Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja to juz nawet nie wiem kogo mam a kogo nie hehe pogubilam sie:P calkowicie...myje okna juz z 4 godziny hehe bo zamiast je myc to siedze tutaj hehe i tak na chwile pojde umyc to zaraz wracam do was heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, hehe ja tak samo :-) niby robie obiad ale w podobnym tempie jak ty myjesz okna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zonqa A.N....summer a my siebie mamy:D?? posiadamy siebie hehe?? bo juz nie pamietam:D gubie sie zakrecona jakas chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili my siebie mamy :-) przypomniec ci moge ja -> K.S. katowice :-) :-) kobito kobito zakrecona :-) chyba od tego latania w kolko miedzy kompem a oknami :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ale masz fajowe foty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podobac mi sie bardzo :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zakrecone kobity :) ja w sumie wiem jak mniej wiecej wygladacie :) nie wiem jak ruda, zareczona, kocurek yyy i kto to jeszcze z nami jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka no wiesz co mniej wiecej hehe:P jak tak mozesz...cala okazalosc:P no moze nie doslownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, co do fajowych fot to ty mozesz miec wiecej do powiedzenia :-) po prostu zajebista laska z ciebie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja np nie wiem chyba jeszcze jak wyglada babitek :-) ale to sie mam nadzieje zmieni jak tylko sie stanie Pania babitek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho co za niesprawiedliwosc :-P zonqa, zaproszenie do ciebie tez poszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi w piety poszlo agatka :-P :-D ale widzisz ostatnio nadrabiam z aktywnoscia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer dziękuje :-) zawstydziłam się 🌻 ...a ja tez wiem jak babitek wygląda :-D dawno dawno temu w odległej galaktyce... wysyłała fotke swą ;-) ale na pewno nam pokaże sie w bieli juz niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra panny młode ja zmykam, bo za pere minut kończe prace... miłego popołudnia dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zmykam do mojego Skarbka który juz wyszedł z pracy i pojechał kupić na obiad kebebki i piwko hehe i jak tu sie odchudzać jak mnie tak rozpiszcza Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N. to ja :) może zrobimy liste po nicach z inicjałami bo ja też się już pogubiłam kto jak wygląda:) śliczne z nas panny młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa, dobry pomysl z lista :-) chociaz ja tam mniej wiecej pamietam :-) K.S. ->>> ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem jedyna w swoim rodzaju:):):) właśnie wracaliśmy z S ze sklepu i przed domem kilkadziesiąt metrów stała karetka i grupa ludzi na rowerach...możliwe ze ktoś się zabił na rowerze-niedaleko nas jest las i tam są ogromne parowy i tam debile przyjeżdżają i robią hopki i z maksymalna prędkością jada z górki wjeżdżają na hopke i skaczą. potem jechało auto z krwia... już dwie osoby zginęły w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) I ja juz w domku i zycze wam milego popoludnia. wlasnie zjedlismy pierogi a teraz pijemy kawe ...dziekuje za zaproszenia. Troche sie rozpisalyscie :) Babitku kochana witaj juz chwilka i bedziesz ZONA :) A moje inicjaly to I.W :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×