Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Vichy przereklamowana?

Polecane posty

Gość

Słyszałam, czytałam,że firma Vichy jest przereklamowana.Miałam zamiar kupić sobie krem pod oczy z tejże firmy,ale nie wiem czy warto.Mam 32lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklamuje się bardzo, ale efekty zależne od osoby. na pewno nie mogę polecić serii normaderm, tylko pogorszył stan mojej skóry. mama moja natomiast używa kremu na noc, lift active pro i jest z niego zadowolona, pewnie wynika to z faktu, że dodatkowo przyjmuje preparat innoev.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ktore kosmetyki
normaderm jest dobry ale te wszytskie ujedrniajace , antycellulitowe , kosmetyki do demakijazu , podklady sa przereklamowane , za taka cena mozna kupic zamiast np. jednego sloiczka podkladu 3 tansze a o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam la roche posay
woda vichy to tak naprawde nawet nie woda termalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monina
ja też polecam la roche posay albo avene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuzik
Ja jestem z podkladow Vichy bardzo zadowolona. I to z kazdego jednego (nie mowie tu oczywiscie o kolorach,tylko o rodzajach ;) ). Generalnie kosmetyki Vichy mi bardzo odpowiadaja i uwazam je za swietne,ale to juz chyba faktycznie ejst kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
też polecam, a szczególnie krem pod oczy.Dla mnie żaden nie był bardziej skuteczny niż vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA lubię kremy do twarzy
ale uważam, że są za drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W aptekach sprzedaja
reklamuja sie jako dermokosmetyki, tylko czemu sa tak cholernie mocno perfumowane? Nie jestem alergiczka ani moja mama, ale te kosmetyki nam szkodza, szczypia. Maja jakies silne skladniki i to niekoniecznie naturalne. Ja polecam Iwostin, o niebo lepsze i troche tansze. Tez na baziewody termalnej i polskie. Nie beda gorsze od Vichy - tylko sprobujcie. Nie jestem z tej firmy, po prostu nienawidze sie nabierac na reklamy, a ciagle odkrywam, ze polskie kosmetyki sa swietne. Tylko trzeba poszukac. Ale warto, finansowo tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze ta firma jest mocno przereklamowana :o i czytalam gdzies, ze np. kremy do twarzy vichy maja skladniki, ktore tak jakby uzalezniaja skore i potem ona nie toleruje innych kremow. Uzywalam sama thermal fix 2 i rzeczywiscie po odstawieniu tego kremu mialam duze problemy z cera. Z kolei cala seria normaderm jest totalnym niewypałem! Polecam rowniez Avene albo La Roche Posay, wiem, ze niektorym odpowiada Iwostin - mi nie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przereklamowane
Ja nie bylam zadowolona z zelu do mycia twarzy Normaderm, strasznie wysuszyl mi cere, nie pomagal ani peeling ani maseczka nawilzajaca a stan skory wcale sie nie poprawil. Kupilam tez podklad kryjacy Dermablend, pani w aptece dobrala mi odcien, choc ja chcialam wziac jasniejszy ona przekonala mnie do ciemniejszego. W domu okazalo sie, ze rzeczywiscie jest duzo za ciemny, pani zwrotu nie przyjela a kosztowal mnie 80zl. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
hehe Reklamować każdy może troche lepiej troche gorzej A co wy myślicie ze to jest super klon loreal (ten sam koncern) tylko że dystrybucja przez apteki a garnier na markety Sorry ale ta firma najbardziej ciula cena do jakoiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie na temat
kometyków polskiej firmy FLOS LEK...seria PERFEKT (przeciwzmarszczkowa)? Spobowałam dobrze rozprowadza sie po twarzy, zarówno krem jaki i serum/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie za taka cene nie wypuszczaja zadnych rewelacji: Stosowałam: pianka Vichy oligo - efekty srednie, jak wiekszosc łagodnych pianek do twarzy Vichy Normaderm na dzień- może być, nie wyskakuja mi po nim pryszcze (uzywam kremu w 1,5 ml próbkach- lepsze niż w tubce, wszedzie ze soba mozna zabrac, matuje ok buzie) - na razie zostawiam póki nie znajde czegos lepszego Vichy Normaderm na noc - mam tube 50 ml ale efektów żadnych nie widze po nim, pieniadze wywalone w błotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skora uzaleznia sie od rteci
i ten skladnik stosuje np. Nivea!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba naprawde jest indywidualna sprawa, bo ja uzywam normadermu na dizen i na noc i jestem bardzi zadowolona, szczegolnie jak zaczelam uzywac tego na noc, po stosunkowo nie dlugim czasie zauwazylam poprawe ( brak pojawiania sie zaskornikow, o wiele mniej tych czarnych \"kropek\" na nosie\" ), kiedys uzywalam jeszcze zelu z tej serii, ale troche wysuszal. jestem tez bardzo zadowolona z wyszczuplajacego kremu do ciala (lyposyne, czy jakos tak) ... aha, uzywalam tez mleczka do demakujazu, bylo calkiem niezle, ale plyn micelarny jest poprostu rewelacja, mam wrazliwe oczy i jest swietny... ktos wyzej napisal, ze to to samo co loreal, vichy nalezy do koncernu, to prawda, ale tu chodzi o to, ze koncern wykupuje prawa i marke itd, a nie o to ze wlewaja to samo do roznych opakowan.. przeciez ten koncern ma mnustwo takich marek.. chociaz by marka \"body schop\" zostala ostatnio wykupiona przez loreala, uwazasz ze teraz tez beda tam wlewali to samo co do vichy i reszty?! hmm?? ogolnie, najlepiej isc do apteki gdzie sa te kosmetyki, poprosic farmaceutke o probki i sprawdzic w domu czy dany kosmetyk odpowiada czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×