Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ale z tego zdjecia co jest ciemna koszulka model fajny (ten z pierwszego planu z dłuższymi włoskami ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi przypomnieć link -szukam na kafe linku to prezentów zwariowanych któraś kiedys dawała,ale nie mogę znaleźć:( kumpelachce swojemu bratu bliźniakowi coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pamiętacie mnie jeszcze.....? Niejednej z Was juz roczek stuknał, wszystkiego dobrego! Co nowego u młodych mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Yzulka wiesz co po prostu nie lubie okreslen wiejskie bo to dla mnie prymitywne..ok niech sobie mowi ze brzydka bo wiadomo nie kazdemu sie musi podobac ,co by to bylo gdyby kazdy mial ten sam gust prawda..ale jak ktos juz operuje takimi okresleniami z reszta malo intelgentnymi po prostu widac ze brak mu argumentow...ja sama ze wsi nie jestem..ale normalnie szlag mnie trafia slyszac takie okreslenia bo czy tam sa ludzie gorsi? nie sa nawet llepsi od nie jednego mieszczucha.. Kala ze smiesznymi prezentami to moze chodzi o ta strone co waikiki podala http://gadzeter.pl/ Ruda pamietamy gdzies Ty byla jak Cie nie bylo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesja+praca+przygotowania do wyjazdu do Niemiec na roboty= pernamentny brak czasu :) I wieczne niedosypianie :) Dzis mam pierwszy od dawna wolny dzień.........jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz myslalam ze pojechaliscie do niemiec ..bo mowie niema i niema :)..a wy dopiero jedziecie:)... druga opcja byla ze zapomnialas o nas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jasne że pamiętamy :) Hej Imili jak tam samopoczucie u mnie diś o dziwo super oby tak było cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda maluszek sie ma dobrzE:)..rozrabia i nei chce wyskoczyc z brzucha mamy ..ale mam nadzieje ze juz nie dlugo:) Zabusia a w miare dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda kope lat :D gdzie byłas jak Cie nie było :P co jeszcze u Ciebie?????? Imili niestety taki minus kafeterii, ze zawsze i wszędzie może sie jakas szyderczo anonimowa pomarańcza wtranżolić i nabruździć... w ogóel sie nie stresuj, bo takie osoby to zazwyczaj zakompleksieni nieudacznicy, dla których doskwieranie innym jest chorą pożywką! zero stresu kochana!!!! w dooopie mamy pomarańczki i ich prymitywne komentarze :D a prawde gadasz, kazdy ma swój indywidualny gust! Ja miałam mega rude włosy i tez sie niektórym nie podoboało, a ja na to leje ;) ja miałam dzisiaj absolutorium. troche bez sensu,ze tak dostojna impreza miała miejsce jeszcze przed obroną :o ale miejmy nadzieje,z e to dobra wróżba jest ;) więc polatałam sobie w todze i w birecie :) a mężulek pozabawiał się w fotoreportera :D (zdjęcia na kafe wrzuce ale po obronie, zeby nie zapeszyć) w niedziele mam imieniny męża ale chyba zaczniemy je obchodzic już jutro, w sobote u jednych rodziców, w niedziele u drugich i wszyscy będą szczęśliwi :D i ja tez bo się wespre mamuskami :) hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Nie odzywałam się, bo oczywiście byłam zawalona robotą. Dziś o dziwo już skończyłam co miałam zrobić na weekend, także będę spać spokojnie. No... nie do końca. Ostatnio nie mogę spać na wznak, bo maluch coś tam mi uciska i bolą mnie wnętrzności i ciężko się oddycha. Na boku natomiast uciska mi jakiś nerw i co jakiś czas mam taki przeszywający ból biodra. Wczoraj i dziś mi duszno, ciemno przed oczami, nogi mam jak z waty. Słabo się czuję po prostu. Zaczęłam 9 miesiąc więc już niech się dzieje co chce. Jednak szyjka jeszcze długa i zamknięta więc poród raczej nie na dniach :) No, to tyle u mnie. Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No waikiki niestety taka prawda.. oj a moim zdaniem bardzo twarzowo w rudych wloskach wygladalas:)... ja na swoim to juz chyba wszystkie kolory mialam hehe :) witaj kati:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chce coś..:).. nagle mu sie spodobało..najpierw miałam wrażenie że się ciśnie i nie długo zobacze a teraz sie zasiedział:).. chyba pogoda mu sie nie podoba hehe :) ..no chyba że czeka na tatę aż przyjedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod koniec ciąży to już myślałam ze wyjdę z siebie i stanę obok, chciałam tak szybko urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka znam to hehe..ja juz mam dosc ...aaaaaaaaa krzyczec mi sie tylko chce..z rozdraznienia i w ogole..od poniedzialku nie chodze na targ bo niemam juz sily nogami powlekac..czuje sie ciezka okropna itd itp...eh...normalnie jakas depresja albo cos...ja chce juz byc po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili słyszałam, że przed samym porodem kobiety są właśnie takie rozdrażnione :) Mi 3 dni temu zaczął się 9 miesiac i kurcze zaczęłam się czuć jak ciężarna dopiero. Obrączkę ciężko zdjąć, duszno mi i słabo, nogi bolą, kręgosłup, maluch na przeponie leży i ciężko oddychać, jakiś nerwoból w biodrze. Ehh... Ale ja nie chcę żeby mały jeszcze wychodził. Niech poczeka jeszcze z 2 tygodnie chociaż. Lekarz mi na urlop wyjechał, a i remont nie skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kati ciesz sie ze dopiero teraz czujesz sie jak w ciayz ja ok 27 tc musialam zdjac obraczke bo tak palce spuchły i z reszta inne dolegliwosci od ok 30 tc sie przypaletaly juz pisalam kiedys/... W ogole od paru dni mnie jakies koszmary senne mecza:/ nie zwiazane z ciaza ..nie wiem podobno w ciazy tak jest wlasnie ale nie wiem...nie spie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się imili, że dopiero teraz odczuwam te wszystkie \"uroki\" ciąży. Teraz to już z górki, muszę tylko odpoczywać częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jest tyle rzeczy które chce napisac sama nie wiem od czego zacząć a ten weekend taki szalony teściowie jednak przyjeżdżają i do tego zostają na noc do jutra masakra. Wczorajsze zakupy dały mi popalic boli mnie dosłownie wszystko Rodzice z M pojechali właśnie po wózek Aha i jeszcze jedna nowina mój M zmienia prace od 1 sierpnia bedzie robił to samo ale za lepszą kase :) ciekawe jak zareagują w firmie hhee ale powiem wam ze sie ciesze co do mnie nadal nic z pracoą nie wiadomo Wybaczcie obiecuje poprawe w poniedziałek hmm dopołudnia jak M pojedzie załatwiac sprawy z nową pracą bo potem mamy wizyte a no i we wtorek USG odezwe sie jak tylko bede mogła trzymajcie kcuki za wizyte tesciów wrrrrr a raczej wizytacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ;) śliczne to zdjęcie na NK. a masz więcej z tej sesji??? u mnie pogoda dosłownie butelkowa....młody śpi, starszy grzebie w monitorach, a ja ściągnęłam sobie To nie tak jak myślisz kotku, tyle ze początek ok, a potem się tnie.... wiec lipa. Ciężarówki dużo cierpliwości, teraz będzie bardzo potrzebna. Iza coś się dawno nie odzywała, pewnie zaabsorbowano szkrabem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza :D :D wczoraj oglądłam To nie tak jak myślisz kotku :D ale sie usmiałam!!!!!!!! pokręcony ten film straszliwie!!!! ale ubaw po pachy! dziewczyny trzymajcie sie dzielnie!!!! wiem,z ę wam cięzko,a le to juz koncóweczka jest! dacie rade, bo wyjscia innego nie macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że nie odpisywałam, ale w pracy mieliśmy straszny sajgon. Drugie śniadanie zjadłam o 14:30. Non stop ktoś był i non stop biegaliśmy i ratowaliśmy życie biednym studentom. Zmęczeni jesteśmy strasznie. Teraz siedzę w domku i próbuję odpocząć. Za godzinkę przyjedzie brat z rodzinką i siadamy do stołu bo mama stawia kawkę z okazji swoich imienin. Yza wszystkie fotki z tej sesji będę miała jutro. Wstawię więc niedługo na n-k jeszcze kilka :) Fajnie, że Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati mi tez sie zdjecie podoba swietne jest,,,:) Co do filmu ja sciagnelam juz w marcu i jakos do dzis nie moge sie zebrac zeby go obejrzec hehe ...bo wiecie no to takie ciezkie wlacvzyc film na kompie :D Ja wrocilam z zakupow z mama a teraz czekam bo gosci mamy miec wujek z ciotka przyjezdza wiec uciekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×