Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Tak tylko ja nie mam dokładnych danych soczewek tylko wartosci szkieł okularowych no i nie wiem co zrobić czy kupić małowidoczne okulary czy sie zrujnowac na te soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez poszukac lekarza uprawnionego do badan soczewek i on Ci wtedy dobierze takie parametry jakie musisz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że badanie 70zł cena jednego opakowania min 160zł a musze dwa bo mam różne wady a niestety nie da sie kupic soczewek torycznych na sztuki bo są sprowadzane na zamówienie z Irlandii masakra prawie 400zł troche mi szkoda a w okularach chodze 23 lata i na zdjeciach mi nie przeszkadzają chyba poszukam takich zyłkowych zeby mało było widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:)...no no Glupolku gratuluje CI bardzo ...jej jak fajnie dzidzius:)...no mocno gratuluje:)... Summer czekamy na zdjecia:).. Gagatek co do oplat ja tez nie pomoge hehe bo mieszkam narazie z rodzicami ogolnie razem mieszkamy u moich jak jest ale oczywiscie dokladamy sie kupujemy jedzenie:)... Zaproszenia? ja wysylalam w tej kopercie od zaproszen:)...jak dostalawalam ja poczta chociaz rzadko bo kazdy osobiscie prosil ale jak juz sie zdarzylo to tylko w kopercie od zaproszenia nie bylo dodatkowej:).. Zabusia no no widze kolejna mamusia nam sie szykuje:)...nie dosc ze 2008 to rok naszych slubow to widze ze jeszcze rok powiekszania rodzin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitam :) Gratuluję nowym żonom :) My już troszkę zdenerwowani. Dziś byliśmy opłacić salę (80% ceny), idziemy też się dogadać z zespołem do końca. Poza tym mam dużo sprzątania i pracy w pracy. Suknia odebrana i już czeka :) Wódeczka kupiona, winka również. Pokoje zarezerwowane itd. Zaczynamy się troszkę denerwować, ale cieszymy się bardzo, że to już :) Nie mam czasu się odzywać bo ciągle poprawiam studentom prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie itd. Drukuję, oprawiam, poprawiam i nie mam na nic czasu Wyrywam się tylko wieczorkiem na aerobik i udało się iść do solarium. Poza tym mamy problem z maluszkami (fretkami). Okazało się, że mają problem z podniesieniem brzuchów z podłogi - słabe kości. Mam więc w domu szpital bo codziennie robię im zastrzyki, przygotowuję specjalne jedzenie itd. Podobno po kuracji wróci wszystko do normy, ale osoby które czekają na maluchy muszą poczekać dłużej o 2,3 tygodnie, a jedna z nich zrezygnowała z malucha :( Jednak nie dajemy się i dzielnie walczymy o zdrowie małych. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Musze wam cos powiedziec ....Marzenia sie spelniaja ...Zmienilismy nasze sutko do slubu i jedziemy \"moim ulubionym \"CHRYSLEREM 300 c Jak ja sie ciesze :) :) :) Glupolek jeszcze raz gratulacje :D Ciesze sie ze wasze wesela sie udawaja i jestescie szczesliwi ...Gagatka pytala o wydatki ale moje wydatki chyba ja nie interesuja wiec nie wypowiadam sie na ten temat :) Zabusia ja ide w okularach ...wszyscy mowia ze mi pasuja okulary i lepiej mi z nimi niz bez nich a fotografowie teraz s atacy rewelacyjni ze z kazdym sobie poradza ...wiec jezeli naprawde dobrze sie czujesz w nich idz w okularach przeciez Twoj Ukochany tez ma okulary -A on idzie w nich czy bez nich? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka jak brala slub tez szla w okularkach..i nic sie nie odbijalo wszystko bylo ok do zdjec tylko sciagnela...u fotografa:)...a tak miala cale wesele na sobie:)...bo nie lubi byc bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,już po pracy i naleśniczkach z truskawkami i serkiem waniliowo-cynamonowym o smaku pieczonych jabłek-rewelacja polecam:) kati-bedzie dobrze:)głowa do góry i uszy też:) ja co do wydatków się nie wypowiadam,bo wydajemy dużo.A na jedzeniu nigdy nie oszczędzaliśmy-lubimy dobrze i smacznie zjeść.Ja gotuję od dziecka,a potem szkoła gastronomiczna, i potem dalej gotowanie:) jutro chyba w końcu pójdę z płytką wywołać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pierwsze zdjecia, od znajomego nie profesjonalne do konca ale sa ladne niektore :-) jak ktora chee pisac i ewentualnie podac maila :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, wysylalam w kopercie normalnej od zaproszen. mysle, ze to wypada i nie jest zadnym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ja prosze zdjecia:D zakochana-czarownica@tlen.pl widzialam jedno na naszej klasie i wygladalas cudnie i taka radosna:D szczescie bije od Ciebie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, imili fotki poszly. nie przesadzam, bo poki co chce wam narobic smaka ... :) niedlugo beda profesjonalne od fotografa a pozniej plener, jeszcze bede Was zarzucac fotkami jesli mnie nie pogonicie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer nie pogodnimy ja na pewno nie:D uwielbiam ogladac zdjecia ..w szczegolnosci slubne:D..:) bede czekac z niecierpliwoscia na wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zdjecia super normalnie wyrabiste:) wygladalas cudnie i Twoja suknia przepiekna:D...bardzo mi sie podoba:D...piekna...w ogole jeszcze raz sie powtorze milosc widac od was z daleka:D...te promyczki w oczach...slicznie...zaraz zaraz czy Ty mieszkasz na tysiacleciu w katowicach? czy tylko mi sie jakos te bloki tak mignely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, dokladnie na 1000 leciu :-) dziekuje ci dziekuje dobra kobieto za piekne komentarze :-) jak sobie dzis przypomne slub i patrze na zdjecia to sama sie dziwie ze az tak sie smialismy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka prosic zdiecia :) a-g-a-j-a@o2.pl Slicznie razem wygladacie, normalnie ja tez juz chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zaproszenia poszly w kopecie jednej bo normalnie nie zmiescily mi sie do inne mam czasu kombinowac bo czas nagli :o jeszcze zostanie mi 5 zaproszen, jedno to formalniosc bo to babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też bardzo prosze asmic85@interia.pl kati-kati będę trzymac kciuki za maluszki 🌼 Przede mną noc przy komputerze i robienie projektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko Tobie to juz szybciutko zleci juz polowa czerwca za Toba jeszcze lipiec i juz bedzie slub:) ...w ogole masz 2 sierpnia w urodziny mojego brata:D... Kasiu alez niema za co dziekowac...mam nadzieje ze ja sie nie zestresuje i bedzie widac tak bardzo jak was u nas szczescie:D... bo ja to ogolnie hehe sie szybko stresuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, agatka- poszlo :-) dajcie znac czy macie na mailu :-) Emilko, ja sie stresowalam przeokropnie caly czas, dopiero "puscilo" odrobine po przysiedze. do tego czasu serce mi walilo jak szalone :-) a ten usmiech to chyba wyplywa z wewnatrz :-) u mnie to byl taki pozytywny stres :-) ogolnie odkrylam wtedy w ludziach jakies magiczne cechy, ktore mnie bawily, cieszyly, zwykle rozmowy sprawialy ze czulam wielka radosc.. chce Wam tez podziekowac dziewczyny, ze dzieki temu ze sie moge z wami dzielic tymi wspomnieniami moge to przezywac znowu i znowu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no przezywaj przezywaj:) to teraz dzidzius:D....i bedziemy dalej przezywac z Toba teraz nie slub a ciaze i te sprawy:P...no popatrz w ogole tak blisko mnie mieszkasZ:P...hehe No ja jak sie stresuje to najchetniej palce bym zjadla hehe:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer pieknie wyglądaliscie :) i te błyski szczęścia w oczach ahhhh cudnie :) Na kilu fotkach był chyba Twój ojciec, duma go rozpierała:)I bardzo ładny bukiet byc może odgapię .... Dużo szczęścia dla Was 🌼 Ehhhh Wam to dobrze, mi jeszcze tyle czasu zostało......no cóz pozostaje się rozkoszować przygotowaniami (i sesją i wyjazdem na borówki i pracą w McDonaldzie- kolebce pop-kultury......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak to fajnie ruda ujelas,,,hehe rozkoszowac sie ....praca w mc donalds hehe to bylo dobre:P...:) Ruda nie martw sie chyba jestesmy dwie ostatnie:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×