Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no i już kupiłąm!~!!~!! I buciki też znalazłam i kupiłam - fajniutkie, malutkie i tanie :) to był udany dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny my juz chyba mamy JESIEN :( jest zimno 10 stopni,wiatr ze chce polamac drzewa i pada deszcz az nie chce sie wyjsc z lozka a musze bo ide do pracy. Gosiaczek gratuluje zakupu. Gdzie sie wszystkie podziewacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja jeszcze rozmarzona po cudnym weekendzie w Alpach. Te widoczki zapieraja dech w piersiach. Wczoraj mnie tez nie bylo na kafe, bo strasznie bolala mnie glowa. Nie umialam normalnie funkcjonowac.Nie wiem co jest grane, ale wydaje mi sie, ze od cisnienia mnie tak bolala. Ah szkoda gadac. Dzisiaj jest juz lepiej. Mykam do pracy.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek86 to pokaż jakieś zdjęcia zakupu :) Gratuluje udanych zakupów Ja wybieram się w przyszłym tygodniu po butki zobaczymy czy coś znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetnees
Dziewczyny:( troche sie podłamałam... Wczoraj otrzymałam plyte dvd zespołu który juz od dawna miałam na oku, bardzo fajnie spiewali na swojej strone (mieli mp3 z nagraniami) i ogolnie na pierwszym spotkaniu zaprezentowali sie super, bardzo wiarygodnie zreszta sprzet tez maja bardzo profesjonalny i nowe naglosnienie... ale jak wlaczylam ta plyte wczoraj i zaczelam ich sluchac..to ja nie wiem... spiewaja super kiedy kamerzysta jest do nich odwrocony, natomiast kiedy kamerzysta idzie sobie gdzies na drugi koniec sali albo odwraca sie do nich tylem..to tak ich niewyraznie slychac... troche sie zawiodlam, zreszta...sama nie wiem..czy to wina kamerzysty?? bo np u mojej kolezanki (będę miała tego samego kamerzyste) to bardzo ładnie slychac na płycie jak zespół gra.. Noi dzis maja przyjechać moi rodzice do nas i wspolnie ją obejzymy..moze ja jestem za bardzo krytyczna... podejmiemy wspolnie decyzję... ech... Juz na prawdę mam dosyc i perspektywa szukania nowej kapeli mnie po prostu przerasta.. Całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek86 suknia super! chociaż ja raczej wolałabym bez ramiączek-ale reszta..powalająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetnees - wiesz myślę, że to chyba jednak wina kamerzysty no bo jeśli ich blisko nagrywał to śpiewali fajnie a jak odchodził dalej to było nieciekawie to ja obstawiała, że to wina kamery!!Nieprzejmuj się tak bardzo, słyszałaś ich wcześniej więc będzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek tak jak powiedzialam juz kiedys sukienka Twoja jest super (w koncu czesc tej sukienki to tak jak by moja bo mam taki sam dol) Sweetness-Jezeli bylas z nich zadowolona wczesniej to sie nie martw moze rzeczywiscie to wina kamerzysty ...ale decyzje musisz podejmnac Ty sama..:) mam nadzieje ze dokonasz slusznego wyboru. Ja jestem padnieta dopiero godzine temu wrocilam z pracy:( Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie:) no to już po wszystkim, wczoraj gdy przyjechali rodzice, wlaczylam im plyte ale na takich wiekszych duzo lepszych glosnikach, nie takich zwyklych telewizyjnych. I sama musze sie przyznac ze mi sie podobalo:D ewidentnie bylo widac ze kamerzysta mial chyba mikrofonik od kamery tylko taki jednokierunkowy i stad bylo slychac takie przejscia z lepszego na gorszy dźwięk. Śpiewali super, oczepiny tez smieszne. Dzis do 10 rano mamy dać ostateczna odpowiedz. mielismy wczesniej czas do wieczora ale ponoć pojawił się nowy klient na nasz termin i chca wiedziec wczesniej... No nic.. aby to już załatwić i będzie z bańki narazie co do kwestii przygotowań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuftka
Witam!Chciałabym zapytać o zespół Amigos, czy coś wiecie na temat tego zespołu?Interesuje mnie czy dobrze bawią gości i czy nie robia długich przerw, no i oczywiście jak jest z ich wokalem. Za wszelkie informacje z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z głowy;) jutro jedziemy podpisać umowę..tylko kurcze troche dużo chcą tej zaliczki-500zł, myślałam że 300 najczęściej biorą...:P a co się jeszcze okazało, to ta płyta którą oglądaliśmy to jest z bardzo dawna i jeszcze nawet to był ich stary skład..bo teraz doszła jeszcze jedna osoba;) faajnie, suma sumarum-jestem zadowolona. Wczoraj sobie nawet zażartowałam ze musimy isc na naukę tańca, a moj Misio potulnie sie zgodzil-bylam w szoku:D tak jakos po glowie chodzi mi niecny pl;an zeby nauczyc sie jakiegos pieknego walca i zatanczyc go przy pierwszym utworze.... aaale to jeszcze kupe czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetnees - Gratuluję dobrego wyboru :) jeden krok do przodu w przygotowaniach!! tuftka - ja mam zarezerwowany zespół Amigos z Lublina (jeśli o ten Ci chodzi).Skład jest 3 osobowy - dwóch panów i pani!MI się podoba to jak śpiewają!!Przysłali mi swoją płytkę - wszystko ok. Przerwy mają 10 minutowe na godzine w podkładzie oczywiście w tym czasie leci muzyka :) we wrześniu grają u mojej koleżanki i przyjeżdzają w moje okolice więc będę wiedzieć wszystko z pierwszej ręki ale narazie więcej powiedzieć nie umiem!! Niestety nie wiem nic o oczepinach ale po wrześniu będę wiedzieć wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tylko dzis na chwilke bylam w pracy. U nas w koncu swieci sloneczko hurra Sweetnes-Gratuluje wyboru. Milego dnia ale tutaj cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogode dzis mamy iście jesienną... i tak ciągle..w zeszły weekend jak to często bywa na weekend wróciłam do mojego rodzinnego miasteczka (oboje z narzeczonym z niego pochodzimy) i urządzilismy sobie splyw pontonowy...cholera jaka nas burza złapała po drodze to cud ze zyjemy:D i z gradem!! przycumowalismy do jakiejsc wysepki ponton do gory nogami i chociaz dach nad głową był:) ale to było przeżycie:D i tak siedze sobie właśnie w pracy i nie mam co robić...to niestety uroki pracy w biurze, podczas wakacji wszyscy nq urlopach i taka cisza i spokój... ale juz od 6 sierpnia ja ide na urlop na 2 tygodnie nie moge sie juz doczekac! tak sobie właśnie przeglądam sukienunie..wiem ze to jeszcze za wcześnie bo ślub dokładnie za rok, ale juz teraz kształtuję sobie gust w tym kierunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuftka
gosiaczek86 bardzo ci dziękuje za odpowiedź. Właśnie o ten zespół mi chodzi. Jak będziesz wiedziała we wrześniu już coś więcej po weselu koleżanki (życzę dobrej zabawy:)) to bardzo prosiłabym o wiadomość. Z góry dziękuje:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie u was nie bylo teraz bylam w radomiu w koncu i zarezerwowalam z tesciami przyszlymi sale bo narzeczony w norwegii na 4 pazdziernika 2008:d .. zespol i kucharki jeszcze kamerzysta fotograf i kosciool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 witaj :) my wlasnie wrocilismy z sklepu bylismy malej Chantalce kupic prezencik bo w sobote idziemy na pol roczku do niej (i znow okazja byla do kupienia prezentu) Jutro chyba mam wolne ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z radomia
imili86 a moge wiedziec gdzie ta sala w radomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze zancie jakies na miary na fajnego fotografa z okolic warszawy ktory zrobi zdjecia z pomyslem za niezbyt duza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa - no nie stety ja Ci nie pomogę - sama biorę kamerzystę i fotografa z Radomia :) za niewielką kasę :) Siedzę w pracy - przez przypadek wzięłam ze sobą zeszyt z smsami od mojego Miśka z przed 4 lat :) ale mi teraz przyjemnie siedzieć w pracy i je czytać :) mie wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak pozno ale z pracy wrocilam dopiero sala jest dokladnie pod Radomiem w Podzagajniku taki nowy dom weselny obok Brzozowego Raju ...sala jest naprawde swietna pierwsze wesele w czerwcu sie odbylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zamykam sklep i jadę do domku - jejku ale mi się oczy kleją!! rybnik - ale Ty rozpieszczasz tą Chantal :) fajną ciotkę ma dziewczynka!! W sobotę jadę do Radomia rezerwować mój duet! Dobrej nocki dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek czemu myslisz ze rozpieszczam Chantallke))) Witajcie dziewczyny Ale sie dzisiaj nie wyspalam wszystko mnie boli ...dzis mam wolne ale postanowilam pomyc okna i zawiesic swieze i czyste firanki wiec mimo tego zapowiada sie pracowity dzien. A co u was dziewczyny?? My wczoraj ogladalismy z mezem bukiety slubne i dekoracje aut slubnych ....moze macie jakies fajne zdjecia postrojonych aut prosilabym o wyslanie na emaila -izabela37@wp.pl a bukiety rowniez mozecie wyslac bede wdzieczna. pozdrawiam was serdecznie.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Wrocilam w nocy, a dzis od rana juz w pracy :( Szybko minelo, ale troche poodpoczywalam...podleczylo mi sie kolano, ale za to w ramach wyrównania wrocilam mocno przeciebiona :( Summer - bardzo mi sie podoba Twoja sala. W moim stylu :) Gosiaczek, gratuluje zakupow - posuwasz sie ostro do przodu :) Zonqa - ja nie wiem, ile moj fotograf \'normalnie\' bierze, moj Adrian robil Mu strony internetowe, wiec licza sie troche inaczej, ale mozesz sie zapytac... www.fotogaleria.com.pl Iza - mi przybranie na samochodzie podoba sie bardzo delikatne - tylko na masce, ale nie szukalam jeszcze nic konkretnego. Bukiet podobnie - nie mam jeszcze zadnej koncepcji, na razie mam tylko florystke, ktora to wszystko zrobi :) A w ramach nadrabiania :) ja rekawiczek na pewno nie bede miala - byloby mi niewygodnie. W kwestii sukienki, butow i dodatkow - nadal nie mam koncepcji, poza tym, ze buty nie moga byc na zbyt wysokim obcasie, bo nie lubie :) musi mi byc wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec wypoczynku w domu zaraz musze leciec do pracy----ten szef mnie kiedys wykonczy :( ale co zrobic wiec 3majcie sie kochane .Aha dzisiaj jestem szczesliwa bo moj malzonek od 1 pazdziernika bedzie zarabial o polowe wiecej bo przechodzi do glownej firmy bo narazie pracowal pod firma tzw:I NIESTETY zarabial o polowe mniej ale teraz bedzie wszystko dobrze JESTESMY SZCZESLIWI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni temu miezylam suknie i juz mniejwiecej wiem czego chce bedzie to prosta suienka w ksztalcie A ale moze jeszcze mi cos wpadnie w oko jeszcze czasu jest jak znajde cos w tym stylu w necie to wam przesle linka a ja dalej szukam zaciecie fotografa i kamerzysty cieszka sprawa a nadodatek sie rozlozylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Dawno mnie nie było, ale była trochę zaganiana. Doczytałam kilka postów Gosiaczek sukienka boska, jak dla księżniczki. Sweetness zespołem się nie przejmuj na płycie zawsze jest gorzej niż w realu, a poza tym może to wina kamerzysty, a raczej jego sprzętu, że źle słychać. Ja jakoś narazie mam dość wszystkiego. Dziś nie zdałam prawa jazdy, nogi mi się trzęsły. Ja chyba potrzebuję psychiatry na swoje nerwy, a nie kursu prawa jazdy. Jestem wściekła sama na siebie. Wczoraj z zamkniętymi oczami jeździłam, a dziś zawaliłam. Co do przygotowań ślubnych też emocje opadły, nie wiem co się ze mną dzieje. MAm doła giganta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko kochaniutka nie martw sie prawkiem napewno zdasz nastepnym razem od razu Rzymu nie zbudowano . Moze dopadl cie jakis dolek ale nie przejmuj sie minie szybko tak jak sie pojawil ....moja szwagierka ma jutro egzamin z jazdow teorie zdala bezblednie zobaczymy czy jutro zda :) Wlasnie od nas poszli szwgaierka i Chantalka a maz pojechal po Pizze z gyrosem mniam mniam :) zycze wszystkim milego wieczoru. wpadne jutro przed praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×