Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

będziemy zamawiać pod koniec października - czas realizacji 5 tygodni!!To kiedy ja je Wam pokaże - po nowym roku??? masakra :) ja dziś w pracy do 22 :( a Babitku Ty pewnie zaraz do domku co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wlasnie wyszlam z wanny goscie juz pojechali .... ale nie mam czasu czytac tego co napisalyscie ...Bardzo was przepraszam a teraz zmykam do lozeczka :( jutro znow bede pierwsza bo mam na rano milego wieczoru nie piszcie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyn mamy już ustaloną godzine ślubu:) 17:30 teraz tylo fotografa i fryzjera i tak sie teraz zastanawiam czy fotografa ustalic przed ślubem czy po wszystkim. chyba lepiej przed. no ale niewiem jak? tzn.czy Sławcio ma po mnie przyjechac i potem od foto.przyjedziemy razem do mnie na błogosławieństwo i do kościoła, czy od fotografa on do domu i ja też do siebie a on przyjeżdża jak h=już ludzie będą u mnie? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza - my mamy sesję po ślubie 2 dni więc nie bardzo wiem jak powinna wyglądać sesjs w dniu ślubu :) ale chyba rybnik plauje sesję przed ślubem więc może Ona Ci coś odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :0 i smarkam cały czas!! i to chyba przez mycie okna!! na przceiagu byłam i pewnie dla tego!! dzis mało zjadłam 2 kapapki na sniadanie, potem koło trzeciej zupe !! I tyle :) no i hektolitry herbatki :) ale to stanadrt :) no to jak pijemy jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki gosiaczek:) RYBNIK-IZUNIA powiedz jak to u Ciebie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musze was opuscic, mo tak mi internet powoli chodzi, ze mnie kurwica zaraz weźmie!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIACZEK chciałabym mieć to wszystko z głowy w jednym dniu. No a pozatym to po weselu a moja rodziną suknia będzie się nadaała na wyrzucenie. A chciałabym żeby była czysta,a nie żebym jak jakaś fkeja wyglądała:):) no i potem to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza wiec ja ci moze pomoge tez bedziemy mieli sesje przed slubem tzn slub chcemy 17-18 sesje na 12 i normalnie po zdjeciach ja do domu swojego tzn dziadka bo nie robie w swoim miescie a narzeczony do swojego :) tak zawsze bylo na jakim bym weselichu nie byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto i ja znowu :D kto tesknil? :P Yza - to ja Ci przedstawie swoj punkt widzenia :) Otoz my na zdjecia jedziemy kolo poludnia, a pozniej do domu, blogoslawienstwo i do kosciola. sprawe ulatwia na pewno fakt, ze moj dom i adriana dom to jeden dom :) Wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od czasu - ile go bedziecie mieli. Bo jesli bedziecie na styk, to nie ma sensu spozniac sie na slub zeby tylko pan mlody do domu zdarzyl skoczyc. Ja np wiem ze na zdjeciach bedziemy sie bardzo spieszyc, zeby zdarzyc je zrobic - fotograf chcial miec ok 8h :D ale tyle nie bedzie na pewno...bedzie musial sie zmiescic w 3-4h maks. Gagatka, nie smarkaj juz nooo Gosiaczek - ja tam moge pic :D dawaj! Ja chce zdjecia w dniu slubu z kilku powodow - sukienka bedzie zszargana, na naszych twarzach nie uda sie powtorzyc nastroju - usmiechow, spojrzen itp, fryzjer i wizazystka - nie chce placic 2 razy a na pewno nie uczesze sie sama :D prawdopodobnie bede rzucala welonem - wiec go strace, a sesja bez welonu? e-e i tyle :) a ze fotograf to znajomy, to po slubie mozemy sie tak czy siak umowic i jakies zdjatka jeszcze porobic w fajnej scenerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) imili i Babitku... my mamy ślub ok.17:30 i tak właśnie myśle że jak wróce od fryzjera to na zdjęcia tak ok.13. tak jak Babitek pisze potrwa to jakieś 3 godziny.(8 :) o matko) no ale Sławcio jedzie od siebie.Ma do mnie jakies 20 km.uwzględniając żę jedzie przez droge na którą jest zjazd z autostrady.Ale chyba będzie musiał pojechać inaczej żeby sie nie spóźnił:) odomnie do kościoła na pieszo jest ok.3 minut drogi:) więć bliziutko... no tylko żę nie mam jeszcze ustalonego fotografa. jak byliśmy w lipcu to kazali przyjść w wielkanoc ale to chyba zapóźno żęby jeszcze jakąś sensownś godzine mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobrze:) ale pokręciłam...ale dobre suwaczki dodałam...:) aewnie za wiele z tej bełkotaniny nie zrozumiecie:) no to jeszcze raz DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ale ostatni raz już jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, my tez bedziemy mieli slub 17.30- moze 18.00, wiec mam nadzieje spokojnie zdarzyc ze zdjeciami :) Spij dobrze Yza :) wszystko z Twojej \'belkotaniny\' (to nie ja powiedzialam! :) ) zrozumialam kochana :) dobranoc, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze z zamknietymi oczkami :( Co do zdjec u nas sprawa wyglada nastepujaca ... Msze mamy na godzine 12 .Pozniej jedziemy na sale zjemy obiad ,zatanczymy kilka kawalkow i na 16 mamy zamowionego fotografa ...wtedy goscie bawia sie bez nas . Na zdjecia w sumie nie potrzeba chyba bardzo duzo czasu wiec jak dobrze wyczytalam masz wesele na 17 wiec mysle ze jak by Twoj luby przyjechal ok.14 moglibyscie sie udac na zdjecia . Albo w sumie na Blogoslawienstwie powinni byc tylko rodzice i wy wiec moze zrobic blogoslawienstwo wczesniej i razem juz z blogoslawienstwem jechac na zdjecia .Nie wiem jak ci pomoc ,u mnie sytuacja jest inna bo mamy szybciej w kosciele . Za oknem ciemno ,w srodku zimno a ja musze zaraz zmykac do pracy ,a tak mi sie nie chce ,dobrze ze juz dzisiaj czwartek . Milego dnia Dla was KAWUSIA czeka ,,,w termosie zeby nie byla zimna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik ładnie wita nas z kawką a tu ciszaaaaaaaaaaa nikogo nie ma :-( ja poprosze kawke na rozgrzanie :-) bo zimnyyy ranek straszliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się witam i częstuję kawją od Izy :) Oj mi też nie chciało się wstać nawet zastanawiałm się czy isc do tej glupiej pracy ale jak stwierdzilam jaka będzie zadyma to się podniosłam :( A poza tym strasznie tęsknię za moim i nie mogę doczekać się jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziendoberek na poczatek wklejam zaproszenia, tak beda mniej wiecej wygladac moja :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b95e769d290baa66.html Teraz ładnie witam sie ze wszystkimi :) Babitku przez te Twoje koszmary slubne, dzis mi sie sniły koszmary, najpierw nie miałam sukienki na ślub!! Potem siostra jakoas skombinowała!! Nawet spoko!!! Potem okazałao sie ze nie jestem umalowana i nie uczesanan!!! To był horror!!! Nie wiedziałąm co robic, wiem tylko tyle ze sie sobie w ogole nie podobałam!! Kolejny problem to byli gocie, było ich tylko moze 5!!! w kosciele okazałao sioe ze mam czarne buty!!!!! szokkkkk :o na obiad był blee, soki nie takie jak trzeba!! a i nie umilismy tanczyc!!! Ten sen był strasznyy, i jak sie obudziłam to dziekowałam Bogu ze to tylko sen!!! Tyle głupot w jednym śnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gagatka :) Ale miałaś koszmary!!!!To dziwne ale mi się nic nie śni apropo ślubu :( ani dobre ani złe rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!:) strasznie się za wami stęskniłam - wczoraj po pracy nawet nie mialam czasu odpalić kompa. Najpierw zakupy, bankomat itd potem obiadek dla misia bo biedny się nachetał w pracy, a potem mieliśmy jeszcze ustalić szczegóły dotyczące sali bo w piątek jedziemy podpisać umowę i nie chciałam żeby coś wyszło dopiero w ostatnim momencie (mój N. potrafi nieraz z czymś wyskoczyć):D No i oczywiście tu si e zaczęło.... wyszło na to że mamy inną definicję tego co ważne:( W sumie z miłego wieczorku nici:( Gosiaczku cieszę się z prawie wybranych przez was obrączek i czekam na zdjątka:) Ładnie nam się rozkręca silna grupa pod wezwaniem Babitku prawda? :D Do upadlania się/pocieszania itd jest już Kati, Gosiaczek i my we dwie - super:D Aha jeszcze było o zdjęciach: my nie robimy przed ślubem. Po weselu zostaniemy razem z naszym fotografem (mężem mojej świadkowej zresztą) w hotelu niedaleko sali i jak się wyspimy to zrobimy zdjęcia a potem na poprawinki:D Babitku coz tym fotografem że chce 8 h na zdjęcia, jeszcze czegoś takiego nie słyszałam:) Uff ale się rozpisałam - to chyba zasługa tej kawki od Izy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kocurek :) ja tez pije kawke od Izy :) pychha :D ale juz konczye niestety :o ja jeszcze nie wiem jak beda wygladałay nasze zdiecia, sama juz nie wiem, chyba ze przesuniemy slub na 16 i wygospodarujemy godzinke na zdiecia!! a potem na drugie dzien juz takie luznijsze zdiecia zrobimy (na sianie hehe zartowałama z tym sianem :P) ale juz ie bede musiała sie martwic ze mi sie suknia zbrudzi!! Sama juz nie wiem ;/ Dzis czeka mnie bardzo pracowity dzien, zrobic obiad :o (pychha zapiekanke), pospzrtac łazienke, pocwiczyc ni o i 16 na swietlice !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×