Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no fajny prezent im dzidziuś zrobił na rocznice :) :D tylko co z Imili?????????????? Yza pisałaś do niej? odpisała Ci coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem :) szczęśliwa obolała ale dumna z męża który cały poród był zemną i zakończył przecięćiem pępowiny Od środy 15 lipca leżałam na patologii w czwartek badanie masakra oderwali mi pół czopu w piątek rano ordynator zadecydował o prowokacji w sobote bo miałam rozwarcie na 2palce ok północy z piątku na sobote przyszła położna badać tętna maluszków na sali naszej i ledwo wyszłam poczułam okropny skurcz i już wiedziałam wody sie ze mnie zaczęły lać jak z kranu biegiem pakowanie i z położną na góre na porodówke tam badanie i lewatywka potem na fotel i już mąż był choć położne mówiły ze duuuużo czasu mam ok 2 w nocy badanie i czopek rozkurczowy na szyjke i tekst położnej że to nie są bóle jeszcze ze będzie bolało bardziej o ironio hehhe ja gryzłam z bólu rurke od kroplówki heheheeh mąż trzymał mnie za ręke ocierał pot spacerował ze mną żeby skurcze były lżejsze O 3 zbadała mnie stażystka i mówi że dopiro na 2,5 palca ale poprosiła położną a ta że mam pełne rozwarcie i szok hehe szybko łóżko rozsuwały, ubrania sprzęt lekarz i zaczęo sie parcie raz na boku raz na leżąco potem nacięcie którego nie czułam mąż mi powiedział ze było i już po i nagle chlup i Zulka wylądowała u mnie na brzuchu potem łożysko, szycie i już .....tak zaczęło się nasze wspólne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj zdjęcie małej Zuzi :) my do zakopca jedziemy 14 wrzesnia..przynajmniej mniej ludzi będzie na szlaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZASOBIERAJSKA@interia.pl Imili ;) pisała ze jest na kroplówkach i ma zastrzyki i czuje się jak słonik ;) ale jeszcze nie urodziła.pozdrawia wszystkich i pytała czy Zabusia urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrów Imili fotki prxeśle jutro bo juz za duzo dzis siedziałam hehe i \"tyłek\" mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowie ;) a ile masz szwów?? Imili napisała ze w akcje desperacji była z koperta, ale niestety :P o ale tyle wytrzymała to te kilka dni tez da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) Zabusia gratulacje fajnie, ze Zuza juz na swiecie :P gratulacje raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nam pękła rama w aucie.....fantastycznie... a ja mam swoją dobrą wiadomość-miałam się do szkoły zapisać w sierpniu,a le dziś weszłam na stronkę i jak się zapisze w lipcu to jestem zwolniona z opłaty rekrutacyjnej ;) czyli 100 PLN w kieszeni zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Zabusia jeszcze raz gratulacje i ja tez po prosze o zdjecia izabela37@wp.pl dzieki z gory. Biedna Imilia ,3maj sie kochana juz niedlugo i wasz synus bedzie z wami ,Pozdrow ja Yzulka odemnie jak bedziesz do niej pisac. Yzulka w sprawie auta :-( ale w sprawie szkoly to super :-) Moj maly wstal sobie dzisiaj o 5 godzinie i przez 2 godziny sobie gaworzyl a teraz sobie jeszcze slodko spi ,Ale i tak go kocham wczoraj bylismy mu zrobic paszport i od razu dostalismy go do reki ma go na 6 lat ,teraz mozemy jezdzic z nim gdziekolwiek. Pozdrawiam ide ogarnac mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia jeszcze raz gratuluje. tak jak Yzulka pisze juz powoli mi zal sie robi IMILII ja sie nie moge doczekac kiedy urodzi a jej sie w cale nie dziwie. imilii mam nadzieje ze jak dzis wroce z pracy bedzie wiadomosc ze zostalas mama wreszcie :) buziaki dla ciebie kochana trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-pozdrowienia z nad Bałtyku:) z Ustki:) mamy ładna pogodę,trochę spacerujemy,ja za długo nie mogę ,bo jeszcze o jednej kuli i trochę nogi bolą jak przedobrzę dziś byliśmy o 6 rano podglądać ptaki w lesie i nad stawkiem po południu wybierzemy się na plażę J. woła,że was pozdrawia,szczególnie Kati;) Kati a ty jak się czujesz, już niedługo rozpakowanie:) Żabulka serdeczne gratulacje dla Ciebie i Tatusia:) 🌼🌼 teraz już z górki,ani się obejrzysz a mała będzie na randki chodzić:D a następnie: będziecie planować ilu gości na wesele,jaka suknia itd:) jak fajnie Was poczytać:) Gagatka mam nadzieję ,że humor już lepszy,to pewnie hormony dały znać:) pamiętaj głowa do góry i uszy też:) Waikiki i co już coś wiadomo w rankingu zdjęć?co i jak?:) jeszcze raz pozdrawiamy,odezwę się w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ona jest super ;) taka malutk ai słodka :) Imili dziękuje za pozdroweieni i też pozdrawia dziś czuje się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia fotki bomba!! Zuzolek jest śliczniutka ... Kala nie wiem jeszcze nic, bo mają obradowac do 31 lipca, a wyniki do 7 sierpnia wygłoszą... nie wiem czy sie na coś załapie, bo miałam dopiero trzystaktóreś miejsce w rankingu :( , a do nagród biorą przede wszystkim fotki z pierwszej 200 😭 ale sie pocieszam, ze z 4 jurorów jeden docenił moje zdjęcie, bo miałam tam komentarz od jurora, który był w innym kolorze niż te od \"zwykłych śmiertelników\"... :D zobaczymy... no Imili ja to juz nawet mam taki odruch jak o Tobie mysle, ze mogłabym Ci pomóc przeć w myślach ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja tez poprosze pare fotek - mail w stopce humore troche lepszy - :) dzieki za słowa otuchy :) w koncu dostalam okres - wywwolany ale jest!!! po przesżło miesiacu jasnie pan nadszedł łaskawie. Ja jutro pisze jakis ezgamin w pracy, ktory jest niezbedny do dalszego zatrudnienia mnie, choc to i tak nie jest pewne czy mnie zatridnia, ale jakias iskierak w tunelu jest :) takze trzymajcie kciuki plis plis plis Biedna Imilii juz na peweno ma dosc!! Trzymam kciuki z anią :) A ja dzis bylam sobie zrobic badania na ta moja nieszczesna prolaktyne - prywatnie. Jak wyniki wyjda dobrze to bede zazywac lekarstwa a jak nadal podwyzszona to chyba zrezygnuje, zreszta jak nie bede chodzic do pracy to nie ma innego wyjscia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gagatka ;) trzymam kciuki :) waikiki :) to zdjęcie jest po prostu bombowe...a wiesz ze w większości te zdjęcia co mają mnóstwo głosów(wysyłanych miliony info do znajomych znajomych znajomych itp) są tragiczne.... zapisuje się na aerobic-z siostra idę-bo samej mi się nie chce. dziś kurier przywiózł plecaki:) jak ja już bym chciała być w górach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) pozdrów małża :) fajna sprawa laptok-można sobie go zabrać wszędzie i na kafe zaglądnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas wszystko jest ok :) malutka Zuzia ślicznie spi , zajada bo straszny z niej głodomorek a ja mleko moge na allegro sprzedawać hehehehe dobrze ze dziś chłodniej bo Zuzia już miała dość upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teścia przyjmą do szpitala na przetaczanie krwi jak rodzina odda krew. Dobre i to . Sławek nie da rady-bo on mdleje od widoku krwi ;P ale ja -zaprawiona jestem bojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku:) jutro J. do pracy niestety,po południu może na kurki lub jagody się wybierzemy,w niedzielę do kumpeli na podwójne ur i rocznicę ślubu:)imprezka:) waikiki -wiem wiem pisałaś ,że później ale właśnie chodziło mi ,które mniej więcej miejsce za głosy w rankingu,będzie dobrze,trzymam kciuki Gagatko-jak w pracy,dobrze egzamin Ja też poproszę zdjęcia Zuzi,e-mail w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam dla Was wspaniałą wiadomość:D o godz.4:35 urodził się Kati-Wiktorek waży3960 g i mierzy 57 cm:)Dostał 10 punktów,urodziła siłami natury.Darek czuje się dobrze-dumny i szczęśliwy Tatuś:) O 2:17 napisała mi jesteśmy na porodówce,zaczęło się,wracamy z Wiktorem:),boooli:( wcześniej ok 23 rozmawiałyśmy na gg miała skórcz i rozwarcie na 2 cm:) czekała czy bedzie cos dalej ,czy minie:) Kati jeszcze raz wielkie gratulacje:)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ;) ale ten tekst "Darek czuje się dobrze"...no to jakoś nie bardzo bo to Kati całą robotę wykonała...a on co najwyżej może być dumny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×