Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No tak.To ktora sie ze mna laczyla myslami??? No ja juz nic nie wiem. Urodziny moj maz ma dokladnie 12 dni przede mna.I tez raczej razem swietujemy. Moj jest rybka, ja baran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) co do sukni ja sobie kupie na drugi dzien a to dlatego ze na drugi bedzie obiad i posiedzimy juz sobie na spokjnie z muzyczka w tle, tak dla najblizszej rodziny zrobimy, babcie bliskie ciotki i wujkowie ;) a co do tesciowej, to niestety ale ode mnie zyczen nie dostanie, bo nie zasługuje :) zreszta nie mam ochoty z nia gadac skoro ona ciagle podwaza Nasze slubne sprawy... mam juz kwiaciarnie zamowiona, strojenie samochodu bukiet kosz w podziekowaniu dla rodziców i butonierki wszystko mnie wyjdzie do 400zł chyba :] teraz w sobote jade za butami i chyba nie kkupie tych atlasowych z salonu tylko chyba poszukam ze skóry bo za taka sama kase moge miec wygodne i miekkie ze skory... to tyle narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona - wlasnie sie zorientowalam ze sie pomylilam. Ja i tesciowa, jestesmy Rybkami a moj Tz jest z pod znaku Baran. Choc dzieli nas tylko 6 dni. Ja jestem z 15.03 a Dan z 21.03. ja nie mam jako tako poprawin. bo w poprawiny jedziemy nad morze, pochodzic po plazy, po miescie, na rybke, to i tak wypadaloby ladnie wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo witam wszystkie :) mam kilka pytan do dziewczyn ktore juz spisaly protokol slubny i nietylko a mianowicie: 1. do spisania protokolu potrzebne sa dokumenty z USC ile potrzeba czasu zeby je zalatwic- da sie to zrobic w 1 dzien czy niebardzo? 2. potrzeba rowniez metryke chrztu i bierzmowania. Protokol spisujemy w mojej parafii gdzie bylam chrzczona bierzmowana itd. czy musze sie udac wczesniej do kancelarii po te metryki czy ksiadz moze mi dac odpisy w dniu spisywania protokolu, bo to ze moj narzeczony musi isc do swojej parafii po te dokumenty to rzecz jasna ale co ze mna? 3. kiedy placi sie za slub przy spisywaniu protokolu czy po slubie? ile tak mniej wiecej dajecie ksiedzowi jak powie ze co laska ? 4. jesli dostaniemy karteczki na zapowiedzi to mam placic cos ksiedzowi za nie, wiadomo ze jak moj zaniesie do swojej parafi to musi cos dac ksiedzowi a mnie to tez dotyczy ? dzieki z gory za wszelkie odpowiedzi na bardzo nurtujace mnie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu-my mieliśmy akty w innej parafii(oboje byliśmy ochrzczeni gdzie indziej),więc musieliśmy przywieźć.Wszystko u nas ważne 3 miesiące. My za kartki do spowiedzi nie płaciliśmy. Za ślub u nas jest 500 zł( ja po znajomości mam 300-podobno)-jeszcze nie płaciliśmy. myślę,że płatność będzie po odniesieniu zapowiedzi(zaliczonych) i ukończenie spotkań i kursu. W USC nam się nie udało załatwić w jeden dzień.Jednego wszystko spisali,zapłaciliśmy,a drugiego byliśmy po odbiór. Ale to pewnie jest różnie-napisałam jak u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka bardzo ładna suknia super na Tobie wygląda gratuluje wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś nawet na taka nie chciałam patrzeć ale ekspedientka przynosiła rożne i ta była od razu zaakceptowana-jeszcze fryzura i makijaż i będę błyszczeć:):): a w sukienkach duuuuzych na dolę wyglądałam jak idź z tąd i nie wracaj:P:P:P żadna z tych co mi sie podobała nie pasowała do mnie....więc najpierw przymiarka potem zakup:):) oczywiście zdjęć nie wolno było robić:P:P:P ale moja siostra do spółki ze świadkową stanowią niezastąpiony duet:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas nadal zimno :( Yzulka swietna sukienka bardzo ci w niej do twarzy.Ania ja na twoje pytania nie odpowiem bo ja zalatwiam wszystko inaczej .Wczoraj po pracy zazdwonilam do Tesciowej i mowie jej \"Wszystkiego najlepszego w dniu tesciowej \"i wiem ze zrobilam jej tym mila niespodzianke .POzdrawiam wszystkich .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzo bardzo Ci ładnie, ładna sukienka (ładnemu ponoc we wszystkim ładnie) :) Ja tez juz w pracy, u mnie mrozik i sniezek :) takze zima mi sei robi :) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa leń mnie dopadł :classic_cool: tak mi sie marzy moje łózeczko i jakas fajna ksiazka :) (wczoraj na swietlicy powrocilam do dziecinstwa i czytalam Nurtie I nerwus Musierowicz ) i anwet to bym sobie poczyała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Yza piękna suknia i bardzo Ci pasuje. Co do spisywania protokołu to odpowiem za jakieś pół mies. Będę spisywać to opiszę jak to wygląda. U nas na spotkaniach ksiądz mówił że zaświadczenie o chrzcie i bierzmowaniu jest ważne 6 miesięcy. Tak samo napisane jest z tyłu na świadectwie ukończenia kursu przedmałżeńskiego (tego ze szkoły). A jak braliśmy takie zaświadczenie z D parafii to ksiądz wytłumaczył, że to zaświadczenie jest ważne 3 mies, ale licząc od dnia spisania protokołu, a nie ślubu (a protokół spisuje się 3 mies przed ślubem) :) Trochę zamotałam pewnie. Zmykam na kawkę :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj mialam okropna druga polowe dnia w pracy, dopiero teraz ze mnie zlosc schodzi. Calineczka, ja tez odlozylam zyczenia na po slubie ;) ps. nic nie powiem :D Cafko, kwiaty - przyzwoita cena bardzo, mnie w kwiaciarni wycenili do 1000 :D:D:D oczywiscie nie skorzystam...bede miala po znajomosci - nawiasem mowiac, jesli ktoras z dziewczyn z warszawy szuka dobrej niedrogiej florystki - moge polecic :) Ania_868 - w roznych miejscach jest roznie, my dokumenty z usc dostalismy \'od reki\' w warszawie - przyszlismy, pani podrukowala to i tamto, wypelnilismy, podpisalismy i juz, z aktem chrztu mi powiedzieli ze nie musze wczesniej, bo oni to maja pod reka - zebym przyszla 15 min wczesniej, przed podpisywaniem protokolu to mi wypisza akt chrztu, kiedy sie placi - nie wiem, ile bedziemy placic - pewnie miedzy 300 a 500pln, karteczki na zapowiedzi kazde z was daje w swojej parafii - a czy sie placi za zapowiedzi - to roznie w roznych parafiach, w mojej sie placi ok 50 (w mojej nawet za niech bedzie pochwalony sie placi ;) ) Yzulka - pieknieeeeee!!!!!! :) bardzo ladnie kochana wygladasz. ona jest biala, prawda? Gratuluje :) a te zdjecia byly robione z ukrycia? :D Gagatku, najpierw leń, pozniej Cie roznosi? :) jak jest teraz? zalenilo Cie czy roznioslo? :P ja nie strajkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bABITEK:) NIE BIAłA:p:p:p:p ja nie mogę mieć białej bo wyglądam jak stróż w boże ciało:P:P poważnie to mam jasna karnację a do solarium nie pójdę i basta---i co z tego ze one zeszły z karuzeli:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) Babitku tez tak mysle ze cena przyzwoita a to moze dlatego tez ze margaretki nie sa drogie tak mi powiedziala pani w kwiaciarni ;) ja nie strakuje Gagatka bo ja lubie swoja prace :) jutro sie wybieram juz na drugie oczyszcanie buźki wczesniej mialam wyciskanie ale juz na to nie pojde bo mnie bolalo bardzo ;) i teraz ide na peeling i kwas czas tak szybko leci wiec trzeba juz o siebie zadbac heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, na moim monitorze mialam wlasnie watpliwosci co do koloru :) ja tez w bialej wygladam jak corka mlynarza :D i do solarium tez nie pojde :) (mam uczulenie) a zdjecia, znaczy ze np ukryly sie w rzedzie sukni slubnych i pstrykaly? tzn jedna pstrykala a druga zajmowala panie w sklepie skaczac na jednej nodze? cos w tym stylu? :D:D:D Cafka, rozumieju :) ja jeszcze nie wiem jakie beda kwiatki u mnie :) coz z beżem, brązem - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Młodym Panienkom :) Yza - sukienka bardzo ładna i fajowo w niej wyglądasz :) Ja moją kiecunię odebrałam wczoraj :) Ania - może i ja odpowiem na pytanka... 1. Do spisania protokołu (w kościele) nie są potrzebne żadne papiery z USC, jedynie metryki chrztu i bierzmowania i dowody osobiste. A jeżeli chodzi o papiery urzędowe to jeśli metryki urodzenia macie w miejscu zamieszkania to potrzeba dosłownie kilka minut :) Spisanie w USC tych papierzysk zajęło nam z 10 min plus 5 minut opłata w kasie :D:D:D:D no i tak jak kala pisała następnego dnia odbiór, ale to akurat zrobił mój tata, bo nas już w Słupsku nie było :) 2. Nie musisz iść po metryki do kancelarii. Ksiądz je sobie wyciągnie z ksiąg bez Twojej ingerencji. 3. My protokół spisywaliśmy 2 stycznia a za ślub płacimy 27mego marca kiedy pójdziemy do księdza na nauki :) Nam powiedział - co łaska więc dajemy 4 stówki 4. U mnie w parafii nie płaciliśmy nic za zapowiedzi, a u Tomka w parafii ksiądz powiedział - według uznania :) więc nie daliśmy nic :P Zostały 22 dni :D:D:D:D:D:D Nie mogę się doczekać. Te 7 miesięcy tak się nie dłużyło jak ostatnie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka pokaaaaaaaaaa swoja sukienke bo chyba niewidzialam Yza bardzo ladnie wygladasz w swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku:) ja stałam na podeście a dziewczyny siedziały na przeciwko mnie i jedna drugą zakrywał i robiły zdjęcia:P:P Darianka:) 3 tygodnie:):):):):):):):):):):) WOW ja mam jeszcze 180 dni :\ to całe wieki....a pamiętam ze jedna z nas ma na koniec grudnia to już wogule:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoł :) Darianka - z tym protokolem jest roznie - w naszym kosciele papiery z usc trzeba miec, kazdy ksiadz ma inne zasady :D A ja te papiery tego samego dnia nawet dostalam :) Kurde, u Ciebie to chwila moment :) aleeee :D Yzulka - brygada RR :D:D:D (z dziewczyn) Bylismy na 1 lekcji tanca :) o mamoooo..nieskromnie moge przyznac, ze mi szlo duzo lepiej, niz adrianiastemu :D no i wybralismy http://majka14.wrzuta.pl/audio/xydDdmMzBS/zbigniew_wodecki_-_oczarowanie zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie :D A jutro jedziemy do ksiedza podpisac protokol i do sklepu odebrac skrocone spodnie adriana :) a co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek:) piosenka piękna no po prostu malinka:):):):) co do tańca...hmmm walcujemy ze Sławciem sami-kurs tańca nie da rady przez jego pracę on czasami w tygodniu ma nocki ,czasami ranki albo popołudnia-o nadgodzinach nie wspomnę... my przed naszym weselem jak narazie bankowo mamy 2 inne więc potańczymy troszkę-niewiem jak jeszcze jedno czy będzie w kwietniu-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, dziekuje :) mi tez sie podoba - zaproponowal ja instruktor i jakos milo nam sie tanczylo (hmmm - zle slowo - probowalo tanczyc :D) do niej.. nie wiem, ile wezmiemy lekcji - dzis byla godzina zegarowa i zleciala strasznie szybko - choc bardzo fajnie - baaardzo mi sie podobalo :) mam nadzieje ze mi sie uda adrianiastego namowic do chodzenia regularnie - po slubie tez na kurs tanca. Hold dla Calineczki i Jej zamilowan :) Yza, w kwietniu to my na wlasnym bedziem tancowac :):):) ps. zawsze tu tak tloczno wieczorami, a mnie zwykle wieczorem nie ma - teraz jak na zlosc, jak ja jestem to tlumu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyście :) Ja już w pracy a troszke kiepsko sie czuje chyba pójde do lekarza :( No Darianka ale masz farta już tylko 22 dni :) U nas 100 sie zbliża :) hehehehe Jutro jedziemy po 15 butelek 0,5l Żołądkowej gorzkiej czystej lux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam sie z rana lekko zaspana (nawet glupi nie czuje jak mu sie rymuje :P) chciałabym Wam poddisywac cosie tam naskrobaly, ale glupie reklamy mi wyskakuja i sie jeszcze glupio usmiechaja!! U mnie tez potrzeba na pierwsze spotaknie (nie wczesniej niz 3 miesiace przed) papierzyska z USC dalej mi odbija :) Wczoraj uroczyscie wreczono nam świadectwa katechizacji przedmalzenskiej (brakowało tylko blysku fleszy) do moich wydatków na slub musze sobie zapisac jeszcze 10 zł jako wolne datki na katechizacje :) Tak wiec od wczoraj jestem dumna posiadaczka 2 takich samych świadect katechizacji różnia sie tylko data wydania i kto wydawał :) Dobrze ze dzis mamy piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×