
edek :D hehe no tak, znam ten kawał ;P tylko troszke pokrzycze i się podąsam..bo jemu wolno wszystko. a mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
w sumie nic tak bardzo zlego nie zrobil. no kurcze, ale ja czekalam na ten dzien ponad tydzien. ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czy może
nakrzycz i niech ładnie przeprasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czy może
może się zrehabilituje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
no nakrzycze, bo jak tak można?? i już mnie wkurza, ze jeszcze śpi, ale nie obudze, bo......on ma sie pierwszy odezwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po imprezie z kolegami potrafi spac do 17.00.... a wieczorem, jak juz wstanie, jest po prostu nie do zycia!!!! zreszta - dzisiaj ma meskie party....jutro bedzie umieral ;) dobrze, ze pracuje do 18.00....hihihihih my kobiety mamy wiecej sily witalnej - jak zaplanujemy - to chocbysmy umieraly, nie spaly i padaly na twarz - to zrobimy.... dzielne \"baby\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
oddycha :D a wręcz chrapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
agnes to prawda. kude ja mu się odpłace:D to ja biedna czasem wstaje o 5 i robie ku kanapki do pracy, potem ide na lozko i wstaje o 7. a on dupy nie moze ruszyc. awrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jagoda
wstał :O i on nie wie czemu jestem zła. niech go szlag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×