Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ze tak sie zapytam...jak jest z Waszym libido? ktora nie chce nie musi odpowiadac, bo to dosc intymne pytanie. Ja biore Yasmin i zauwazylam dosc spory spadek libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale się rozpisałyście :-) Witam czipsika :-) miło jak ktoś do nas dołancza :-) Ja byłam dziś w sklepie Yes oglądać te obrączki co tu była mowa na forum - tytanowe - dla mnie to one są super ale mojemu Marcinowi nie podobają się no więc musiałam ustąpić. Znaleźliśmy takie, które nam się razem podobają dopiero w Aparcie :-) ok. 6 wzorów nam siępodoba więc będzie z czego wybierać :-) Drineczki :-) to może ja stary alkoholik się jeszcze wypowiem ja wolę pić czystą wódkę ale jak chodzi o drinki to mój ulubiony to stara dobra Malibu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libido no ja się może nie powinnam wypowiadać bo nie biorę żadnych tabletek ale u mnie to libido aż za duże.... Marcin się śmieje, że nie da mi rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Gosiaczek mam podobnie :) a tabletki w ogole u mnie na to nie wpłynęly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ja też biorę yasmin i szczerze to nie widzę zmiany na gorsze, ale to pewnie dlatego, że nie pamiętam jak było bez tabletek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek86.U mnie tez tak byla caly czas z tym libido. Jedyna wine moge zwalic na tabletki. No na szczecie jeszcze tylko 12 sztuk i koniec. Aha.Moj maz wczoraj swierdzil, ze nie wie jak my to zrobimy, ale on by chcial dzidziusia z fiutaskiem :-) To takie zamowienie. Prawie jak w sklepie. Hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie narzekam, mój M. też nie, więc chyba jest ok. Chciałabym przestać je brać, mam dość trucia się tyle lat. Tylko ten strach zdominował mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza!!! Ale milo. Iza. Czytasz jakies ksiazeczki po niemiecku? Mozesz cosik lekkiego polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARECZONA nie czytam zadnych ksiazeczek po niemiecku po prostu nie lubie tego jezyka starczy mi jak musze go uzywac w pracy mam tylko polskie gazetki a na nie tez nie mam ostatnio czasu . Moj malzonek rowniez chcialby miec synka dlatego ze swierwdzil ze jezeli bedzie dziewczynka to wszytskie chlopaki beda sie na nia patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka.Ja mialam stracha dopoki z moim Lobuzem nie pogadalam. On bardzo chce miec dziecko. Wiec mnie bardzo uspokoil. Aha i wiecie co? Zapytalam sie go wczoraj jak to bedzie jak na slubie bede w 9-miesiacu ciazy. To moj maz mi odpowiedzial (dla zartow oczywiscie) --Oooo to za dlugo sie nie pobawisz na naszym weslu, ale nie martw sie -odprowadze Cie do domu. Glupol jeden. Wasi faceci tez maja takie poczucie humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzieci to wolalabym dwojke .-porke chlopczyka i dziewczynke nie chcialabym miec jedynka ale coz nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też czasami ma fajne teksty :) ale wiem ze chciałby dziewczynkę pierwszą :) miło to słyszeć z ust swojego Mężczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona faktycznie to byłoby zabawne:). Mój też chce dzidziusia w wersji dziewczynka:) tylko ja nie chcę teraz, bo dwa miesiące pracuję, ślub za rok, a jakby nie było to wolę pobawić się na naszym weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie :) ja tez nie wyobrazam siebie w ciazy jak jechac do Polski z miesiecznym dzieckiem albo w 9 miesiacu ciazy o nie chcialabym przekladac wesela ....wolalabym poczekac do przyszlego roku np do czerwca a w lipcu wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik. To nic. Ma lepsze. My planujemy 2 baby lub 3. Moj maz pochodzi z 4-dzietnej rodziny.A ja mam tylko jedna siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie moj maz ma 3 rodzenstwa ja 1 ale nie chcialabym miec duzo dzieci wiadomo ze najpierw musze byc pierwszy raz a zegar tyka i latka uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała 4 dzieci ale marcin kręci głową i zgadza się (jak narzaie) na trójkę :-) mam konkretny plan pierwsze dziecko po 2 latach od śłubu drugie - 2 lata później trzecie - 6 lat po drugim :-) a co z tego wyjdzie to Bóg jeden wie! my chcielibyśmy pierwszego chłopca :-) Mój ma poczucie humoru takie - cyniczne - nie zawsze je lubię! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny ja na dzien dzisiejszy sie z wami zegnam Milego wieczoru . Ja niestety do 4 bede spala sama :( ale za kilka chwil weekend i rocznica slubu ale fajnie . 3maj cie odezwe sie jutro mysle ze rano bo po poludniu nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie plany planami, a życie inny scenariusz ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Iza. Ja do jutra spie sama. Drugi raz w ciagu naszego zwiazku. Ale mam Was i drineczka.Nie jest mi smutno. Tylko gorzej bedzie jak Wy pojdziecie spac i ja zostane sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona , nie wiem czy dam radę ;) ja z reguły wcześnie chodze spać jak jestem sama, bo jak z moim M. to raczej pozniej, ale ile dzisiaj wytrzymam to nie wiem, na razie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×