Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Co do czarnych wstawek, to będzie to nowoczesne. Teraz już nie ma obowiązku ślubu w białej sukni. Moja znajoma miała delikatną zieleń ze złotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze to dokladnie przemyslec :) a wy macie juz pozaklepywane wszystkie wazniejsze rzeczy typu sala orkiestra i cala ta reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wiekszosc dziewczyn ma pozałatwiane te najważniejsze rzeczy typu orkiestra sala fotograf :) chyba się nie doczekam na ten przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas pracujemy nad tym. Ja mam już salę, kamerzystę, i prawie mam zespół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak jak i ja wszystko zalatwione tylko teraz czekac az nadejdzie ten dzien :) ok ide cos poczytac na egzamin bo samo do głowy nie wejdzie ps. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czipsik trzymamy! ja też zdaje w poniedzialek, ale jest to test ubiegający sie o pracę... damy radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, ale jeszes niecierpliwa. No wiec http://www.palcelizac.pl/?przepis=443 Pycha i nie boli glowa na drugi dzien.Na parapetowce wypilam 5 drineczkow i nic na drugi dzien.Jak nowo narodzona. Cala butelka tej cachacy jest droga ok 40 zl, ale starcza na cala impreze dla 4 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze teraz to az 2 te same przepisy są :) juz czytam co to za drink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co z tą wódka Zareczona? można ja zastapić inna? bo ja tak nie bardzo na wódkach sie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mozna, ale nie bedzie takiego pycha smaku. A w sklepie ALKOHOLE SWIATA? Nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi troche zejdzie zanim znajde taka wódke bo w moim miescie to bedzie kiepska sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w Alkohol swiat powinna byc dostepna kazda wodka :) za chwile ktos pomysli ze my same pijaczki jestesmy hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi narobiłyście ochoty na drinka, ale musze czekać do jutra, nie mam żadnego składnika w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam w realu, wiec u Was tez powinna byc w realu. Nazywa sie CANARIO i malymi literkami Cachaca. Zielona etykietka i zielona nakretka.Wodka przezroczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik masz rację temat poruszyłyśmy jakbyśmy były pijaczkami, który dobry drink i gdzie dostać wódkę:). Jeszcze nam temat topicu zmienią na anonimowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będe sie musiała rozejrzeć, a mojego M. dziadek robi świetna miętowa wódke, jakas za mięta nie przepadałam ale jak skosztowałam jeden kieliszek to wypiłam ich chyba 10 i mi nic nie było, rano jeszcze wtedy na 7 do pracy szłam i zadnego kaca nie miałam!! rewelacja :) jak dostane ten przepis to wam dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ajerkoniaczek na wesele ktos Wam robi czy kupny? Nam bedzie ciocia mojego Lobuza robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×