Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hooverfoniks

Moze pomozecie ROZSZYFROWAC FACETA???

Polecane posty

Gość xxxzła żona
czuję że on chce ten kontakt podtrzymać tak na wszelki wypadek, ale ktoś tam miesza z boku. Może zerwała z nim dziewczyna i potem ciebie poznał. A teraz ona chce wrócić do niego. zapytaj go wprost, poproś o szczerość, ale musisz być przygotowana na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
po prostu w tym czasie poznał inną, która się z nim szybciej umówiła i się sobie spodobali... nie mówię, że zrobiłaś źle, ale ona zdobyła dodatkowe pkt za niezwlekanie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
tez mysle, ze ktos mnie ubiegl, a ze mna nie zrywa kontaktu, w razie gdyby z tamta mu nie wyszlo poczekam jeszcze pare dni, jesli sie nie zdeklaruje co do spotkania to zapytam o nie, jesli odmowi powiem mu "nara" cale szczescie, ze jeszcze sie nie zakochalam, chociaz to idealny kandydat na cos wiecej:O ja to chyba juz zawsze bede sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
jedno jest pewne - niech dupek zaluje, ze tak latwo odpuscil, bo moglabym mu dac wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
ja to chyba juz zawsze bede sama----->ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
inter---> ja po prostu chcialam byc taka trudna do zdobycia, chcialam, zeby mu nie poszlo za latwo ze mna, jak widac ta taktyka nie przyniosla efektow:O a moze napisac do niego i zapytac co jutro robi i czy bysmy sie nie spotkali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
Iwonko tez masz klopoty z facetami?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
odszedl bez slowa, bez wyjasnien....stopniowo ograniczal konakt az go ograniczyl calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
ehhh moj ex tez odszedl bez powodu, miotalam sie 2 lata, do dzis boli, do dzis nie potrafie sobie ulozyc zycia:O teraz jeszcze ten koles zawrocil mi w glowie, jak jakiejs glupiej malolacie:O a staralam sie byc ostrozna w kontaktach z facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
ja chyba teraz juz bede ostrozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
ja nie widze w tym nic zlego poza tym, ze facet powinien napisac wyraznie nie. Przeciez nic nie obiecywal, poznaliscie sie ale jakos nie wyszlo...nic w tym strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
o wlasnie niezupelnie sie poznalsmy, face to face nie rozmawialismy. Jesli nie chce tego spotkania i znajomosci ze mna, niech napisze "sory". Poza tym nie jest powiedziane, ze po spotkaniu w realu chcialabym, aby miedzy nami cos bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
rozumiem o co Ci chodziło, ale spotkanie z nim nie oznacza jescze, że Cię zdobył ;) kiedyś też miałam takie opory, że najpierw powinnam długo z kimś rozmawiać. teraz już nie... bo po prostu lubię poznawać ludzi, a kombinować można później może powiesz mu, że gdzież wyjeżdżasz i długo Cię może nie być, to może się spotkacie jeszcze przed i np. pójdziecie to oblać, bo zależało Ci na tym wyjeździe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
Inter-dokladnie;) on mi nawet raz powiedzial "za latwo mi idzie" kiedy zgodzilam sie na spotkanie w zaproponowanym przez niego terminie. Nie rozumiem tego, ze sam powtarzal "po co bujac sie pol roku na necie, skoro mozemy poznac sie na zywo i zobaczyc czy przypadniemy sobie do gustu"! tak powiedzial! kurde koles ma swoje lata, sadzilam, ze wie co mowi:O wiesz nie chce sie mu narzucac z tym spotkaniem, nie chce go o nic prosic ani wymuszac, mam swoja dume i honor, ale dobija mnie ta niepewnosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie przez neta
ło matko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
co ło matko?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola manola
niewiem jakim cudem udało ci sie wytropic go w realu, ale jezeli znsz kogos kto go zna, to nie prosciej, zeby was przedstawił?. A z tymi zdjeciami na przyszłośc bądz ostrozna, z nr. telefonu tez, chyb a ze nie jestes do niego przywiozana. Jezeli juz to kupic tani telefon na karte i uzywac tylko w tym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu rozszyfrowac z tym facetem?!! Facet ma kompleksy i problem z bliskoscia i stad ta jego niechec do spotkania w realu Bliskosc znajduje w wirtualnym swiecie i rozmowach wirtualnych i to mu wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
ja wieeeeeem ---> krowy nie przypominam, skosnych oczu rowniez nie posiadam:P, nie jestem za latwa, nie pisze do niego, nie dzwonie wiec o co kaman? mala czarna 30---->on jest pewny siebie i wygadany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooverfoniks a skad wiesz ze on jest pewny siebie i wygadany? jak nigdy sie nie spotkaliscie? Pewnosc siebie i wygadanie w rozmowie telefonicznej moze byc mylace mozna to wycwiczyc a samo spotkanie w realu duzo mowi o drugiej osobie: gesty, usmiech,zachowanie Poza tym uwazam ze wiekszosc facetow poznanych w necie ma problem z bliskoscia co w realu mozna zobaczyc i tu mi wcale nie chodzi o kontakty lozkowe :-) ale zwykle relacje miedzyludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
wywnioskowalam tak po tym co pisal, mowil, np "jestem czlowiekiem nastawionym na sukces, pewnym siebie i najlepszym we wszystkim":O ehh macie racje olal mnie:( kolejny raz placze przez faceta, wszystkie moje nadzieje i marzenia ulecialy:( on naprawde wydawal sie baaardzo zainteresowany moja osoba, a dzis jest piatek wieczor a tel milczy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
no tak powiedzial:O ale sie myslil, bo o tym czy za latwo to by sie orzekonal po spotkaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest zajety i poki to byla taka fajna emocjonujacy gra bylo ekstra a , gdy przyszło do spotkaniaia przypomnial sobei,z ema kogos. bron boze to nie twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
hmm kurcze nie sadze zeby mial kogos, nie on mowil ze swoja byla poznal tez na necie:O moze wrocili do siebie? nie nie moze miec kogos, bo przeciez nadal loguje sie na tym portalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna smarkula
hooverfoniks --> jesooo moj kochany, ales Ty naiwna...to co, ze się loguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
tak wiem jestem naiwna:O ale po prostu mysle, ze on by tak nie postepowal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooverfoniks ja ze swoim facetem tez sie przez neta poznalam. Pol roku tylko przez net. Bylo roznie raz ja mialam kogos raz on. Az w koncu facet mnie rzucil i ja zadzwonila do niego i niedlugo potem sie spotkalismy. Bylo to 21 sierpnia piec lat temu. Dzis mieszkamy razem i jestem wdzieczna mojemu bylemu ze mnie w pore zostawil:) Wracajac do tematu..wiesz moze on poprostu ma teraz wazniejsze problemy w koncu facet tez ma jakies inne zycie. Generalnie jednak na zbyt wiele nie licz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
no tak, tylko co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna smarkula
wiesz co, wydaje sie, ze Ty nie dopuszczasz do siebie ze niektorzy maja s...ynstwo we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×