Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hejka :) Wszystkie dziewczyny, których wielki dzień tuż tuż- gorąco Was pozdrawiam :) Zaliczyłam pierwszy koszmarek- przestała mi się podobać suknia (poza tym jakaś taka za duża była i wymięta...) i zaczęłam ryczeć :D Szczegółów nie pamiętam, ale było dość dramatycznie........a myślałam, że mnie to ominie.....nawet przed maturą nie miałam takich \"przyjemności\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Dziś mam troszkę wolniejszy dzień, chociaż powinnam się zająć fakturami. Dla Tomka 🌻 Z przygotowań ślubnych to załatwiliśmy zaświadczenie o chrzcie i bierzmowaniu Darka. To już coś. Kosztowało nas całe 20zł także jestem zadowolona. Po świętach musimy kupić garnitur, no i jadę z świadkową na wielkie zakupy do Nadarzyna. Mam nadzieję że kupię tam buty ślubne, Darkowi buty do garnitury, świadkowa sukienkę i świadkowi krawat dobrany kolorystycznie do całej reszty. Do dnia ślubu zostało nam 109 dni czyli 3 miesiące i 17 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - jakie chcielibyście dostać prezenty na ślub? Mam kilka osób w rodzinie, które upierają się na prezent, mimo iż wolelibyśmy pieniądze i jestem zmuszona coś im wskazać (wolę wskazać niż dostać coś niepotrzebnego). Podpowiecie mi coś? Kilka typów już mam, ale chciałabym dać możliwość wyboru. Będziemy przerabiać pół domu, będę mieć swoją kuchnię i całą resztę więc kilka produktów mi się przyda. Podpowiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ja bym chciała dostac duzo pieniedzy :D albo zeby mi sie sam i za darmo pokoj z łazienka dobudował :) a tak powaznie to nei weim; ekspres do kawy, mikrofalówka, garczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek21
tez jestem na 2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny wiecie co zapomniałam napisać że moja świadkowa to po prostu wczoraj odwaliła TAKA LIPĘ bo mówi do mnie że nie wie jaką sukienkę sobie uszyć czy siwą z czarnymi wstawkami czy może czarną z siwymi wstawkami..... powiedzcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ruda :) ja tez przed matura, przed obroną magistra, przed pierwszym dniem w pierwszej pracy, przed pierwszymi dniami w kolejnych - nie mialam nigdy koszmarow poprzedzajacych wydarzenie :) ze slubem jest inaczej - miewam durne sny (ostatni to ten opisany dzis) i do slubu beda sie zdarzac na bank coraz czesciej :D jol Kati :) my sie wybieralismy do nadarzyna po garnitur, ale w koncu kupilismy gdzie indziej - tam nawet nie dojechalismy. z nami problem polega na tym, ze nie chcielibysmy zadnych prezentow :) mieszkamy w pelni urzadzonym mieszkaniu i niczego nam nie trzeba, a jak kupimy \'swoje za swoje\' to bedziemy chcieli wszystko po swojemu. Ale jesli juz - to chyba najlepsze rzeczy jak najbardziej uniwersalne - garnki, naczynia, sztucce - te wszystkie rzeczy i tak sie zuzywa dosc szybko, wiec jesli nie beda w 100% w Waszym stylu - za jakis czas wymienicie na inne :) dziewczynki ze slaska - zobaczcie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3692643 - oglasza sie fotograf, ktory chce zbudowac swoje portfolio i chce robic zdjecia slubne za darmo - moze warto sie zastanowic np nad umowieniem sie z Nim dodatkowo - oprocz zaklepanego fotografa - fotograf zbuduje sobie folio, a Wy mialybyscie wiecej zdjec z dwoch roznych zrodel? :) ja bym sie zdecydowala...ale ze slaska do wawy kapke daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla Tomka 🌻 mi 2 dni temu sie snilo, ze jak zaczynalam rozdawac zaproszenia (od pierwszej cioci, a mialam tylko i tak mam naprawde-2,3 dni tylko na ich rozniesienie:/), wiec jak dalam jej zaproszenie, to od razu zapytalam czy nie przekaze zaproszen, dla swoich 2 corek z mezami, i swojej siostrze (czyli mojej drugiej cioci) i dla jej 2 synow, itd itd, i w koncu zostawilam ja z plikiem ok.20 zaproszen. no i jakie bylo moje zdziwienie, ze z tych 20 zaproszen, nikt sie nie stawil na moim weselu, bo ciocia zapomniala je rozdac dalej:/ porazka:/ a tak z innej beczki, co powiecie na temat tych sukienek, i jaki kolor? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6558423684c70ea3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/099ec8d93215db1d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, witaj buziaczek :) kiedy dokladniej? skad jestes? :) Aneczka, szara wg mnie ok - kolor jak kolor (ja osobiscie nie lubie, ale nie widze w nim nic zlego), ale czarne sukienki - przyjelo sie, ze nie zaklada sie czarnych sukni na slub, choc ja osobiscie uwazam, ze nie jest to zadna tragedia, mimo to pewnie sama bym czarnej nie zalozyla. jesli by Ci to nie przeszkadzalo - to zaden problem, ale z tego co piszesz raczej przeszkadza - wiec zwyczajnie z Nia porozmawiaj - skoro nie kupila materialow, bo wciaz sie zastanawia, to nie jest za pozno - powiedz jej, ze czarny to wg Ciebie nienajlepszy kolor i wyjasnij Jej dlaczego - masz jakies powody - powiedz o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Calineczko :) kolejna z koszmarnymi snami :D a sukienka na jaka okazje i do jakiego typu urody? w niebieskiej blondynka z jasna karnacja wygladalaby okropnie - ja wygladalabym okropnie. jak dla mnie - ladniejsza beżowa. brunetce z kolei, ze sniada karnacja byloby ladnie w tym niebieskim tez (w bezowym tez). i jesli mam byc szczera - nie przepadam za takim materialem, jak dla mnie zbyt polyskujacy i 'sztywny' - ale to rzecz gustu, fason maja ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol Babitek :) moje zdjecia sa na naszej klasie, jak 99% was :P co do sukienki, szukam niebanalnej, do pierwszego tanca na przebranie, na poprawiny - ktorych nie mam na sali, ale nad morzem, zeby potem mi sie przydala na inne okazje, i w podroz poslubna i nie tylko:D jestem blondynka, o niebieskich oczach, wiec niebieska pasuje, ale chcialabym zeby tez pasowala na inne okazje, wiec moze w kolorze szampanskim? myslalam tez o sukience w stylu hiszpanskim, ale taka bede miec slubna:D wiec pewnie by nikt nie zauwazyl nawet jak bym sie przebrala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, ja jestem tym 1 nieobecnym na naszej klasie % :) ale juz Cie pamietam - mam Twoje zdjecia w mailach :) hmm hmm hmm wydaje mi sie, ze fason tej sukienki jest uniwersalny - bedziesz ja mogla spokojnie zalozyc na inne okazje rowniez, na poprawiny tez wg mnie pasuje. i kolor moim skromnym zdaniem szampanski lepszy. jesli Tobie sie podoba, to bier ją :D ladna jest i do Ciebie jakos mi pasuje :) Gagatku - nie ma mnie tam, nie ma :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka-wariatka - to prosze o namiary:P Babitek - mam nadzieje ze mnie z kims mnie nie pomylilas :P i ze serio pasuje mi ta sukienka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele fajnych sukien, ale chce rozszerzana ku dolowi, poniewaz chce w tym zatanczyc rumbe i cha cha, i szampanski rzeczywiscie bedzie mi pasowal na inne okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no przeca, ze nie pomylilam :) pamietasz? pytalam Cie wieeeeeeeeeki temu o nauke tanca - pierwsze dni kwietnia zeszlego roku :) i tak sobie troche mailowalysmy - z tego samego adresu mam zdjecia :) - jak moglabym pomylic? :) wg mnie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka też bym chciała duuuużo pieniędzy, ale niektórzy są tak uparci co do prezentu, że wolę im wskazać co chcę niż mają sami wybrać. Babitek dziękuję za propozycje. Ekspresu do kawy nie chcę bo D kawy nie pije i byłby prezent tylko dla mnie, a ma być wspólny. O garnkach myślałam właśnie i o sztyćcach też :) Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to proszę dać znać :) calineczka wg mnie beżowa sukienka ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka, oczywiscie ze nie mozna Cie z nikim pomylic :) - jak kazdej z nas :P Kati, ja bym sie bala zelazek, ekspresow itp - bo jednak w tym jest wybor duzy - kazdy ma swoje wlasne preferencje, a takie sprzety sa zwykle na kilka lat przynajmniej. Natomiast wszystko, co czesciej sie wymienia - szklanki, kieliszki, filizanki, talerze, sztucce, posciel (mozesz zaznaczyc np ze nie satynową - albo satynową - jak tam lubicie :) ), reczniki, posciel (wklad a nie powleczenie :) ) - to wszystko są rzeczy, ktore regularnie zuzywamy, wiec nawet jesli ktos nie do konca trafi, to przebolejesz jakis czas i bedziesz miala z tego uzytek :) wiecej pomyslow nie mam :) gdybym miala mowic, co chce w prezencie slubnym - bylyby to wlasnie takie rzeczy :) (ale na razie nikt nie pytal - co mam nadzieje dobrze wrozy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo właśnie - pościel :) Dzięki wielkie. Mamy w planach wielkie łóżko i materac 180 x 200cm. Więc i taką dużą pościel potrzeba :) Poza tym mam właśnie garnki (do płyty indukcyjnej więc nie każdy rodzaj), sztućce, szkło (komplet kieliszków do różnych trunków), talerze, lampa duuuuża podłogowa. Więcej nie mam pomysłów. Ale te rzeczy są dostępne za 200zł, 300zł, niektóre droższe więc chyba każdy sobie coś wybierze, a ja będę wykreślać obiecaną rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja po pracy i po obiedzie i sobie pomyslalam ze zajrze do was :) widze temat koszmarów, ja juz mialam 2: pierwszy ze suknie mama mi prała w pralce i mowila mi ze nic mi sie z nia nie stanie:D a drugi ze goscie nie chcieli tanczyc rozchodzili mi sie i udawali ze nie widza pary młodej tanczacej pierwszy taniec:D wczoraj bylam na pierwszej przymiarce ale nie bylam zbytnio zadowolona bo sukni ani widu ani słychu tylko strona wewnetrzna gorsetu, no ale zobaczymy co za miesiac wymysla... Darianka Twoj czas sie zbliza :D w ogole to bylismy ostatnio na obiedzie w naszej restauracji i teraz juz wiemy ze wybralismy dobrze bo jedzenie bylo pyszne! nawet kolacji nie było bo bylismy pelni ;) no a z nowosci to idziemy jednak na tańce:) juz za tydzien sie zaczynaja tance dla nowozenców, heh ciekawe jak bedzie :) miło was \"widziec\" Babitku:) Gagatko:) Calineczko:) Kati:) Yza:) i Iza :) Kala:) i inne dziewczyny które pominelam ale troszke duzo nas jest a pisze z głowy wiec jesli kogos pominelam przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny a ja do ko nca tygodnia w łóżeczku z zapaleniem ktrani wogóle jestem przez to ostro zakręcana MY ruszamy ostro w tym tygodniu z szykowaniem sobie gniazdka a za dwa tygodnie ruszamy z zaproszeniamy pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a ja jutro w końcu ide sukni szukać---jupi:):):):):):::):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):)::):):):)::):):)::):):: Tomek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochalam sie w fasolce. ma juz 3,2 cm i jak patrzylismy na USG to akurat w tym momencie machala raczkami i kopala nozkami. Ah, oh, ale przezycie cudne. Moj maz to jak zahipnotyzowany z rogalem na buzi chodzi. Ide odpoczywac i sie relaksowac.Ksiazki na chlodne wieczory w Polsce juz zamowione.Teraz tylko poczta musi sie postarac i mi je dostarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robicie usg 3d? jak tak to moja rada nie później nic w 26 tygodniu bo nic później nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×