Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Joł kochane :) Nic mi tu nie pierdutneło :D Jak biały, zdrowy człowiek - zaspałam :D a jak juz sie wyspalam do 10 ( :D:D:D) to mi sie nie chcialo spieszyc, wiec zadzwonilam do pracy i rzeklam, jak nastepuje....wiesz co, wlasnie sie obudzilam i mi sie nie chce jechac, popracuje w domu.... kolego-szef sie usmial i przyjal do wiadomosci :) wiec siedze sobie w pizamie, zjem sobie dobre sniadanie i w ogole bedzie fajnie :D Gagatka poszla szalec po miescie...Wakiki uciekla jednak? Wracaj tu!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szalejecie z tym pisaniem nieżle :) ja jestem w pracy i ukradkiem buszuje po necie :) Dziś jedziemy na weekend do teściów :) mam nadzieje ze bedzie fajnie Na dniach mam mi przyjść zamówienie ze sklepu weselnego :) no i wypatrzyłam super zaproszenia 10 kupie bo chce mieć różne wzorki wiec bede kupować na raty troche tu troche tam. Pogoda piękna spacerowa ach uwielbiam polską jesień buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piątkowo🌼 dziewczyny właśnie znalazłam suknie jaką chce mieć na śłubie:):):) taka właśnie chciałam i nigdzie znaleźć nie mogłam,zazwyczaj to podobał mi się dół sukni w jednej,w drógiej dodatki,a w trzeciej jeszcze cos innego....no i ci di fryzur to mam już kilka. W styczniu ide sie umówić z fryzjerką,więc możę którąś mi dobierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. U mnie pierdutnęło niestety. Wykrakałyście. Przyszłam sobie wcześniej do pracy a tu netu nie ma :( Coś w Tepsie popsuli bo nawet sygnału w telefonie nie miałam. pół godziny siedziałam i nie mogłam nic zrobić - odbierałam jedynie telefony od klientów z pytaniem co się dzieje (mamy pod sobą ponad 50 klientów, którzy mają od nas net). No ale już jest ok :) Częstuję kawką i pączkami. Ja mogę sobie pozwolić :) Paluch nadal krwawi. Co odwinę to zaczyna się sączyć krew. Chyba wystąpię jutro w opatrunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek kochana mam pytanie do Ciebie :-) czy Ty juz zamawiałas kilka rzeczy na tys4boys ???? cos wspominałaś o tym i jestem ciekawa, czy byłaś zadowolona z produktów które przysłali???? chce cos tam zamówic na dzień chłopka dla mojego gungla ale nie wiem, troche sie obawiam, czy to na pewno takie jest wszystko jak opisują... doradź jak możesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati a ja na pączka się skusze:) od wczoraj mam ochote straszną na cosik słodziutkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje...smaczniusie:) a żeby sie rozgrzać to polecam taki zestaw: łóżeczko cieplutkie i ciałko milutki:) sama bym chętnie skorzystała ale moje ciałko do pracy własnie pojechało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę w pracy. Darek na nockę pracował a teraz zamiast spać i szybko do mnie przyjść to pojechał na grzyby. Będę więc siedzieć sama do wieczora :( A na rozgrzanie zrobię sobie herbatkę malinową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było z nim na grzybki pojechać:):):):):):):):):):) maślaków podobno w tym roku w bród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wypociła byś sie nieźle i rozgrzała od razu:) jakieś 🌼 na polance pozbierała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ktoś musi siedzieć w firmie. Padło na mnie :) Ooooo właśnie przyjechał :D Widzę go przez okno na parkingu. Zaraz obejrzę grzybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) helou znowu Zabusia, a jakie zamowienie w tym sklepie weselnym zlozylas? Yza, dawaj zdjecie sukienki :) chwal sie! Kati, wiec plan awaryjny B - bandaz=styl zamierzony ;) Waikiki - zamawialam kilka rzeczy z toys4boys, niektore wygladaly troche inaczej, niz na zdjeciach na www. pewnie zalezy, co zamawiasz, z tego, co pamietam, zamawialam cos tam, co razi pradem - zabawke - fajna byla, zamawialam 4ro listna koniczynke - urosla slicznie, zamawialam dla zartu w prezencie kaczuszki gumowe z mydlem w srodku - byly duuuuzo mniejsze, niz myslalam, ale ladne, dlugopis z milionem funkcji - opakowanie wygladalo tandetnie, jak z bazaru, ale sam dlugopis git. i nie pamietam, co jeszcze. a co chcesz zamowic? Kati- ja za paczka dziekuje, realizuje konsekwentnie swoj plan ;) Yza - Tobie wolno, karmisz dwojke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek narazie nie bo jak ktos popełni plagiat to ubije:) a tak poważnie to nie chciałabym żęby komus taka sama w oko wpadła,suknia ślubna powinna byc wyjątkowa,jedyna i niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek dzieki :-) fajnie że sie pojawiłaś ;-) sama jeszcze nie wiem co zamówić, ale ten długopis tez widziałam...dużo tych funkcji ma :-) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chcwilkę powiedzieć Wam, że jadę na wieś z moim miśkiem i wracamy w pon :) Będę strasznie za Wami tęsknić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, ja tam swoja wypatrzona pokazalam bez obaw :) kazda z nas bierze slub w innym kosciele, ba! w innym miescie i i tak na pewno kazda z nas bedzie wygladala zupelnie inaczej :) ale Twoja wolna wola :) Waikiki - mozna zawsze rozpakowac ten dlugopis i zapakowac w cos ladniejszego - on byl zapakowany w hmm, jakby to opisac :) tekturka (z jakimis napisami i obrazkami z tylu) na niej lezal dlugopis a to wszystko w takiej plastikowej przezroczystej \'wytłoczce\' - ciekawe, czy ktokolwiek wie, o co mi chodzi :D - dlugopis przytrzymany na kartoniku plastikowa wytloczka :) ale tam w ogole duzo smiesznych rzeczy jest - pomyslow na oryginalny prezent sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, milego weekendu na wsi kochana, odpoczywaj i baw sie dobrze :) My za Toba tez bedziemy tesknic :) ale ciesz sie, bo w weekend zawsze mniej piszemy, wiec moze dasz rade wszystko po powrocie przeczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek fajnie masz z tą wycieczką. Ja uwielbiam jeździć i mogłabym się co chwilę przemieszczać :) Jutro jadę na wesele poza moją miejscowość, nocujemy u Darka babci i wracamy w niedzielę wieczorem. Już się nie mogę doczekać :) A Tobie życzę udanego wypoczynku. Będziesz miała dużo do nadrobienia (czytania) na forum. Grzybków jest wiaderko 15l. Dobrze że ja tego nie muszę obierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku wiem wiem że w innym kościele i innym mieście, pokaże napewno. ale jeszcze nie teraz. problemem jest też prędkość mojego internetu i to że jak przesyłam jakiekolwiek zdjęcie to sie połączenie zrywa. Mam i plusa i pewnie dlatego. Tylko nie gniewaj się że nie chce pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, ja bym sobie na weselicho poszla :) nawet z bandazem na paluchu ;) Eh farciaro, ja wczoraj caly wieczor siedzialam nad grzybami...ale za to dzis na obiad beda grzyby w smietanie z ziemniakami..ktos wpada? :) Yza - no co Ty, ja sie nie mam za co gniewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja tylko na momento :) zaraz ide jakis obiad robic, właśnie wróciła z miasta i sie moze zapisałam do komisji wyborczej, i to moze nawet w swojej miejscowosci!! a pozatym umówiłam sie z moim dzis na miesci i miał isc zpsem (yorkiem) i jak ich razem ujrzałam (a widziałam ich zdaleka) to normalnie myslałam ze wybuchne smiechem heheh idzie wielki miskowaty facet a na rekach trzyma małego pieska :D:D:D:D bo louisek sie juz zmeczył!! Czadowo to wygladało!! Dobra ide n\\do kuchni, ale sie nie matrwcie wieczorem bede tylko dla was :):) papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ja dopiero teraz do was bo spałam od 13 eh tata musial szybko na targ pryzjezdzac z domku wiec sobie nie posiedzial i nie odpoczął ale tak mnie brzuch bolał eh okres fdostalam ze szok :( 5 tabletek wcielam eh dopieor jak sie spac polozylam troche przeszlo umierajaca dzisiaj bylam... Gosiaczku udanego wypadu na wies ja tez juz sobie nie dlugo pojade na wies w koncu :D Yza pokazuj pokazuj suknie ja tez czekam :) ja tez pokazywalam swoja wymarzona Babitku leniuchu zaspalo sie no nie ladnie :) dobrze ze masz super szefa kolege:) gagatka no zawsze dobre te pare groszy z komisji :) Jesli kogos pominelam przepraszam ale z moja pamiecia i koncentracja dzisiaj jest kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imil biedactwo moje :o wiem cos o tym bólu!! szkoda ze faceci nie wiedza co co znaczyc taki ból!!! No dosc ze Babitek zaspał to jeszcze sie do Nas mało odzywa 😤 Yza pokazuj suknie, ale juz :)) ja normlanie ostatnio stwierdziłam zadna suknia mi sie nie podoba!! Dzis bylismy patrzec na meble do naszego pokoju!! Meble super ceny tym bardziej!!! za taka jedna mała szafeczke jedyny 500 zł szok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, ja nie wiem czy wieczorem posiedze, planuje lezec przed TV :) ale na pewno do Was zajrze jakos Imili, biedaku...głask głask w pracy jest super klimat, pracuje tam juz z 5 lat - nie pamietam dokladnie i jest doslownie jak miedzy przyjaciolmi. zero nakazow, zakazow, wolne kiedy chce, i w ogole w ogole :) Zdradze Wam sekret, duzo dzis gram :D wyszukuje jakies dziwne gry w necie i wyrywa mnie to z zycia na godzine np :D no a w miedzyczasie jeszcze pracuje ;) noooo, meble tanie nie sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze jak tylko wgram to pokaże. ale narazie na fotosiku jest konserwacja systemu a bezpośredniej strony nie znam do tej sukienki,ale poszukam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×