Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A różnisty :) ma do tego smykałkę, najczęściej masaż plecków (jestem po wypadku i mnie kręgosłup niemal codziennie napieprza jak nie wiem co :( )- nie wiem jak to opisać- ugniata się trochę tak jak ciasto tę część przy karku+ramiona, potem pięsćią wzdłuż kręgosłupa (nie walić z całej siły :) tylko naciskać delikatnie zgiętymi palcami tuż obok kręgów po obu stronach) potem to co pokazują często na filmach tzn. brzegiem dłoni uderzać naprzemiennie boczki. Dziś nóżek- czyli ugniatanie łydek oraz rozruszanie stawów (koliste ruchy). Generalnie trzeba obserwować, co sprawia przyjemnosć i relaksuje, powoli i ja sie nauczyłam co nieco. Warto poszukac podpowiedzi na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tego, że będziemy się urządzać od zera, także wszystko się przyda. Wybraliśmy więc rzeczy które i tak trzeba będzie kupić, a nie mamy kompletnie nic. I są to: - garnki do płyty indukcyjnej - komplet sztućców Gerlach - zestaw talerzy kwadratowych - zestaw kieliszków - wódka, wino białe i czerwone, szampan, whisky, napoje itd - po 12szt - kołdra 200 x 220cm - lampa podłogowa do salonu Więcej nie musieliśmy wymyślać bo osób które chcą dać prezent jest u nas naprawdę kilka. Cała reszta daje kaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jem wlasnie obiado-kolacje i bede sobie cwiczyla:) co do listy prezentow my nie robimy gdyz raczej kazdy wie ze wolimy pieniazki bo chcemy dom stawiac wiec kazda ilosc do takiej inwestycji sie przyda:) nawet z podrozy chyba rezygnujemy przynajmniej zagrANICznej moze na pare dni w gory sobie pojedziemy chcielismy do Egiptu ale zobaczymy jeszcze jak ti bedzie.. A nasza Darianka gdzie wybyla w podroz? Kala Tobe to dobrze 20 dni eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati24
Wy już w domku co niektóre, a ja do 20.00 siedzę i na dodatek muszę sama wracać buu... Powinnam się wziąć za faktury, ale mi się nie chce. I cóż tu począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja już w domu i po obiadku dziś robił J.:) podgrzewał,ale zawsze podane lepiej smakuje:) nerwów jako tako nie czuję,ale spięcie wczoraj było miedzy nami,bo jak wiecie panowie maja czas,a panie chcą zrobić to co można i mieć z głowy,więc głównie o to poszło ale już ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) my dziś szukaliśmy obrączek i takie jakie chcemy będą za 360 zł dwie sztuki bo mamy swoje obrączki... a chcemy ze złota tradycyjnego,płaskie z wzorkiem na środku około 6-7 mm.dość duże. a tak to byłam z Wojtkiem u koleżanki i zleciał dzień jakoś;) wiecie ze momentami odechciewa mi sie tych wszystkich przygotowań0pewnie dlatego ze jeszcze tyle przed nami- ubrania S i Moje kwiaty ksiądz USC ale to chyba zaczniemy 3 mcy przed tak zęby papiery były ważne i milion innych rzeczy! a z innej beczki mamy już mapke do wniosku o rozbudową domu więc teraz składamy wniosek i czekamy:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :-) u nas od dzis juz 1 na pocztaku :-) yzulka, to normalne kazdemu sie w jakims momencie odechciewa. ale pozniej dostajez kopa i znow cie wszystko cieszy :-) fajnie ze sie posuwa na przod sprawa domu :-) obraczki bardzo was tanio wyszly, pewnie dlatego z macie swoje ... kala, oczywiscie, ze wiemy, jak to jest gdy panowie zawsze maja czas :-) :-D mysle ze twoj J. juz zaczyna odczuwac stresik :-) wiec nie badz ostra :D agatka, 4 miesiace to juz szybciutko ci zleci :-) co do zapraszania z pracy, ja tylko wywieszam zawiadomie takie ogolne ze mam slub i kto chce do kosciola ten przyjedzie. pozniej tez jakis grill ale nie dla wszystkich a dla wybranych znajomych z pracy. zabusia, co to sa \"kosztnicztki\" ???? milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer to chyna juz zwyczaj ze Ty pierwsza a ja zaraz za Toba :) Dzis stałam 20 minut w korku :( i spozniłam sie do pracy :) Miłego dnia :) Yzulka mi sie tez tego wszystkiego czasami odechciewa, czasami zastanawiam sie czy dobrze robie.... no ale takie watpliwosci musza chyba byc w koncu to decyzja na cale zycie :) a Michałe sie ze mnie smieje, bo jak jeszcze nie było mowy o slubie to znaczy była ale na 2009 rok, to w czerwcu juz 2007 szukałam zaproszen, sukienek i takich duperelek. A teraz im blizej slubu tym mniej mnie to wszystko obchodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ TAK CHODZIłO MI O KOSZTNICZKI TO TAKIE WIEWIóRKI :) Są JUż W DOMKU I Są KOCHANE MAJą 6 TYGODNI :) WCZORAJ CAłY WIECZóR POZA CZASEM GDY FARBOWAłAM MAMIE WłOSY SIE Z NIMI BAWILIśMY :) DZIś WYSYłAM WRESZCIE PAPIERY O AKT UR RAFAłA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam .... i nic z niego sie nie dowiedziałam za bardzo bo standardowa kreska była a druga hmm raczej nie wczoraj zrobiałam drugi i definitywnie była tylko jedna Troszke mi szkoda :( ale zaczynam sie foliowym faszerować a w lipcu zjadam ostatnie opakowanie tabletek i wtedy to musi sie udać teraz to pewnie znak że za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż Zabusia taki, lajf, ale przynajmniej spokojniej przygotowania do ślubu przebiegna a i sama ceremonia nie będzie tak stresująca. Życzę powodzenia w lipcu :D Dziołchy, co myślicie o PM w kapeluszu i rękawiczkach??? Znalazłam taką jedną na necie (nie wkleję zdjęcia, bo to inne forum) miała prościusieńką suknię, lekko rozszerzaną , kapelusz taki z siateczką i rękawiczki zajefajne- nie takie wieśniacki skarpety na jeden palec, tylko takie, jakie nosiły kiedyś damy. Wyglądała pięknie i stylowo. Jedna z moich upatrzonych krawcowych ma w swojej ofercie kapelusze, może pokombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to bardzo fajny pomyśł - jeśli jest ci do twarzy w nakryciach głowy to uderzaj! My zrobiliśmy zakupy na Allegro - takie różne pierdółki jak balony, wstązki itp. - kupiłam nawet ubranka na wódkę (mój Tomek się śmieje, że \"kiczowacieję\"). Zamówiliśmy też zaproszenia i zawiadomienia. Zostłąo tylko najgorsze czyli moja kiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki nie mam totalnie czasu ostatnio - normalna praca, plus reszta przygotowan. zostalo poltora tygodnia do dnia 0 :) i musze sie przyznac, ze zupelnie sie nie stresuje :) (moze jestem jednak nienormalna? :) ) Ruda, moje zdanie takie jak Belleteyn - jesli Ci do twarzy - łaj not? ja sie sobie w nakryciach glowy nigdy nie podobalam, ale jesli Ty sie dobrze w tym czujesz to bier :) a nam udalo nam sie zalatwic poradnie, spowiedz, dzis odbieramy zapowiedzi, sukienka praktycznie gotowa - podoba mi sie :) w tym tyg ja odbieram, welon gotowy, buty rozchodzone, menu ustalone, winietki zrobione :) zastanawiam sie nad pogoda, nie wiadomo w sumie, jak bedzie, zamarzne w sukience, wiec musze sobie kupic szal - taki ecru welniany - nie zeby w nim smigac, ale np jak bedziemy czekac przed kosciolem, zeby sobie zarzucic na plecy co by nie zsinieć :) (wg prognozy ma byc 12 stopni ale chociaz bez deszczu) wybralismy zabawy na oczepiny, opisalismy nasza wizje kamerzyscie, umowilismy sie z fotografem, mialam probna fryzure, probny makijaz - jedno i drugie mi pasi :) zamowilismy tort, kwiaty, w tym tyg ostatnia lekcja tanca :) umowilismy sie z organista - beda organy i trąbka obraczki wygrawerowane, protokol podpisany, prezenty dla rodzicow kupione, hotel zalatwiony, autokary zalatwione.. zostaly koncówki końcowek do zalatwienia :) czy o czyms zapomnielismy? :) podpowiedzcie dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje typy bukietów: http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Go%C5%BAdziki/slides/Carnation-bouquet-with-grass-collar.html http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/R%C3%B3%C5%BCe/slides/Wreathed-rose-bouquet.html http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/R%C3%B3%C5%BCe/slides/1.html http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Tulipany/slides/image1_big.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, pokaze pokaze - ale pewnie dopiero na zdj slubnych :) jeszcze sukni nie mam, a jak juz bede miala - trudno mi w niej sie bedzie prezentowac w domu - z racji wiecznej obecnosci tu adriana :) (nie ma pojecia jak wyglada suknia i postaram sie, zeby tak zostalo :) ) mi sie najbardziej podoba bukiet 3 :) ale to chyba dlatego, ze ja wole 'luźniejsze' - nie za mocno scisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w warszawie za: bukiet, dekoracje na samochodzie, bukiet dla swiadkowej, dwa do butonierek (dla mlodego i swiadka) krzycza sobie ok 800pln. ja po znajomosci za wszystko to place ok 500pln. ale ile sam bukiet Gagatku - nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi powiedzieli za za sam bukiet tzn dl amnie 150 zł ło maj gat!!! plus dla swiadkowej, plus na auto, plus na sale jakies dekoracje no i dla rodzicow to mi pewnie wyjdzie jakis 1000 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje nic na sale - mamy tam kwiaty - wlasciciele zapewniaja, dla mam nie wliczylam - ale tez kupujemy 2 bukiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ BUKIET OK 100Zł WRAZ Z BUTONIERKą RODZICOM KUPUJEMU DLA MAM PO DłLLLLLLLGIEJ RóżY I PAMIąTKOWE STARODRUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 3 i 4 bukiet mi sie najbardziej z Twoich typow podobaja:) bardzo ladne Eh ciekawe ile bukiety z Kalii kosztuja.. co do samochodu my chyba tylko klamki bedziemy stroic i moze cos malego na przod maski gdyz autko kuzynki jest i w tym roku zakupila nowe wiec nie bedziemy przesadzac zeby nam w drodze na zdjecia nie poodpadalo..:) Ostatnio wklejalam przykladowe bukiety jakie mi sie podobaja ale znalazlam dokladnie taki jakibym chciala i jest taki http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Kalie/slides/164edc7f3c88565b.html No ale liczac to pewnie ze 100-150 zl moj plus swiadkowej to z 300 zl trzeba liczyc no i plus butonierki eh..troche pojdzie. Wiecie co dzisiaj tak stalam na targu u rodzicow i patrzylam sobie na ciezarne kobiety..i nie wiem ostatnio mam cos takiego ze sobie mysle ze tak bardzo bym chciala dzidziusia eh...ale jeszcze musimy poczekac...do slubu no i pozniej z 2 trzy latka..zeby chociaz postawic domek i chociaz dol miec zrobiny zebysmy mogli zamieszkac juz..i wtedy sie pomysli...eh romarzylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×