Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dzieki za głosa :) ...ja to troche pedantyczna jestem (tak mają zodiakalne panny) i lubie miec wszystko według planu :) więc moja ciąża mogła by sie pojawić za 2 m-ce :) teraz to by mi jeszcze bliźnięta sie wyklarowały, a tego nieeeeee chceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjecie :P Imili nic sobie nie pomysle ;) Waikiki też Cię mam :P i mam też Darianke :) z was też piękne kobitki, Waikiki Twoje zdjęcia z wakaji po prostu BOSKIE!! zawsze chciałam tam pojechać no ale może kiedyś... :) Imili ale masz brzuchol :D hihi super wyglądasz :) no i Darianka Ty tez super fotki masz :) wy macie takie całe sesje a ja tak skromnie jakos tak nie ciagnie mnie do zakładania wiekszej galerii, ale może przy maluchu sie to zmieni ;) wy mi tu o pierogach, naleśnikach a ja pytam kto chce loda śmietankowego w czekoladzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez panna:D wiem o czym mówisz:) ale ty chociaz za 2 miesiace chcesz a my chcielismy za 3-4 lata hehe nie wyszło:d wyjdzie za nie dlugo:P Mój synuś to dzisiaj strasznie jakiś nerwowy w ogole w ostatnich dniach ma zmiany nastroju...ma dni na zmiane raz bardzo ruchliwe ze mało nie wyjdzie przez brzuch ze mnie a byly dwa dni ze tylko delikatnie sie przeciagał..czyzby sie szykowal do pojawienia? no jeszcze takiego zmiennego go nie czulam zazwyczaj byl ogolnie ruchliwy ale dzisiaj przewyzsza wszystko hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie sesje szczególnie z okresu ciązy bo odka mezulek pojechał zazyczyl sobie co tydzien zdjecia jak sie zmieniam:P czyt tyje hgehehe nie no zartuje:P...i tata sie bawi w fotografa:).. Loda powiadasz:D moze byc ja sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakiki to Ty nie wiesz że nie planowane jest NAJLEPSZE :D mnie też na początku mdliło a myślałam że to z głodu i nerwów :) i w ogóle tak sobie myśle Imili my to w jednym czasie dzieci robiłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka hehe no ja z to z podrozy poslubnej szkraba przywiozlam ehhe powinnam dostac wczasy gratis za to:P a najlepsze jest to 2 lata wspolzylismy bez niczego i nic hehe a tu prosze od razu po slubie zaskoczyło..mały czekał chyba zeby legalnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili za 3-4 lata znowu mozesz :) ;) czasem lepeij wczesniej, przez przypadek, bo tak to człowiek się cyka i nigdy nie może sie zdecydowac, każdy moment jest z jakiegoś powodu nieodpowiedni... cafka big-milk :D jaaa chce ja wciągam wszystko co ma czekolade :D cafka powiem Ci, ze wycieczka nas sporo kosztowała, choć w pierwszym planie znaomi zaproponowali taka samą a była o 1/3 kwoty droższa i my odmówilismy, ja przysiadłam i znalazłam taka sama tańszą ;D a jak już tam bylismy to byli tez tacy polacy co zapłacili prawie połowe tego co my za to samo!!!!!!!!!!! co ci bede gadać, my zapłacilismy 12 tys za 2 osoby, na 2 tyg all inclusive, czyli wszystkiego mieliśmy w brud! nie szło tego przejeść!!!! drinki darmowe w kazdym barze, na plaży, w restauracji, przy recepcji, wszedzie! Koleżanka wpierw proponowała za 18 tys, to było duzo za duzo! a tam na miejscu poznaliśmy ludzi co dali 7 tys za taki sam wyjazd. wiesz w czym różnica?! my załatwialismy 10 dni przed wyjazdem, a tamci 3 dni przed i cena była diametralnie inna. ja w przysżłości chce lecieć na Kube, tam jest ta sama roslinność - jak w raju i w ogóle jest przecudownie!!!! ludzie sa biedni, ale usmiechnięci i życzliwi ;) coś nie do opisania! ale nastepnym razem będę polowac na takie last last minute :) żeby było taniej, bo przez ten wyjazd nie kupilismy mieszkania :o ale wiesz...jechalismy z myślą, ze to tylko jeden taki wyjazd w zyciu :) za to poznaliśmy dziennikarza sportowego - w tym samym hotelu wypoczywał Bozydar Ivanow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili własnie fajnie, ze z podróży slubnej :D a gdzie Ty byłaś?? w egipcie?? to moze jakies egipskie nasienie to jest ;) hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka Ciebie też znalazłam więc prosze o przyjęcie :P Darianka fenk ju za komentarz :) Imili no tak to jest własnie :) Waikiki a skąd wiesz że to Big Milk? :D:D dzisiaj zrobiłam zapas i jedna szuflada w zamrażarce jest PEŁNA!! bo jem po 2-3 dziennie :) to samo mam z princesa orzechową jestem od tego uzależniona :) co do wakaji ja tam kiedyś pojade!! z mężem i synusiem :D zawsze już w liceum o tym marzyłam, kumpela była jak widzialam zdjęcia to achhhhh zazdrosciłam ale pozytywnie :) bo wiem ile to kasy trzeba mieć odłożonej, no i tez wiem ze najlepiej w ostatniej chwili sie pakować bo cena korzystniejsza :) a zdjęcia to jest różnica piękne cudowne kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka w każdym razie polecam jak najbardziej karaibskie plaże!!!! jest bomba! jak patrze na te foty, to mam wrażenienie, ze mi sie sniło :D imili ty tez tak masz, ze lubisz panowac nad otoczeniem, tzn, zeby był porządek, ład i w ogóle iść według zamierzonego planu...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no cafak wszystko co ma czekolade do mnie woła :d a ja czarownica jestem, więc widze u Ciebie tego big milk-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili cudownie przywieź taki prezent z podróży poslubnej, z miodowego miesiąca, pelnego miłości i radości, to będzie na pewno wiecznie usmiechnięte i szczęścliwe dziecko!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w cenie jest różnica i to duża ale tak jak napisałaś podróż poślubna to wiesz jest raz w zyciu a jak sie odłoży to potem różnie bywa, a jakby sie pojawiło dziecko to już raczej sie nie pojedzie a tak jeszcze można było korzystać a teraz zacisnąć pasa i mieć cudowne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka tam były małżenstwa z dziećmi- rodacy nasi!!!!!!!!! duzo małżeństw!!!!!!! a nawet taka jedna para, którą podziwiałam za to, bo ja bym sie nie zdecydowała, co byli z 6 latnią córką i rocznym synkiem!!!!!!!!! wózek mieli nawet ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ale mi tymi opowieściami o ciepłych krajach ochoty na wyjazd narobiłaś :D:D:D Imili - fakt, panny są pedantyczne, krytykanckie, paskudy takie :D Wiem co mówię, bom przecież też panna ;) :P A mnie mnie nie mdliło :) Tylko mnie cycki cholernie bolały i to już około dwóch tygodni przed okresem spodziewanym :) No i bolą do dziś i pewno bolały będą dłuuuugo dłuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka :D juz mi nie piszcie o tych wszystkich boleściach bo ja nie chce o tym słuchać ;) ;) zanim zajde w ciąże musze jeszcze wyrwać 8-mkę z mega znieczuleniem!!! a ide w tej sprawie dopiero 24 lipca, więc dzieciątko musi poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki jak wiesz że musisz coś zrobić z zabkami to zacznij teraz ja jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy tylko podejrzewalam to poszlam a potem mialam schizy ale dentyskta zapewniala ze wszystko ok i nic nie stoi na przeszkodzie :) na poczatku byłam 2 razy teraz mam spokoj cale szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, bo zaraz to się wszystkie rozpakują i od końca roku zostanę sama w tej tabelce :) A chciałabym mieć współtowarzyszkę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka przyjela :) Darianka powiedz mi czy te inicjaly co napisalam to Glupolka? bo nie chcialabym zaprosic kogos innego bo sobie cos pomysli jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście napłodziły :) cafka :) dziękuje ;) i napisze ze jesteś śliczna ;) tylko żeby nie było nie podrywam Cię!!!!! a lactacyt to płyn do higieny intymnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byś była druga co mnie podrywa :D dziekuje zaraz poogladam Twoje :P już widze ze masz czaderski tatoooo :) ale sie dzisiaj obijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ale dopiero ide 24 lipca do dentysty, bo wczesniej ma urlop, a jeszcze wcześniej ja mam obrone i nie chce iść spuchnięta, bo wiem,z e po wyrwaniu 8-mki będe i to ze 3-4 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek wyslałam Ci tez zaproszonko na nk :D musze zmykac laseczki buziaki! jak sie uda to jeszcze zajrze póxniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poszło zaproszenie do Glupolka :) Waikiki ehh te zeby, mi w ogole 8 nie wyszly bo miejsca nie mam :( no to po 24 mozesz ten teges :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam za sobą pierwszy fal start :) miałm KTG i to jednak jeszcze nie to ale jakby sie nasiliło to mam przyjechać :) Ide leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×