Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Iza a poprawki robisz teraz czy jak przyjedziesz przed ślubem bo moja wymaga skrócenia i nie wiem czy od razu to robić czy poczekać z tym jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodze z okolic Rybnika ale mieszkam w Niemczech!I tez radzilabym ci jezeli juz pozniej nie pojedziesz zakupic sukienke chyba ze myslisz inaczej bo mam stronke int.gdzie oni szyja sukienke i jest podana jak masz im podac namiary itp i maja tam sukienki od 600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jezeli porozmawiasz ze sprzedawczyniami i powiesz im ze chcesz zakupic ta sukienke ale wesele masz za rok i napewno one ci doradza ale mysle ze moze te poprawki zrob w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale gapa jestem :) zobaczę w takim razie co mi doradzi pani w salonie :) Dla pewności w pon. przymierzę jeszcze 3 inne suknie z salonu ale czuję ze mój wybór się nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko:) co myslicie o ślubie w styczniu? zawsze marzyłam że wyjde za mąż we wiosne bo można fajne zdjęcia zrobić:) ale niestety marzenia jak widac nie zawsze do końca sie spełniają;/ więc jak z tym slubem w porze zimowej?? idzie jakies fajne foty porobić? bo szukałam teraz na różnych stronach i wszędzie są zdj z pleneru ale latem, wiosną czy jesienią(zresztą bardzo ładne) a zimowych brak;/więc gdzie zrobić zdj zimą ? w studiu:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey witam nowo kolezanke. Co do wesel ZIMA czemu nie jezeli ktos bardzo lubi zimno ...zdjecia napewno sa ladne wiem moja kolezanka miala wesele zima ...zdjecia super tylko ze snieg przy sukience zamiast byc bialy byl czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madia w studio absolutnie NIE!! Jeżeli tylko będzie śnieg to zdjęcia można zrobić przepiękne również w tych miejscach gdzie robi się plener latem - dobry foto napewno coś wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem ze bedzie pogoda zimowa a nie np. ciapa :/ bo wtedy to chyba nici, ale zimą tez jest pięknie :) tylko ja pamietam jak byłam u kolezanki na weselu w lutym, to o mało nie zamarzłam pod kosciolem jak skłądalismy zyczenia i pozniej zyczenia zostały przenieniesione do restaurcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe te sukieni są tragiczne:) już je widziałam jak szukałam strony ze zimowym plenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja koleżanka to kozaki miała?? ja mam kupione juz letnie(ślub początkowo planowany był na wrzesień ,ale plany sie zmieniły;/) więc sie zastanawiam czy se kupic nowe? bo w letnich to sie moge zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy to nie wiem ale wydaje mi sie ze napewno miala kozaki a moze na sale pozniej zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w górach to se moge zrobić napeno fajne zdjęcia:) a w Rybniku?? znasz jakieś fajne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie:/ bede musiała uszyć se jakies bolerko,kupić białe kozaki i to wszystko w tydzień przed ślubem( bo w tedy wrazam do Polski)dobrze że wcześniej pomyślałam o sukience bo ten tydzień by mi nie starczył:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle i mysle gdzie w Rybniku mozn azrobic zdjecia Napewno na elektrowni Napewno na placu wolnosci przy Fontannie (latem) nie wiem ale wydaje mi sie ze u Pani szymury w Jejkowicach (mam u niej zamowiony foto)napewno tez by wam zrobila swietne zdjecia zima maja super plener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z Rybnika:) i bardzo tęsknie za tym miastem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem,że ona ma super plener:) zresztą miałabym nie daleko bo biore ślub na nowinach,tylko jest jeden problem jak bedzie brzydka pogoda to raczej moge sie pożegnać z plenerem:/ i nici z pięknych zdjęć ślubnych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madia mozesz podac swoj numer gg .....wydaje mi sie ze jest to na tyle profesjonalny fotograf ze napewno cos na to poradza.a wesele kiedy chcecie dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Orzepowic:) a teraz gnije w angli;/ bo mój luby wyjechał by zarobic na nasz domek:) a ja do niego dojechałam i teraz razem tęsknimy za rodzinnymi stranami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madia wiem ze tesknisz bo tez przez to przechodze ale coz zrobic tak juz jakos jest ze MLODZI wyjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×