Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość panna marianna.
Babitek ładne to Wasze autko:) ja jeszcze nie mam pojęcie czy w ogóle bedzie auto, bo nie dośc,że mieszkamy bardzo daleko od siebie to jeszcze bardzo daleko hotelu w którym prawdopodobnie chcemy zrobić wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswiadczyny byly w moje urodziny :) w walentynki przy okazji, w czasie romantycznej kolacji - umowilismy sie pod restauracja - podal mi adres i powiedzial gdzie mam przyjechac i czekal z 1 rozyczka, a w srodku, na stoliku naszym (do ktorego zostalam zaprowadzona) stal ogromny koszt z rozami w srodku ktorego byl przywiazany pierscionek :) fajnie bylo :) (mimo, ze sie spodziewalam ;) ) Waikiki - dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tez była kolacja i pobyt w super hotelu hihi :D tez sie domyslalam bo za duzo krecił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno marianno, rozmawialas juz ze mna kilka dni temu na innym topiku, na ktorym pytalas o opinie o hotelu :) Twoj hotel chwalilam i opowiadalam Ci o 2 weselach w stoku tego samego wlasciciela. a moja sala http://www.ostoja-imprezy.pl/ - szukalam stylu zblizonego do wiejskiego, bez balonow i tego typu dekoracji...i znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
witaj Babitek 🖐️ jaki ten świat mały! ha ha i znów się spotykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ano ja na tym topiku \'mieszkam\' juz ladnych kilka miesiecy, sama jestem ciekawe ile - n ie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
Babitek śliczna ta Twoja sala!!! Też myślałam o czymś podobnym w wiejskim stylu!!! niestety nie mogłam nic znaleźć w woj. śląskim ew. świętokrzyskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna marianna moje wesele bedzie tez na około 80 osób... a co do zaręczyn to moja kumpela w Wigile (też) jak sie obudziła, to jej narzeczony leżał obok z naszykowanym śniadankiem i pierścionkiem :-) ale mam też kumpele, co jej sie chłopak pod wodospadem Niagara oświadczył... nie wszyscy wymyslają cos nadzwyczjanego, takie normalne - tradycyjne tez mają swoja magię ;-) ja kiedys mojemy napomknęłam, że jak kiedys w przyszłości będzie chciał sie oświadczyc, to niech sie nie stresuje i nie kombinuje nad tym by to przy rodzinie było, niech to zrobi sam na sam... ;-) tak w żartach mu gadałam a on jednak sie przejął sprawą i uważał, że ma być przy rodzicach :-D a wydawało to mi sie takie do niego niepodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, ale fajnie miałaś :-D w urodziny i w walentynki! musiało być pięknie i romantycznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki panna :) nieskromnie, ale - mi tez sie ostoja podoba :) Waikiki - bylo pieknie i romantycznie :) pewnie jak u kazdej z nas :) kazde zareczyny sa piekne, bo w koncu oznaczaja bardzo wazne rzeczy :) i w tym caly urok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki panna :) nieskromnie, ale - mi tez sie ostoja podoba :) Waikiki - bylo pieknie i romantycznie :) pewnie jak u kazdej z nas :) kazde zareczyny sa piekne, bo w koncu oznaczaja bardzo wazne rzeczy :) i w tym caly urok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek super lokal wybraliście!!!!!!! baaardzo ładna ta Ostoja! ja tez podobną chciałam wybrac, ale za daleko mamy tam, żeby dojechać, musielibyśmy gościom autokary wynająć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Waikiki :) bardzo mi milo, ze sie podoba :) Nawet nie jest chyba za drogo - 160pln/os bez alko ale z cala reszta (no i bez tortu). Jak na wawe to nie jest to jakos specjalnie drogo. My autokary wynajmujemy z kosciola na wesele, wczesniej niech sie kazdy martwi o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :D Ja sie zaczynam stresowac praca, tzn zyje w niewiedzy. Zostawia mnie czy mnie nie zostawia?? Lepiej zeby zostawili. Wypiłam kakało i teraz bede szła do wanny, a potem spac. I pomyslec ze rok czekaja mnie zupełnie inne wieczory :D Juz sie nie moge doczekac. A tak w ogole decyzja o moim slubie byla tak spontaniczna, ze sa momenty ze jeszcze nie moge uwierzyc, ze bede zona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) :) :) Ale sie rozpisalyscie ...co do pojazdu na wesele ...mielismy kilka propozycji chcialam jechac limuzyna (moj malzonek chcial ale tyle pieniedzy nam bylo szkoda 1600 miala 10 m i tylko by byla do fotografa nic wiecej -4 godzina to za malo jak dla nas wiec zrezygnowalismy ,pozniej mial byc chrysler 300c bardzo bardzo nam sie podobal jechalismy duzo kilometrow bo az z Tych byl ale okazalo sie ze tez nas nie odbierze i gora 6 godzin wiec znow nam nie pasowalo ,w koncu pojechalismy do naszej fotografki i ona powiedziala ze za 200 zl :) bedzie on z nami caly dzien jesli chcemy i nas odbierze wiec nie zastanawialismy sie dluzej i zarazerwowalismy ich samochod wiec do slubu pojedziemy tym nowsza wersja Seata Toledo ....nie jest to moze jakkies super autko ale coz nam zalezalo na tym zeby nas ktos odebral i zawiolz na sna noc poslubna do hotelu ...a do kosciola chcemy jechac bryczka oczywiscie jezeli pogoda dopisze :) ) Aha i musimy wynajc autokar dla naszych gosci bedzie on od domu pana mlodego ,pozniej przyda do Mnie ,do kosciola,z kosciola na sale a pozniej juz tylko odbior gosci i rozwiezienie ich do swoich domow. Ja zaraz musze zadzwonic do szefa bo nie mogl sie zdecydowac kiedy dac mi wolne czy dzisiaj czy jutro :) U nas strasznie zimnno tylko 3 stopnie :( w sierpniu brrrrrr. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie siedze w domu posprzatalam cale mieszkanie ..za chwilke bede robic obiadek dzis udko z kurczaka -frytki+cacyki mniam mniam. Powiesilam sobie pranie na dworze ale nie wiem czy wyschnie bo strasznie zimno 5 stopni :( dzis Chantall z rodzicami wyjezdzaja do Polski ale im zazdroszcze, Co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie siedze w domu posprzatalam cale mieszkanie ..za chwilke bede robic obiadek dzis udko z kurczaka -frytki+cacyki mniam mniam. Powiesilam sobie pranie na dworze ale nie wiem czy wyschnie bo strasznie zimno 5 stopni :( dzis Chantall z rodzicami wyjezdzaja do Polski ale im zazdroszcze, Co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! a ja zabiegana, bylam u kosmetyczki pazurki robic i oczka no i przy okazji kupilam kilka stringów i bokserki dla mojego :D otwarli nowy sklep i za gorsze bielizna ciesze sie hihi :) jednak to prawda ze nawet najmniejsze zakupy poprawiaja humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracuje sobie, szefostwa nie ma bo się porozjeżdżało, więc spoko luz ;-) ja wczoraj sprzątałam oj! Oj! było tego troche, bo na okna wskoczyłam... były juz tragicznie brudne, więc najwyższa pora nadeszła by je umyć! :-o dziś sobie porządki w szafce z bluzkami zrobie, bo juz się nie moge odnaleźć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pomylam podłogi i powycieralam kurze ufff ale sie namachałam ;) mewik ja juz porzadki w szafie zrobiłam, je generalnie nie mam zniszczonych rzeczy, poprostu albo sie troche rozciagneły albo juz mi nie pasuja, mam taka znajoma fajna dziewczyne 14 lat wyzsza ode mnie, ma wiecej ciała ode mnie ale nie jest gruba, i poprostu jak mi sie uzbiera tego troche to jej oddaje :) dziewczyna sie cieszy, chodzi w ubraniach, wiec ja tez jestem zadowolona :) a przynajmniej tego na smietnik nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo siedze jeszcze na innym topiku i tak mi się pokręciło... jakbyście miały jakiekolwiek problemy ze swoimi facetami, nawet takie codzienne błachostki, a chciały sie poradzic, wygadać, to zapraszam do pokoju Hogat i czarownic... na pewno pomożemy :-D :-D :-D gadamy o wszystkich sprawach damsko męskich opierając się na książkach typu \"dlaczego mężczyźni kochają zołzy\" \"mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus\" \"kobiety które kochają za mocno\" \"tylko dla kobiet. Poradnik...\" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3550702&start=1830 nasz topic nosił kiedys inny tytuł, ale zaszły małe problemy i musiałysmy go zlikwidować... :-( Pozdrawiam serdecznie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka fajnie że masz taką osobe co możesz jej to dac... ja kurde za bardzo nie mam komu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki mam te 2 ksiazki sciagłam sobie :P ale z innego topica juz nie pamietam jakiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka :-D a nie nazywał się \"czas na zmiany...coś tam o wychowaniu sobie faceta\"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×