Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziekuje kochane za rady :) ja tylko na chwilke, bo Narzeczony obok :) dam znac co mi dobrego wyszło hihi :) milego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku napewno odezwe sie i poprosze o przepis z kaparami :D dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wekendowiczki wstawac szkoda dnia....ja jade za godzinke po prezent na roczek. Chce kupic autko i mam nadzieje, ze mlody bedzie sie cieszyl. A teraz mykam sie zrobic na bostwo a Wam zycze milego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) ja wlasnie wrocilam z banku bylam wplacic pieniazki na swoje konto eh musialam pozyczyc od taty a moj narzeczony odda jak wroci..zeby zaklepac bilety na samalot :) dzisiaj albo jutro bede zaklepywala juz :) ... a teraz biore sie za sprzatanie a u was jak:) .. eh kupilam wczoraj naszyjnik czarny do sukienki na wesele ale nie wiem czy do zlotej bedzie on pasowal no trudno moze sie do czegos przyda jeszcze hehe :) zobaczymy jak sie ubiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnie :D ja juz chyba jestem na pólmetku sprzatania!! Nie chce mi sie dzis nic!!! imil to y juz takie rzeczy kupujesz?? My jeszcze nie mamy nic na wesele!! Ponawiam dalej pytanie odnośnie sesji zdieciowej!! Kiedy Wy robicie?? W ten same dzien czy pózniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka heh naszyjnik na wesele bo ide 6 pazdziernika na wesele do brata od narzeczonego :) nie no do siebie czarnego naszyjnika bym nie kupila :) ...a co do sesji my robimy w dzien slubu tak chyba kolo 12 bo chcemy na 16-17 slub :) okaze sie nie dlugo jak bedziemy szukac kamerzysty i fotografa:) ale chcemy w dzien slubu lecz przed kosciolem..bo nie chcemy zostawiac gosci samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . My ostatnio mielismy problem z internetem i dlatego nie zajrzalam wlasnie czekam na gosci :) przyjezdza brat mojego meza z Rodzina (szwgaierka zdala wczoraj egzamin z prawka i chca to opic hehe) Milego dnia sorki ze nie czytam co u was ale nie mam czasu . Odezwe sie pozniej .Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka85 my mamy slub o 11-stej rano i potem dopiero po pierwszym tancu bedziemy szli na 1 gdoz sesje. Podobno nasz fotograf sie wyrabia w godzine a jak to wyjdzie na prawde to sie okaze w praniu. Nie pojechalam po prezent, bo sie rozpadalo....ble.Ale pogoda. wieczorkiem za to jade na urodziny. Sama, bo moj mezus ma oboz przeygotowawczy i od wczoraj do jutra znowu jestem sama, ale powiem Wam szczerze, ze jakos inaczej jest po powrocie i tesknocie - tak lepiej....:-) Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszyscy jakies imprezy maja dzis!! Ja na razie nie mam planów zadnych :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie jestes sama hehe tez siedze w domku..nie mam innego wyjscia jak mezus w norwegii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kobitki :-) pewnie juz o mnie zdazylyscie zapomniec :D wrocilismy wczoraj i tym razem juz na dobre, koniec wyjazdow. nie wiem czy nadrobe zaleglosci ale z tego co napisalyscie na biezaco ------- SESJA SLUBNA: my robimy na 95% w inny dzien. po pierwsze nie chcemy zostawiac gosci, po drugie zawsze to rozwiazanie jak pogoda w dniu slubu nie dopisze po trzecie w innym dniu mamy zapewnionych 2 fotografow za te sama kase a po 4 chcemy miec plener w innym miejscu niz wesele. cenowo to wychodzi tak samo, a u Was jest jakas roznica? prosze nie mowcie o sprzataniu bo u mnie jest wszystko zakryte kurzem a pranie to robie na okraglo juz nie mam gdzie wieszac :-P tak mysle o ciuchach slubnych i najwiekszy problem bede miala z butami.. chce miec buty praktycznie plaskie, moze na minimlnym obcasie albo na wyzszej podeszwie. nie wiem jak to sie uda zrobic. uciekam na razie, jeszcze sprobue zajrzec dzis :-) pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer co do butów tez nie chce jakis wysokich bo chce miec wygodne zebym wytrzymala cala noc ...a nie zebym czula sie nie swobodnie i zeby umierala z bólu nog w polowie wesela:) .. Zamówilam dzisiaj bilety na samalot ssa zarezerwowane na 28 pazdziernika :) ale sie ciesze:) w koncu bedziemy przez dluzszy czas po takiej rozlące ze soba non stop :D . eh na dodatek maly problem byl i w koncu siostra narzeczonego zamawiala i placila ze swojego konta bo z mojego cos sie nie dalo stwierdzila babeczka jak zadzwonila ze moja karta sluzy tylko do placenia w sklepach i bankomatach hehe no spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie :) Imili cieszę się, że wkońcu będziesz ze swoją drugą połówką ale to oznacza, że opuścisz nas na dłużej :( babitku - pasta sprawuje się dobrze zęby są trochę bielsze ale ja myślę, że jakl ktoś ma swoje białe ząbki to po tej paście będzie miał olśniewająco białe :) K......owszem była tu taka dziewczyna, ktora pomagała w organizacji Slubow i wesel ale wyjecha za granice. Ja aktualnie szukam gorsetu na noc poslubną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) dziendoberek wszystkim ,wpadłam sie tylko przywitac, zyczyc milej niedzieli. Teraz ide pomagac mamie. Buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam Gosiaczku ty to szybka jestes heh sukenke juz masz gorsetu juz szukasz na noc poslubna normalnie szok..:) no mam nadzieje ze jak pojade to bede miala dostep do neta i bede pislaa do was bo sie stesknie za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiacyek86
A no imili szukam i to już 2 tygodnie!!!I nigdzie nie ma!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Znalzalam chwilke zeby do was zajrzec szwagier z rodzina pojechali odwiedzic babcie a ja przed obiadem weszlam zobaczyc co napisalyscie ...wczorajsza impreza udala sie oblalismy prawko od szwgaierki pospominalismy stare dobre czasy a takze rozmawilismy o naszym weselu ....ale jedno co mnie zdenerwowalo to szwagier pyta sie jakis autem jedziemy do wesela ....on myslal ze pojedziemy chryslerem 300c bo bardzo nam sie podobal ale niestety nie moglibysmy go miec bo nie odbierzy nas w nocy i wiekszosc wlasnie nie chce odbierac mlodych w nocy a ja musze miec odbior bo jedziemy do hoteliu :)i powiedzielismy mu ze jedziemy SEATEM TOLEDO tym nowszym a on mowi do wesela takim autem :( ale coz my mu mowimy zobaczymy jak ty bezdiezs mial koscielny ...a on na to ja pojade limuzyna ale jak powiedzielismy mu ile limuzyna kosztuje to trocha mina mu sie zmienila ale on powiedzial ze weznie kredyt a my mu na to to fajnie jedz napewno bedzie to fajnie wygladac i zmienil sie temat przeciet nie auto jest najwazniejsze :) ok sorki ze was zanudzam uciekam obiad robic pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzyny muse sie pochwalic wrescie mam fotografa i kamerzyste wiec juz nam zostalo tylko alkohol, ubranie sie, kwiatki, nauki ktore zaczynamy w tym miesiacu zaproszenia i takie rozne pierdulki niestety komp wciaz w naprawie pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja tez sie witam i uciekam do rodzicow na obiad :-) skrobne cos wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Czy mogę się wepchnąć w Wasze szeregi????? :-) Bo widzę, że jesteście już zaprzyjaźnione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :P u mnie weekend super!!! :D kolacja udana :) teraz sobie odpoczywam grzeje sie herbata i zajadam sie batonami :) wiecie mój Mężczyzna dzisiaj jest na imprezie uwaga! oblewanie narodzin dzidziusia hihi :D kolega z pracy zrobił męska impreze , wczoraj bylismy na zakupach bo trzeba było cos kupic temu małemu i tak sie rozmarzyłam coś, takie fajne ubranko kupilismy z bucikami ehh fajowo :) wyciągałam je chyba 10 razy i ogladałam wiem wiem wariatka jestem :) ale nie powiem fajne uczucie, ostatnio bawiłam sie w ubranka 5 lat temu jak moja chrześniaczka sie urodziła no niestety wtedy byłam za młoda zeby myslec o dzidziusiu :P witam Darianka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka powiedz na jakim etapie przygotowań jesteś? no i napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam. Nie znam Was co prawda, ale powolutku czytam Wasze wypowiedzi i staram się ogarnąć - kiedy ślubujecie, kim jesteście itp. :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, no więc ... Mam 23 lata wkrótce :-) za dni parę. Ślub biorę , bierzemy :-) 29 marca. Jutro spotykam się ze swoją krawcową żeby omówić co i jak i kiedy :-) Nie robimy wesela, a jedynie przyjęcie ślubne w restauracji, na dwadzieścia kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój sie Nas :D my tutaj chętne do rozmowy jestesmy, owszem topic ślubny ale rozmawiamy o wszystkim!! ja sama od niedawna tu jestem ale dziewczyny które sa tutaj dłuzej nie dały odczuc kto jest stary a kto nowy wiec bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy dokładnie urodzinki? :) suknia juz wybrana? moze wklej linka bo jestem ciekawa, sama nie mam zadnej koncepcji :( ale do czerwca jeszcze troche jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka--->>>>> to dobrze , uffff .... :-D Szukam na stronkach czy może zrobiłyście jakąś tabelkę kto i kiedy itp. , ale znaleźć nie mogę. Chciałam się rozeznać kiedy Wy ślubujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Darianka lista gdzies jest!! tylko gdzie? :) ja przyznam szczerze ze nie chce mi sie szukac ;) a wiem ze nowe dziewczyny sie jeszcze nie wpisały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×