Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Taki mój los :) Chybabym zwariowała, gdybym musaiła TYLKO TAM i juz ZAWSZE pracować przy tych hamburgerach :O Ostatnia sobota w maju była jednocześnie ostatnim dniem w pracy przed urlopem bezpłatnym (długim :D ) i na 10 min przed wyjściem do domciu spadł mi taki paskudny glut ze starego, gorącego tłuszczu.....miałam wielkiego, paprającego się bąbla, jeszcze mam różowy ślad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedulko...:* pociesz sie tym ze to tymczasowa praca bo chyba naprawde nikt by tam nie wytrzymal heh na stale...// mi to w ogole im blizej slubu tym bardziej mi sie dluzy...jej od lipca tamtego roku to mi szybko zlecialo a teraz sie ciagnie masakrycznie..moze dlatego ze juz w zasadzie nic niema do zalawiania dopiero pozniej,,,eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer dosżło :) i wiesz co bardzo pasuje do Ciebie ten nick :) masz cos z lata w swojej twarzy :) taka pozytywna enegria bije z Ciebie :) no czas zadupcza a moja waga stoji w miejscu :) chyba bede musiala poszerzyc sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, tak, byl moj Tato :-) jak wchodzilismy do kosciola ponoc plakal :-) emilka, a Ty w zabrzu o ile dobrze pamietam? niby blisko, ale ja moze ze dwa razy w zyciu bylam w tamtych stronach :-) ruda, babel ... bleeee nie cieprie tego uczucia po oparzeniu!!! co pracy w md, to znajomy nasz pracowal przez wakacje,ale ciezka praca i teraz udalo mu sie zalatwic w pizza hut tez ciezko ale z napiwkow czasem wyciaga prawie druga pensje. imili, o dzidziusia zaczynamy sie starac od wrzesnia, wiec mozna powiedziec ze w dalszym ciagu odliczamy do czegos czas.. poki co do rozpoczecia staranek :-P co do slubu, to nie chce cie martwic ale tak tydzien prze to sie dopiero dluuuzyyyyy. przynajmniej u mnie tak bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka hehe nie przesadzaj bo szczupla jestes:P co ty chcesz poszerzac no chyba ze my o czyms nie wiemy? hehe a ja musze utrzymac wage po Pani w salonie zabronila mi chudnac:P...waze 56 i tak jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ja waze 57,6 ale mam tylko 166 cm i niestty zmora moja jest brzuch :) dzis mnie dodtakow wkurza ale to wina okresu ktiory nadchodzi powoli wielkimi krocurami :) no i pizzy dzis :) a Ty ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak summer w Zabrzu:)...no ja akurat w Katowicach dosc czesto bywam a w szczegolnosci jak jest Karol w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, dziekowac za komplement 🌼 dla ciebie :-) imili, nawet mi nie przypominaj o paniach w salonie, moja na mnie naskakiwala o chudniecie przy kazdej przymiarce 😡 ale wiesz co, mialam to w i chudlam sobie jak chcialam :-) nie przejmuj sie takim gadaniem, to ma byc twoj dzien a ta pani jest przez ciebie tylko wynajeta do wykonania uslugi, nie do narzekania :-D ja waze tyle co imili, okolo a wzrostu mam 168 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka hehe ja mam 164 :) Summer nie przejmuje sie akurat tym:)...bo ja nie bede miala w miedzyczasie przymiarek:) tylko 23 wrzesnia i jakby co to na miejscu poprawi mi....po prostu mialam tak ze rozmiar 38 na mnie idealnie pasowal i podobno na nikim ta suknia tak dobrze nie wygladala ze jeszcze jej sie nie trafilo zeby na kogos pasowala..:)...a no i ogolnie to tak mi sie podoba jak waze lepsze to niz 64 :P ja po zakopanem wazylam:P tam to sie tyje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>summer dosżło i wiesz co bardzo pasuje do Ciebie ten nick masz cos z lata w swojej twarzy taka pozytywna enegria bije z Ciebie popieram :) i ten pomarańcz -świetnie :) imili mnie się czas dłuży dopiero od niedawna, ale ja załatwiałam wszystko w tym roku więc byl bardziej urozmaicony :) a teraz to stagnacja (pomijają cfakt, że jeszcze nikt nie gadał z naszym upatrzonym dj.....ale szanse na to, by nie znależć nikogo na grudzien sa marne, więc się nie stresuje zbytnio :) ). Jedna z menadżerek jest McD juz jakieś 15 lat :D gagatek jaka nadwaga???? no, gdybym Cie nie widziała na nk, to może bym uwierzyła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, to masz przymiarke dzien przed moimi urodzinami :-) ano w zakopcu mozna przytyc.. ale jak tu sobie odmowic tych wszystkich pysznosci??? :-) :-P dziewczynki, uciekam pod prysznic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie ruda hehe gdybym Agatki naszej nie widziala bym moze uwierzyla ze cos jest nie tak:P...ale zaje...laska z niej a ona tak narzeka widac ze przed @ jest:P hehe O kurcze 15 lat w mc donald jezuu zdrowie kobita ma niezle hehe:P No summer wlasnie jak tu sobie odmowic pysznosci jakie serwuja w zakopianskich restauracjach:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka żonko Summer :) ja tez bardzo prosze o zdjecia :) bata.b@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-P zdjecia wyslane, przy okazji chcialam tylko nadmienic ze ja do dzis nie mam zdjec od babitka :-) a chetnie bym bardzo chciala :-) babitku, mozesz mailem zwrotnym z ktorego przyszly moje fotki :-P no dziewczyny pierwszy malzenski dzien w pracy przede mna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Panny Zony ...I wogole czesc wszystkim Summer dziekuje za zdjecia wygladaliscie slicznie po prostu super ...jeszcze raz Gratulacje ...Sliczna sukienka i sliczny bukiecik . A my mamy dzisiaj nasza rocznice 4 lata temu powiedzielismy sobie magiczne slowo Tak ...Ale ten czas leci :) :) :) Pozdrawiam was i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) z rana :) Imili uświadomiłas mi cios starsznego ze to jeszzce troche czerwca, cały lipiec i juz aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedziecie gdzies w podróż po weselu??? My chcemy pojechac w góry... Wczoraj moja kolezanka pozyczyla mi swoje wesele oglądałam je do 1 w nocy :)) ale ogólnie to juz nie moge się doczekać do swojego :P:P a tu jeszcze tyle czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam i ja :) Iza jeśli chodzi o okulary to Rafał tez idzie bo musi bez nich mało co widzi hehe A ja też zdecydowłam ze kupie takie z żyłkami ale okulary i już :) Ja tez poprosze o zdjecia zabusia22@buziaczek.pl Rozpisałyscie się nieżle hehe ja załatwiłam wpis ostatni z pedagogiki mamy 5 :) teraz musze czekac na dyplom :) U mnie leje brzydko i zimno :( ale cóż mam nadzieje że w lipcu bedzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybik-Iza
Aneczka ...My po slubie jedziemy do domu czyli do Niemiec ale mysle ze napewno gdzies wyskoczymy Chcielismy jechac nad morze zobaczymy jak to wyjdzie pozniej ...Ale na kilka dni gdzies chcemy wyjechac Chcoby tylko nad jezioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, zdjecia wysle pod wieczor :-) izus, wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dla ciebie i tomka. samych pieknych dni na wspolnej dalszej drodze :-) my jedziemy w poniedzialek (lub niedziele) do pragi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza widzisz tak sie rozpisałam i wszedł szef i skasowałm tekst hehehe STO LAT DLA CIEBIE I TOMKA :) ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i Tomek sto lat dla Was :) a ja wlasnie sie dowiedziałam ze przechodze do innego wydziału :o na rejestracje pojazdów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza Wszystkiego najlepsiejszego dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 My jedziemy do Pragi lub gdzieś w świat na tydzień (niedługo zaczniemy przeglądac oferty biur podróży na zimę, ponoć już są) - dlatego właśnie wybraliśmy grudzień- możemy bez zawalania studiów wyjechać sobie gdzieś. Mieszkamy razem i bardzo nam zależało na tym, żeby ten czas \"poślubny\" różnił się od tego, co jest teraz . Dlatego też wesele jest skromniejsze, żeby starczyło na podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×