Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delik

Jak radzicie sobie z samotnością ???

Polecane posty

sie nie wypieraj tu nie wykręcaj.... po nocku widac, ze siedzisz pod pantoflem :O:O:O:O o ż w morde..ja to mam naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
powiedz to "Mojej"... usmieje sie serdecznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak-nie
Do mało_lata: podoba mi się opcja: sie zobaczy :) Do francuskiego pieska: nie podsycaj naszej zazdrości:)szczęściarzu Do ogółu: a myślicie,że w necie rzeczywiście można poznać kogoś na dłużej?bo ja próbowałam,umawiałam się i nic,chociaż znam parę przypadków pozytywnych:) Przed chwila czytałam jakiś wątek o dziewczynie,którą poderwał jej ginekolog,mamo! nie znasz dnia,ani godziny....ani miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
ok, juz bede cicho....ja tu tylko dlatego ze tez bylem samotny wiec wiem jak sie wtedy czlowiek czuje. Chcialem pomoc ale ta mloda mnie podpuscila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat malolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak-nie
Francuski piesku-jeśli masz celne uwagi-wal śmiało,każda pomoc się liczy!! Właśnie obejrzałam sobie teledysk myslovitz "Chciałbym umrzeć z miłości"-jak oni się tam fajnie całują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ech,ech,ech...:)a ja o 21 idę na piwko z takim jednym,niestety poza konkursem:( ale może kolegów przyprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rąbel-desperados
hmm .... dużo tu samotnych czyli nie jestem sama:) polecam pracę na budowie-proszę zacząć budować dom to pochłaniające szczególnie w naszej ojczyźnie(w niemczech to nudne bo tam ponoć w 3 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×