Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc dziewczyny, Imili super ze dochodzisz do siebie i ze maly grzeczniutki :) Gagatka, Waikiki trzymam za was mocno kciuki!! a ja mam doła, jutro idziemy do lekarza z malym bo nie wiem czy czasem nie ma przepukliny pachwinoej :( nawet nie wiem jak to wyglada, jak placze to robi mu sie takie zgrubienie z lewej strony i ja juz do glowy dostaje, nawet zdjec szuaklam w necie ale nie umiem znalezc jak to u dziecka wyglada, moja mama tez nie bardzo wie i dlatego jutro na szybko na do lekarza :( Yzulka jak spotkanie z dziewczynami z forum? :) ehh napisze cos wiecej jak dojde do siebie bo narazie to mam ochote beczec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili te spacerki to i dla Ciebie i dla maluszka dobre więc spacerujcie korzystając z ładnej pogody!!!! Cafak trzymam kciuki za dobrą diagnoze lekarza!!! wierze,ze to nic groźnego, tylko mały narobił troche strachu! ale sprawdzic dla pewności trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nasza 4-ro dniówka u teściowej dobiega końca:D J. ponaprawiał,pokosił,poobcinał ,pomalował co trzeba było,teraz wracamy do siebie leniuchować do końca tygodnia.Ładny miał urlop,ale trudno lepiej zrobić to teraz niż co wekend przyjeżdżać coś robić.Teraz czas dla siebie:) Waikiki,Gagatko-powoli ja też już bym chciała,ale jak będzie to będzie,Jak to mówią"nic na siłę wszystko młotkiem":D dziś dopiero weszłam na neta-4 dni bez kompa trochę dziwnie,ale aż tak mocno nie brakowało.No może trochę wiadomości od Was:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Imilia - Spaceruj tylko nie za duzo zebys sie nie przemeczala :-) a MALY dobrze ze jest grzeczny :-) Yzula -Jak spotkanie? Dziewczyny 3mam kciuki za was bardzo mocno ! A niedlugo bedziecie tulic swoje malenstwa kolo siebie ,tylko nie myslcie o tym tak czesto wiem ze dobrze sie mowi ,ale tak jedni mowia ze jak sie duzo o tym mysli to nastepuje jakas blokada :-( Powodzenia Cafka - Z malym napewno nci powaznego nie jest ,ale lepiej skontrolowac .3mam kciuki i daj nam szybciutko znac :-) 3maj sie . Kala -Teraz bedziecie sobie odpoczywac wiec urlop nie bedzie az taki zly ,choc wiadomo by bylo ze lepiej gdzies wyjechac niz pracowac ale coz wazne ze bedziecie razem :-) U nas wszystko dobrze ,moj maly juz znowu spi ,dzisiaj mamy gosci i na caly weekend znowu tez mamy gosci przyjezdza moja kuzynka z mezem ona mieszka 400km odemnie i dlatego przyjezdzaja na caly weekend ,mam nadzieje ze pogoda dopisze .-) Pozdrowienia :-) Jak tam wasze dzieciatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-Rybnik :) postaram sie nie myslec, skupię się na przyjemności z działania ;) he he kala nie znałam tej wersji :) znałam "nic na siłę" ale ta koncówka z młotkiem mi sie bardzo podoba!!!!! chyba sobie to na opis w gg wrzuce :D ja dzisiaj kupiłam miodek pyszny od pana co ma pasieke.. lipowy i spadziowy (z liściastych) -samo zdrowie!! ...i pyłek pszczeli w granulkach -takie naturale witaminki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki:) dobrze,że możesz miód,ja niestety uczulona jestem także dla mnie szok a nie zdrowie;P ale jedz jedz i nie powiem co jeszcze;) mąż powinien się domyślić;)jeśli tak lubisz miód:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wylizuj, oblizuj to wszystko co sie od miodu ukleiło :D :D :D he he he he Kala no szkoda, ze uczulona jesteś :( ale Ty masz swój pyszny afrodyzjak ;) truskaweczki!!! mysle,z e sobie troche wrzuciłas w zamrażarke, zeby miec jakiś zapas na cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Waikiki -tak jak mówisz nie inaczej;) tylko zmiksowałam już,aby było łatwiej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka :) mój mały miał przepuklinę pachwinową. jest to taka maleńka kuleczka w okolicach pachwinyy off cours. miał zabieg-pod narkoza-trwał najwyżej 15 minut. Rozcieli delikatnie i już!! nie martw się jak bedzie miał, wszystko będzie dobrze :) spotkanko super :) było na 12, 2 w ciąży i 3 dzidziusiów :) a a a kiedyś wam pisałam że Sławka bratowa-dla mnie nie rodzina- nie była na moim panieńskim bo: nikogo nie znała dzień później była msza za zmarła babcie nie chciała zostawiać dzieci i męża samych u siostry ciotecznej też nie była!!! a jutro teściowa idzie tam pilnować dzieci bo ona idzie na panieński (w trakcje żałoby), a Marek do pracy.... ja tego kurwa nie będę komentować!!! moja bratowa jest ...delikatnie powiem zła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nic nie wygrałam w konkursie :( tu są wyniki www.kiperiada.pl 😭 buuuuuuuuuuu a takie piekne zdjęcie miałam mojego gorylka 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 Yza nie przejmuj się, jakbym Ci opowiedziała o siostrze mojego męża to byś padła z wrażenia ... jaka ona jest zła! Zła to jest mało powiedziane i delikatnie ujęte! Jest samolubna, egoistyczna, chamska, wredna, cyniczna, fałszywa, skąpa (mimo, ze najbardziej zamożna w rodzinie), denerwująca celowo, władcza, lubi rządzić innymi, lizusowata do tych od których może coś zyskać, zdaje jej sie strasznie, skończyła studia pedagogiczne 14 lat temu, ale o pedagogice nic nie wie! zupełnie nic!!!!, dziecko wychowane na swój wzór :o, zazdrosna, zawistna, wścibska .... nie lubie tego cipska :P przepraszam za nieładne słowa!!!!! ale nie wiem jak z jednego łona może zrodzić sie ktoś taki i ktoś zupełnie inny- dobry, naturalny, życzliwy, skromny, pomocny, przyjazny, empatyczny, po prostu człowiek "do rany przyłóż"!!!! ehhhhhhhh mój mąż jest pomieszaniem tych dwóch charakterów i jeszcze z dodatkiem indywidualnych dziwnych cech... więc z łona wyszedł miszmasz w trójcy!!!! ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilke bo od dziś urzędujemy same moi rodzice pojechali na wczasy a tesciowa hmm szkoda gadać ale dobrze że jnie przyjdzie damy sobie rae same no i zawsze mam brata pod ręką wiec nie jest zle Zuzia rośnie jak na drożdżach ma już 58cm hehehe waga tez już prawie 3900 :) zjada coraz wiecej pogoda piekna wiec spacerujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki nie przejmuj się wygrałaś już swojego męża:) Super było nad morzem poleniuchowaliśmy:) jutro,a właściwie dziś,może kino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas wczoraj przyszli znajomi z córka miesiąc starsza od Wojtka-na początku było ślicznie, Wojtek ją całował, przytulał, ale potem zaczęli się bić. zabieranie zabawek..a jeszcze cały tydzień będą urzędować razem.... Wojtek wchodził na poręcz łózka i małą te chciała, a on jej pokazuje "nu nu"...cwaniak, sam to może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was tak was czytam ale brak czasu pisac. jak ja wam zazdrosze ze jestescie caly dzien z maluchami a ja do pracy chodze, i teraz kazda wolna chwile poswiecam bartusiowi. tak mi szybk czas leci. za 9 dni Bartuś bedzie miał pół roku:) Darianko ja moge z toba odliczac bo moj bartus w lutym sie urodził i bedzie miał roczek wiec na odliczam do roczku a ty na przyjscie dziecka na świat :) Dziś jedziemy do mojej kolezanki ktora tez urodzila synka piec dni po mnie :) zobaczymy czy dzieci sie polubia tak jak my sie bardzo lubimy :) milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke u nas czas biegnie tak sybko że nawet nie wiem kiedy tydzień zleciał i Zuzia konczy dzis 3 tygodnie :) w planach na dziś rodzinny spacerek potem m jedzie odebrac zdjecia Zuzi wywołałam ich ponad 100 hehehe dostała album wiec mama bedzie szalec od tych z usg po obecna chwilke powklejam buziaki miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mielsimy miec dzis wesele :) ale jak mowie mielismy miec :) co prawda spoznilizmy sie sie tyylko 10 minut - ale to nic do kosciola tylko ( na parkingu stalo jedno wesele - i sie dziwilismy dlaczego oni czekaja - ze nie robia zdjec itd), noa le nic co nas obchodzi inne wesele . Chcemy wejsc ale akurat sie nie odbywalo w kosciele tylko na dziedzincu - wiec poszlimy od tylu ale dziwne bo to akurat sie juz konczyło. Sobie myslismy no nic znamy tylko pantwa mlodych - akurat mi sie rzucila pani mloda a ja widzialam 2 razy - moglam jej nie poznac, wiec poszlimy na parking z spowrotem, ale Ci mlodzi to tez nie nasi!! :) Pytam sie michala - ktory dzis jest - a on, ze 8. No dobre, jeszcze nie czulam niepokoju. Moze nam sie kosioly pomyliły.. Dzwonie do mamy, zeby popatrzyla na wesele. Kosciol sie zgadza, tylko ze to jutro :) hahaha cala droge sie smialam z nas :) ale jest jeden plus - nie spoznimy sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-to trzeba było się wkręcić dziś na któreś,a jutro isć na kolejne;):D my chcemy jechać do kina,ale wybieramy się jak sójki za morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka :) dlatego taki opis na gg :) no nieźle :) ja byłąm u kumpeli która teraz jest tutaj u teściowej 9pareset metrów odemnie mieszka) ma córeczkę miesiąc starszą od Wojtka. Zostają najprawdopodobniej do konca sierpnia...i mówi ze teraz mnie rozumie czemu ja się tutaj tak nudzę.... ;) a zaraz grilla robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis my idziemy na wesele :D :classic_cool: tylko szkoda ze jutro do roboty!! Yza my tez mielismy grilla wczoraj - myslalam ze bedzie kulturalny - ale przyjechali znajomi i dupa - Agatak przesadzila z piwskiem :) i teraz cierpi, oj cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) My dzisiaj jedziemy sobie do parku z malym do chorzowa pochodzić .. pogoda fajna to mozna sie wybrac:).. Maly troszke niespokojny jest plesniawki ma i smarujemy jezyczek Aphtinem eh teraz sobie zasnal spokojnie po godzinnej mece z probami spania... Gagtko ty to jestes agentka hehe dzien wczesniej na slub :) no ale za to dzisiaj zycze udanej zabawy :)..dobrze ze mama na zaproszenie spojrzala bo byscie czekali i czekali na mlodych hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj nic nie piwkowałam. bo musiałam jechać po brata i bratową-byli na urodzinach u przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili jak mi juz michal powiedzial ze dzis 8 a wiedzialam ze wesele jest 9, a da mamy dzwonila zeby tylko sie upewnic :) a w piatek jeszcze sprawdzalam czy oby na pewno jest o 15 i czy w tym kosciele o ktorym myslalam. Ale myslalam ze 9 to sobota. a nie niedziela ale przynjamniej jest sie z czego posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zrobiłam sobie dzień relaksu:maseczka na twarz,nogi do wody z solą morską,rafaelo i malinki,fajna książka,w tle muzyczka.Jak fajnie:) teraz szybki obiadek dla męża,a potem bita smietana z malinami...może w sypialni;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam dziś strasznie okropny dzień :( pokłóciłam się ze Sławkeim powznie...ech juz jest ok,,,ale uraz został ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ojej a o co tak ostro poszło?? :o ja dziś dostałam okres i strasznie bolało!!!! jakies 6-7 lat temu też tak miałm, dobrze że po 2 ibupromach max w końcu mi przeszło :) jak tylko przestanie lecieć, to ide do lekarza zapytać co dalej, czy mam działać czy co mam robić... he he a poza tym byłam z kumpelą na lodach jogurtowych mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka o co poszło? już lepiej? waikiki-lody ,mhm pycha:) ja byłam dziś u kumpeli wekować ogórki,przy okazji winko i maliny:) jutro do lekarza na kontrole,ciekawe co dalej z moją nogą>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Yzulka znam to uraz po klotni zawsze jakis pozostaje pomimo pogodzenia tym bardziej jak bylo ostro..ale bedzie dobrzE:) Waikiki tez uwielbiam lody jogurtowe...ale jeszcze bardziej z jednej lodziarni u nas w miescie gdzie robia naturalne lody sami na tej samej recepturze od 70 ktoregos roku przepyszne sa z polewa i bita smietana mniam mniam... Kala napisz jak tam noga :) Ja dzisiaj wlasnie zrobilam sobie ostatni zastrzyk przeciwzakrzepowy w koncu:)... Chwilka czasu maly spi na szczescie bo cos mu odbija i ma 3 godziny dziennie ze nie spi w ogole hehe... Pogoda marna pada ..jak nie za goraco to pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala hm... malinki!!!!!! nastepny jogutowy będzie malinowy :D narobiłaś mi ochoty!!!! :D Daj znać jak juz bedziesz po lekarzu jaka diagnoza co do nogi!!! 🌻 Imili oj pamietam te zastrzyki :o mnie w szpitalu dawali w rękę, w przedramię dokłądnie i szczypało to nieprzyjemnie :o Ty pewnie w brzuszek dawałaś... :) Yza nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja jak z moim mam kłótnie to po nim to później szybko spływa, a ja przezywam...cholera nawet jakbym nie chciała przezywac to i tak jokoś to we mnie siedzi. On tego nie kuma ,ze kobiety inaczej przezywają takie rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) na weselichhu pomimo ze nie znalam ja tylko 2 osoby tak dobrze - i 2 lekko :) było fajnie, szkoda ze o 1 musilismy sie zmyc do domu. Choc dla michlala moze to i lepiej :P ja malo pilam, wystarczy ze chorowalam po sobocie. no wlasnie my kobiety klotnie przezywamy jakos bardziej, pamietamy dluzej. u mnie w sumie nie pada, ale slonca tez nie ma. cale szczescie ze w poniedzialek mam wolne to sobie odpoczne. nastepne wesele 22 i wiem na pewno ze to sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Wami,kobiety dłużej pamiętają i bardziej przeżywają wszelkie niesnaski,niedopowiedzenia,zapomnienia itd Gagatka-ale ty się wybawisz:) Waikiki-powiem powiem na 13:20 idę do lekarza,jak wrócę dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×