Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Oczywiście czywiście :) Już mam w sumie dwie 0,75l w szafce, ale nie zaszkodzi trzecia :D Kurcze gdyby każda tyle przyniosła i tyle byśmy wypiły (nawet w powiedzmy 5 osób) to chyba trzeba by było przenocować w miejscu libacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, bedziemy tesknic :) Moze dasz rade popic z nami :) Kati - uspokojcie Wy sie z Twoim Darkiem! :) co za autodestrukcja... Gosiaczek, nie przejmuj sie nimi, nie maja szacunku do pracownika, to pracownik nie ma do nich - zycie! Kocurku, no u mnie zwierzaki tez sie pałętaja po nizinach podlogowych oraz fotelowo - kanapowych ;) Ja wodkowa, przyniose hektolitry wodki i coli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dla mnie martini proszę, pycha:D No i muszę sie poskarżyć - czy faceci muszą być tacy okropni? Mówię mojemu że chyba w sobotę będę musiała jechać służbowo do częstochowy - wcale mi się za bardzo nie chce(on pracuje więc i tak byłabym sama) i co słyszę w odpowiedzi? Obrazony głos - no to sobie jedź! Rób jak chcesz! i będę sam w domu siedział! myślałem że coś w tą sobotę w sprawie ślubu załatwimy! - i nagle okazało się że jednak z pracy to chyba wróci wcześniej!!! Ludzie ja go chyba kiedyś uduszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Ja znów na moment tylko się przywitać, bo od rana do teraz latalam po mieście, a zaraz jak mi pralka skonczy prać to lecę do moich uczniów :-) Widzę, że Wy jesteście ostatnio aktywne :-D I bardzo dobrze, przynajmniej mam co czytać . Lepsze to niż książka, bo same dialogi :-) Widziałam, że o obrączkach troszkę pisałyście. My kupujemy w grudniu, ale na szczęście nie będziemy musieli czekać tygodniami tylko będą do odbioru po 1-2 dniach. Dobra, teraz już spadywowywuję ;-) i odezwę się później, po powrocie. Pa pa :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak was czytam to od razu mim jest weselej:) chętnie bym sie z wami napiła,no ale nie moge:) a szczerze to juz nie pamiętam kiedy się tak porządnie zmuliłam. Teraz planuje żę nastąpi to na naszych poprawinach:) na weselu trzeba fason trzymać ale poprawiny to już niekoniecznie. Nie to żębym do jakiegoś AA należała(WYRZUCILI MNIE ZA PICIE:):):)) ale przecież ten alkohol po coś jest.....ale właśnie wpadłam na inny pomysł,chyba jednak wcześniej zasmakuje drinka(albo czystej) na panieńskim:):):):) apropos planujecie takowy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrr..... ale jestem zła Dzwoni klient, że chce coś z allegro kupić i jest z okolicy, ok, przyjechał z żoną do sklepu. I się zaczęło: - poproszę tą obudowę ale srebrną - na aukcji tylko czarne - napęd poproszę czarny - biały na allegro - dysk - pojemność nie pasuje (w ostatnich 3 dniach miałam na półce z 5 dysków, ale jak wiecie siedzę i składam full kompów ostatnio i została 1szt, a jestem przed dostawą) - co to za sklep że kartą nie można płacić - drze się (sklep ma niecałe 2 lata i narazie nam się to nie opłaca, poza tym to małe miasto i mało kto pytał o możliwość płacenia kartą), - głośniki - on chce sobie coś wymontować i obudowę cytuję \"może sobie Pani wsadzić\" - cytuję \"robię tu zakupy tylko dlatego, że do warszawy nie chce mi się jechać\" itd itd Zapłacił prawie 500zł i tylko to mnie trzyma przy życiu bo miałam ochotę wyjść i go ze schodów zrzucić. Ale mi ciśnienie podniósł. No nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek - sa okropni z natury :) na ich tle wypadamy za to lepiej ;) jol Darianka :) Yza, ja planuj e- tzn moja swiadkowa planuje ;) Kati - obie mamy dzis pecha do hujowych klientow ;) ja sie uzeralam caly dzien, wsciekla chodzilam jak osa. juz mi przechodzi, bo zaraz sie stad zwijam ;) dzis dla odmiany nie o 19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam już tylko do soboty. Zamykam sklep na weekend i od rana w sobotę będę się szykować na weselicho. Mam nadzieję na dobrą zabawę, chociaż mało kogo będę tam znać. Ale może to właśnie będzie plus. Mam nadzieję że się wyszaleję i odpocznę psychicznie bo już pierdolca dostaję. Codziennie od 11 do 20 siedzę w sklepie i nie mam czasu na nic. No, Darek się śmieje i mi trochę przechodzi ta złość. Chociaż on ma uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was . Jestem padnieta ale weszlam was poczytac :) Gagatka ---zaproszenia wygladaja fajnie.Az bym zjadla taka zapiekanke ...my dzis na obiado-kolacje mielismy krokiety+barszcz. Widze ze moja kawa sie dzisiaj dla was przydala. BABITEK ---juz tak w duchu sie ciesze ze juz jutro piatek z ta umowa w pracy i podwyzka mam o niebo wiecej pracy niz po przednio i troche trudno mi sie z tym pogodzic ale coz ,dzisiaj takze jestem padnieta bo szef o wszystko mial dzisiaj do kazdego pretensje i kazdy mial zly humor a tak nie ladnie sie pracuje ...ale jutro juz piatek wezne wyplate i przynajmniej sobie cos kupie ...no i na solarium musialabym sie wybrac bo dawno juz nie bylam ...ale wieczorem to juz mi sie nie chce. Kati -Sliczny ten Twoj paluszek. Gosiaczek ....spotkanie super rzecz ...ale co z tego ...ze dla mnie to chyba nierealne ...wiadomo odleglosc.:( ale chetnie bym sie z wami wszystkim spotkala. Zycze wam Milego wieczoru ...Jutro znow chyba bede pierwsza ... 3majcie sie . \"Ciepla Koldereczka z misia poduszeczka Zmykam do Lozeczka\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kochane wieczorek mije :P ja wlasnie pije herbatke co prawda jak zwykle mrożoną bo innej nie pijam hehe rzadko kiedy normalna ale t o za zdrowie Babitka co by tradycje przywrocic :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja za to jak zwykle tradycyjnie jakies klopoty z netem :/ muli sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana wróciła :) jak ktos ma jeszcze ochote na zapiekanke to zapraszam, bo wysżło mi bardzio duzo i zostało!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam niechciane zadaczi :) Adrian obibok zamiast pracowac caly dzien zbieral grzyby, siedzial w lesie, a pozniej przywiozl mi to wszystko do domu i musial pojechac z przyjaciolka do wer bo jej pies zlamal palec no i zostalam z grzybowym kramem sama... caly wieczor mi to zajelo.. Imili, miod na moje serce :D dziekuje, tak wlasnie cos sie zdrowsza czulam :D :* Gagatka, mialas juz nie smarkac! :) spijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Choc raz nie napisalyscie duzo - Ja juz znow na nogach i z kawusia ,zaraz zmykam do pracy ciekawe jaka dzisiaj atmosfera bedzie panowac ...mam nadzieje ze lepsza . Zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kiedy ja to nadrobie ale mam zaledlosci.wczoraj jak co miesiac obchodzilismy rozice 6 lat i 3 miesiace.myslimy o zmianie daty na dzien wczesniej bo w dzien slubu bylo by 7 lat jak jestesmy razem no i weselicho bylo by w piatek :) jestem ostanio zabiegana prawie caly czas do pracy na popoldniu niby wychodzilam godz wczesniej z pracy bo w miare szybko rozliczalam ale jednak dzien stracony.ale od poniedzialku na rano nareszcie :). tydzien temu bylam w kosciele u kolezanku bo slubowala i jutro do nastepnej jak ja im zazdroszcze no i nasze kasiatko juz za miesiac bedzie mialo meza. pozdrawiam was ochane i nowe kolezanki bo widze ze lista ciagle sie powieksza. super milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! udało mi się wczoraj już dogadać tego fotografa na wesele. Bardzo sie cieszę, bo faktycznie weźmie od nas mniej niz od innych w przyszłym roku... mam nadzieje, ze na dniach uda nam sie załatwic cos jeszcze, chociażby kamerzyste i kościół... byłoby super :-) jak tam wam ćwiczonka idą??? bo ja sie jeszcze nie zebrałam, ale jedzonko jakos tak ograniczyłam w sumie nieswiadomie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) normlanie dostawcy mojego interntu sobie w kulki leca!!! raz jest a raz go nie ma!! ja juz wstałam, jestem po sniadaniu, zaraz ide suszyc włosy i bede pic kawke!! :) po 10 wychodze do miasta, jak sie da to sie dzis zapisze do komisji wyborczej (zawsze to jakas kasa) a potem na kebaba :) i ogolnie pochodzes obie po miescie!! Choc tak mi sie nie chce :o leniwa jestem dzis :) Babitku no widzisz miałąm nie smarkac, ale sie nie dało :( Ja nie znosze zbierac grzybów, i robic przy nich!! Choc wczoraj zjadłam grzyba w postaci kotleta z panierka ;) Ide susyc włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ciesze sie ze przygotowania ida do przodu :) my z fotografem bedziemy widziec w październiku, bo na razie na dniach bedzie tatusiem i na razie nie ma czasu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy takim smarkotoku to uzywam papieru toaletowego :-D he he ja nie wiem jak ten Twój narzeczony dba o Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a co tu tak pusto? tylko my jesteśmy... ani Babitka, ani Gosiaczka, ani kocurka, ani Imili, ani kati... :-o jakaś bomba im tam pierdutnęła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki mniejmy nadzieje, ze nic w nich nie pierdykneło!! :) a ja tez zaraz bede musiała spadac i waikiki zostanie same :o wywołajmy ich telepatycznie!! Co one sobie mysla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×