Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej :-) ja jestem :-) co do obraczek, my mamy takie: http://wkruk.pl/slub/ wzor PROMESA.. jakby sie komus chcialo szukac :-) imili belleteyn, wasze tez ladne, my po prostu wolelismy cos prostszego :-) zabusia, trzymam kciuki za co wolisz :-) niech bedzie jak chcecie :-) nasz zwiazek nigdy nie byl na odleglosc, ale m. czesto wyjezdza. na pewno to nie to samo co np. u imili ale gdybysmy tak sobie mieli siedziec na glowie non stop to bym zeswirowala :-P kala, dobrze sie wyszalej kochana :-D wczoraj mielismy zapoznanie swiadkow. ogolnie wyszlo fajnie, mamy juz wiekszosc rzeczy ugadanych, auto zalatwione. co do wyjazdow, m. znow nie ma, pojechal na weekend do znajomych swoich. ja jakos nie mialam ochoty. poki co dobranoc bo juz pewnie wszystkie spia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożegnałam gościówy:)pomyłam i idę spac,padam na razie tyle było bardzo fajnie:),super a jakie gadżeciki na po slubie,nie będęzdradzać,bo J.nas czasempodczytuje:P miłych snów😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-obrączka ładna ja lubiętaką prostotę mamy podobne:) idę spaćbo misię wyrazy łączą:P wiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a aja dzisiaj pierwsza.....chociaż gdybym nie musiała to bym nie wstawała tak wcześnie, ale przed neta zawsze zdążę :) Moja świadkowa się rozchorowała i nici z oglądania kiecek. Czasu zostało jeszcze dużo (od 200 paru dni do 1,5 roku :( :( :( ), sie nadrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie 2 dni stałam przy grillu w McDonaldzie i smażyłam kotlety, oczywiście po przyjściu do domu jdeyną rzeczą którą mogłam w siebie wdusić była jajecznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) tylko na moment :)bo do szkoły ide :( ja musze tyle cwiczyc po tychj zasranych tabletkach przytylam jakies 4 kg w sumie 3 mi juz spadly ale brzuszek nadal mam :( i chce go zbic :) musze wazyc co najmniej 55 kg i jakos nie umiem az tak malo jesc wiec stawiam na sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ :-P ja juz tez na nogach chociaz ledwo przytomna ... wczoraj ogladalysmy z Mama film do 3 w nocy :-D :-P teraz sie zabieram za jakas prace, pozniej obiad i wracam do domu bo m. przyjezdza.... agatka, ja tez mialam kiedys tak ze po jakichs tabletkach (nie pamietam juz jakich) tylam.i zmieilam na inne i przestalam. moze masz zle dobrane... milej szkolki :-) ruda, spokojnie zdazysz z sukienka :-) i mam nadzieje, ze jedna zostalo ci te okolo 200 dni, nie 15 roku :-P kala, dzieki za obraczki :-) mnie sie one tez podobaja najbardziej ze wszystkich :-P :-D i jesczcze bardziej zaze prawie 2 miesiace wyjda wreszcie z naszej szafki i wskocza na palce :-P :-D :-D wracaj i opowiadaj jak tam bylo wczoraj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja mam w końcu spokojniejszy dzień. Co prawda siedzę jak zwykle w pracy, ale jakoś studenci nie atakują. Czemu w niedzielę jest zawsze mniej studentów niż w sobotę? :) My wczoraj rozdaliśmy kolejne 3 zaproszenia. Dziś dłuższa wycieczka, ale mam nadzieję, że rozdamy kolejne z 5szt. Strasznie duża ta moja rodzina, a każdy chce zaprosić na kawkę czy herbatkę i się schodzi. Dziewczyny obrączki śliczne :) Kala - pisz o gadżetach i ogólnie jak było no i gdzie był J w tym czasie? Na swoim kawalerskim? Zmykam na kawkę. Słońce świeci na dworzu a ja mam w sklepie 17 stopni tylko. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zyje :) w tym tygodniu musze skupic sie na 2 pracach i 1 egzaminie, na cwiczeniach i na trusawkach (juz mi mama to zakomunikowala ze bedziemy plewic bo ich nie widac) teraz sie napije kawki ogladne brzydule a piotem chyba pocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, dobrze ze zyjesz :-) ale opowiadaj szczegoly :-P :-D agatku, jak juz wyplewicie :-P to ja prosze o koszyczek swiezutkich truskaweczek :-P a w sumie, plewic tez moge pomoc :-) a ty cos krotko w tej szkole. ja jak ide na zajecia to od 11 do 18 siedze. na szczescie jeszcze tylko1 zjazd i tez pisanie pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_wariatk
summer bo ja zaczynma o 9 zajecia :0 a ze te byly ostatnie to akurat puscil nas wszesniej :) zaraz bede cwiczyc :) I tak mi sie zdaje ze moj michal tez nas podczytuje :) a ja nie przepadam za truskawkami, zjesc zjem, ale zabijac sie za nimi nie bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, jestem wyszykowana czekam tylko na wezwanie :-) :-) ciekawe jak tam nasz babitek :-) za 2 tygodnie bedzie juz zona :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję,było nas 9.Bawiłyśmy się super,fajnie nam się gadało,prezenty fajne przydadzą się na poślubie;P;D były mężatki,panny ,kumpela co ma slub w sierpniu ,no i ja,więc dyskusje były zróżnicowane-rady matek,żon i kochanek;P nie mogę za bardzo opisywać,bo choć J. i chłopak mojej sis próbowali wybadać co robiłyśmy i o czym gadałyśmy-my milczymy jak grób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kala, nie wiem czemu mi sie wydawalo ze Ty masz dluugo do slubu a teraz patrze na suaczek - 20 dni :-) szybciutko zleci:-) fajnie ze zabawa byla udana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od swoich rodziców - dostałam wreszcie od taty pieniążki z przeznaczeniem - na wesele. Wreszcie zrobię zakupy dekoracyjne itp. na Allegro. No i kupię kieckę, bolerko, buciki i bieliznę. Dziękuję za komplementy nt naszych obrączek - moja mama jak zobaczyła katalog, od razu pokazała i mówi - pewnie te zamówiliście :D. I teraz jak zwykle pytanko - robicie listy prezentów? Mnie moja siostra cioteczna poprosiła o takową. bo chce zakupić nam prezent \"rzeczowy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn my nie robimy listy prezentow, powiedzielismy wszystkim gosciom ze bedziemy najbardziej zadowoleni z kasy, nawet niewielkiej. mysle ze wszyscy zrozumieli :-) my nie mamy jakichs specjalnych potrzeb a zbierac pierdoly albo 5 kompletow poscieli tez nam sie nie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki, znowu pierwsza :-) dziewczyny do pisania bardzo prosze :-) :-) dzis mamy dwa miesiace rowne :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam druga :) kurczejak ja bym juz chciała byc zona :) a tu jeszcze 4 miesiace :( no ale zleci Dzis w pracy juz siedze :) byle do 15:30 :) Summer wstepnie bna jutro sie umówmy tak gdzies koło 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja trzecia :) ja już w pracy ale wychodze o 11:30 bo jade jako przedstawiciel firmy na targi pracy :) u nas zostało 3miesiące i 5 dni :) hehehe Dziś jedziemy odebrać kosztniczki wczoraj już wszystko przygotowaliśmy na ich przybycie :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam:) tak,tak 20 dni tylko:D czas leci a Darianka pewnie korzysta z podróży poślubnej,bo też pyt o kilka rzeczy odp nie ma:( ale niech korzysta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale wam mało czasu zostało- jak tam nerwy? Darianka się teraz pewnie wygrzewa pod palmami......... Mnie nogi włażą do tyłka- 8 godzin stania przy kotletach to jednak sporo......Mój M zrobil mi dziś masaż i po nim się jakos zwlekłam z wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyslałam ze zapraszajac kogos z pracy a kogos nie ta osoboa ktorej nie zaprosze sie moze urazic wiec wszystkich zaprosze do kosciola a potem zrobie jakiegos grilla i koniec :) co Wy na to??? dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie!!!!! Nie wiemy! Zabusia daj znać migiem, bo nam już palce zsiniały od tego trzymania kciukóff :) Pomysł z znajomymi jest ok, pewnie zrobimy podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. My własnie wróciliśmy z USC. Darek bardzo przejęty, ale i szczęśliwy bo wybrałam jego nazwisko :) Wczoraj cały wieczór rozdawaliśmy zaproszenia. Udało się rozdać 10szt więc uważam to za duży sukces. Kala super że wieczór panieński się udał. No i tyle przydatnych rzeczy dostałaś :) Co do listy prezentów to u nas takiej niby nie ma, ale jest kilka osób które upierają się żeby dać prezent więc wymyśliłam kilka produktów które się nam przydadzą. I jak ktoś sobie coś wybierze to wykreślam z tej małej listy. Ale z rzeczowych prezentów będzie raptem 4 czy 5szt tylko. Czas leci bardzo szybko. Nam dziś zostało 67 dni, czyli troszkę ponad 2 mies tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×